- Артем П***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
Користуюсь уже 2 роки. Спочатку було проблеми що сам вимикався і не зберігав налаштування. Вирішив проблему заміною штекера з шнуром на інший. Зараз нарікань нема, 2 роки вірою і правдою.
- Достоинства:
- Гарна якість, зручний інтерфейс
- Недостатки:
- Немає
- Мария О***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
Спустя месяц работы сам выключается во время движения
- Достоинства:
- Картинка
- Недостатки:
- Сам выключается
- Артем П***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
Не зберігає налаштування, після вимкнення злітає до заводських налаштувань.
- Артем П***
Після вимкнення таймеру вимикання почав зберігати
- СтаніславОтзыв от покупателя. Продавец: ITE
Купили цей відеореєстратор, прийшов на розетку ми його перевірили все працювало, оплатили його.
На другий день використання він вже не вмикався, загорався логотип на білому фоні і зразу вимикався. Спробував разів 15 вмикати та не виходило. Але пройшло декілька годин і він все ж таки ввімкнувся і проїздив з ним десь годину.
На третій день експлуатації він працював добре, а на четвертий знову перестав ввмикатися, разів 30 спробував і не виходило. Написали продавцю про проблему і сказали що будемо повертати, він на томість запропонував заміну на інший.
Я відправив неробочий реєстратор за його адресою, на слідуючий день він позвонив і сказав що в нього все працює. Але дійшли висновку що все таки відправлять інший. Тут вони відправили і на новій пошті виявляєтся що я маю заплатити 200 грн за доставку і грошовий переказ назад тому що я відправив неробочий реєстратор за їхній рахунок.
На питання чому я маю платити за зміну неробочої техніки мені сказли шо вона робоча і ніби мені нема що робити купляти товар а потім через декілька днів його замінювати. Я сказав що я не буду платити за ваші косяки, вони замість того щоб оплатити доставку сказали пишіть заяву на поврнення грошей.
Закінчилося тим що повернули на карту не всю сумму, вони все одно відняли доставку в дві сторони та ще те що я відправив до них за їх рахунок.
витрачений час, викинуті гроші на вітер та зʼїдені нерви. Не рекомендую продавця та цей товар- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Перестав вмикатися на другий день експлуатації
- Продавец ITE
Ваш реєстратор перевірили, він робочий. Вимикання було, бо разряджена батарея. Вам пішли на зустрічь і погодили заміну на новий. Ви повідомили куди Вам відправляти новий товар на заміну робочому. Товар відправили і повідомили Вас, а через 3 години після погодженної відправки Ви забажали повернення коштів. Так хто має сплатити послуги Нової Пошти ?
- Статкевич Х***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
- Достоинства:
- гарна картинка та круг обзору
- Недостатки:
- інколи сам вимикається та вмикається.
- Достоевский Ф***
У продвинутых регистраторов есть опция Парковка, которая работает при наличии G-сенсора.
Даная функция полезна, если по припаркованной машине на стоянке идет удар, срабатывает G-сенсор, и начинается автоматическая запись видео на регистратор, так можно определить кто ударил припаркованную машину.
- Serhii K***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
Я би сказав що хороший реєстратор, хотілося б кращю картинку але на свої гроші витягує
- Достоинства:
- Відомий бренд
- Недостатки:
- Нема
- Serhii K***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
Користуюсь два місяці, працює добре. Картинка хороша але можна була і краще)
- Достоинства:
- Гарний бренд
- Недостатки:
- Для мене шнур живлення розташований зверху...
- Владимир Т***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
Дуже задоволений зйомкою - знімає ідеально, кут огляду, чіткість, якість. Меню\налаштування - все ок. Мікрофон - супер. Є з чим порівняти - вже було 4 відеореєстратора - один дорогий (перший, розбило скло вкрали більше не лишав :)) Два китайських один дешевий другий вроді норм і один звичайний куплений в нас. Так от що важливо, те що якість картинки - це добре, але мабуть є і інші реєстратори які мають непогану якість, а важливо - кріплення - тут кріплення як в штатива фотоапарата - тоб-то різьба, реєстратор накручується на залізний гвинт - зручно і надійно - в попередніх весь час ламалось кріплення із за постійного знімання та ставлення - і виходило так що реєстратор ще робочий але користуватись вже неможливо - тут все дуже надійно та просто.
+ кріплення - воно дуже легко повертається і в одночас не хитається - тоб-то їдеш знімаєш дорогу, зупинився і треба зняти бокове скло - повернув і знімаєш любу точку авто
Мікрофон - моє враження що в ньому є подавлення шумів! і це круто - тоб-то музику та фонові шуми майже не чути зато розмову чути віддмінно! (при бажанні в налаштуваннях вимикається взагалі мікрофон)
Шнур живлення дуже довгий - по периметру авто попід стелю по всім закуткам і в задню розетку - тоб-то передній прикурювач не зайнятий і не треба 100500 тройніків розгалужувачів.
Присоска теж тримає дость добре, але час покаже.
Мінуси чи то не звосім мінуси але - немає в ньому аккумулятора - може і є але не робочий :) - тоб-то без зарядки не знімає і не включається зовсім
(для мене не смертельно)
Друге - при підключені до компа не знімає - працює як звичайний карт рідер - для мене не смертельно не для того куплявся щоб від компа знімати відео але в інших був і акум на хвилин 20 мінімум і при підключені до ПК був вибір - чи картрідер чи камера... - тут немає акума чи він не робочий і тільки карт рідер - але мене це влаштовує - головне що картинка фулхд 1080 дуже якісно, чітко без нарікань.
Також домам що дость гармонійний розмір з непоганим екранчіком тоб-то на лобовому не заважає огляду, і сам виглядає досить компактно\гарно\органічно. Фото ще додам.- Достоинства:
- Відмінна якість зйомки
- Недостатки:
- Суттєвих немає
- Игорь
Отличная бюджетная модель от НР, сайт поддержки ссылка
Пользуюсь 7 месяцев, рекомендую для тех кто ищет надежную и доступную по цене модель, без лишних излишеств.
- Ivan V***Отзыв от покупателя. Продавец: ITE
получил сегодня. не сохраняет время и дату
- Недостатки:
- не сохраняет дату при выключении автомобиля
- ГеоргийОтзыв от покупателя. Продавец: ITE
почему не указан срок гарантии в описании?
- Достоинства:
- -
- Недостатки:
- -
- Игорь
Потому что стандартно 12 месяцев.
- ОРГТЕХНИКА
Стандартная гарантия 12 месяцев
- Гонта В***Продавец: ITE
Таке враження, що дана модель НР зроблена для використання в країнах Африки- працює тільки при плюсовій температурі в салоні автомобіля, відразу вимикається при 0° і нижче.
- Достоинства:
- Міцне кріплення, просте меню.
- Недостатки:
- Перестав вмикатись через тиждень роботи
- Дима Ф***Продавец: ITE
В характеристиках пише що немає запису звуку,а в відгуках шо є.то все ж таки є,чи нема?
- Георгий
Есть
- AlexПродавец: ITE
Сервіс-центр маніпулює і не виконує повернення товару/грошей, затягуючи час і не виконуючи своїх зобов'язань
15.12.2017 - повернув відеореєстратор Hewlett Packard з дефектом (частина екрану засвічувалася синім кольором при нічній зйомці).
Через місяць (середина січня 2018) зателефонували і повідомили, що товар відремонтовано.
06.03.2018 - приїхав у сервіц-центр на Кирилівську, 40. Мені віддали відеореєстратор, який чомусь був забруднений невідомо чим, при цьому зарядний пристрій був взагалі не той і навіть іншого кольору (вказав про це в акті). Взяв відеореєстратор, перевірив його в машині - дефекти не були усунені (синє засвічування екрану). Звернувся одразу на місці до сервіс-менеджера - він візуально перевірив і підтвердив, що дефекти присутні, і запропонував написати заяву на списання товару і повернення коштів. Я написав відповідну заяву, в якій виклав деталі звернення. Пояснив, що планую подорож і мені потрібно вирішити це питання якнайшвидше, щоб я зміг купити інший відеореєстратор. Пообіцяли протягом двох тижнів вирішити питання і повернути кошти, але спробують навіть швидше. Супер! Задоволений такою відповіддю, я спокійно поїхав.
11.04.2018 - ніхто так і не зателефонував. Я вирішив самостійно зателефонувати і дізнатися статус розгляду мого звернення. Як виявилось, заяву вони довго навіть не могли відшукати. Але менеджер Олександр пообіцяв передати інформацію своєму керівнику і зателефонувати мені через годину або до кінця дня в будь-якому випадку і повідомити про статус розгляду звернення. Через дві години я ще раз зателефонував дізнатися, чи немає нової інформації - він знову пообіцяв до кінця дня надати інформацію.
12.04.2018 - жодного дзвінка. Знову я телефоную в сервіс-центр. Пояснюю ситуацію вже іншому менеджеру Давиду. Аналогічна обіцянка перетелефонувати мені протягом години і повідомити статус. Звісно, ніхто не перетелефонував. Знову телефоную, розповідаю історію в черговий раз ще одному менеджеру Максиму, він пообіцяв попросити Олександра перетелефонувати мені (ох і квест! :). Через кілька годин Олександр телефонує і розказує, що питання ще розглядається, і що товар з самого початку було відремонтовано, а я відмовився його забрати :) На питання, коли буде відповідь, сказав, що найближчим часом, оскільки потрібно робити діагностику. Я розумію, що потрібна діагностика, але те, що пройшло вже більше місяця з дати прийому товару на повторний ремонт - їх взагалі не цікавить. Ще через годину менеджер Олександр зателефонував і повідомив, що вони зробили діагностику, підтвердили наявність синього екрану, але для нічної зйомки так і має бути! Запропонуали забрати "відремонтований" товар. Цирк як він є. Коло замкнулось. Ні відеореєстратора, ні грошей, а дефект - це насправді не дефект, а так і має бути. Про сервіс і необхідність кожного разу розповідати новому менеджеру історію я взагалі мовчу.
Тепер буду вирішувати питання лише через службу Захисту прав споживачів.
PS
Відеореєстратор реально дешевий, і я міг би просто забити на нього, але маю загострене відчуття справедливості, тому це принципова річ - довести до кінця.- Достоинства:
- денна зйомка більш-менш нормальна
- Недостатки:
- нічна зйомка з засвіткою екрана
- Alex A***Продавец: ITE
Відніс в сервіс центр. Нажаль, розетка не надає аналогічний товар на час ремонту (порушуючи права споживачів?). По результатах відпишу додатково.
- Достоинства:
- Пише більш менш нормально при денному освітленні
- Недостатки:
- Нічна зйомка неякісна, 2/3 екрана покрита синім.
- Николай Г***
Продавец этого товара
IT-Expert
Так, что Розетка ничего тебе не может выдать,ты не у них покупал. Да и выдается товар только после письменного обращения.
Жми на иконку продавца, там есть поле задать вопрос продавцу, и уточняй у них.
- ОлексійПродавец: ITE
Доброго дня! Як звязатися з сервіс центром? На гарантійному талоні номер (автовідповідач говорить, що номер не обслуговується).
- Достоинства:
- не помітив
- Недостатки:
- частина екрана синя під час нічної зйомки, через 9 місяців перестав працювати
- Роман
Можете написать продавцу через форму обратной связи или выбрать сервис тут ссылка
- ЕвгенийПродавец: ITE
Циклическая запись - Нет
Это правда??? к нему что SSD тогда покупать или каждый час удалять видео???- Гость
Есть циклическая запись у всех моделей НР
Есть запись звука
- ЕвгенийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Купил в конце 2015-го, обнаружил странный синеватый "засвет" в правой части изображения, хорошо заметный при съемке в темное время суток. Его еще можно отчетливо наблюдать на экране регистратора, если закрыть объектив рукой. Подумал, что брак и вернул по гарантии, но в официальном сервисе сказали, что дефект не выявлен. Отказался от регистратора, вернул деньги, решил заказать точно такой же (заказывал в другом магазине т.к. на Розетке закончились). Новый пришел с точно таким же "засветом" в правой части видео: судя по всему это патология этих регистраторов. Обидно, но смирился, т.к. на дневных съемках дефект практически незаметен.
- Достоинства:
- простой интерфейс; сносный дизайн; мощная липучка
- Недостатки:
- синий "засвет" в правой части изображения – патология CMOS-матрицы; неудобное крепление на резьбе; невнятная документация
- 4RunnerПродавец: Rozetka. Цвет: Черный
Удобная навигация по меню, понятное меню на разных языках, есть украинский и русский.
Безупречная видео фиксация, много опций доступных через меню.
Очень надежное крепление, прослужит очень долго, сделан на совесть.
Главное достоинство это цена!- Достоинства:
- Бюджетная модель для всех автомобилей, качесвтенное крепление регистратора
- VWПродавец: Rozetka. Цвет: Черный
Це - камера високої якості від відомою торговою маркою. У порівнянні з моїм старим кулачком і від дослідження інших аналогічних функцій і можливостей, я міг би сказати, що це набагато краще. Якість відео як для дня і ночі дуже хороші і дуже зрозуміло, ви можете побачити деталі як числа пластин і квітів, дуже приємно захопити мальовничий вид під час водіння.
- Достоинства:
- Провідний виробник НР
- Гость
Бюджетная и надежная модель с удобным меню на украинском и русском языке. Очень надежное крепление. Рекомендую - эта модель будет служить годами. Я пользуюсь 11 месяцев, карту памяти поставил 10 класс 16 Гб.
- SuZuKiПродавец: Rozetka. Цвет: Черный
Користуюся 3 місяці. Перевага це ціна та висока якість
- Достоинства:
- Перевага це ціна та висока якість
- AlexПродавец: Rozetka. Цвет: Черный
Вопрос к представителям НР. Сегодня купили 2 таких видеорегистратора. После нескольких часов зарядки от зарядного устройства Белкин 5В, 2А аккумуляторы в обоих устройствах не держат и 1 минуты. Это штатная ситуация для этих устройств или все таки брак?
- Кирил
Я думаю что это нормальная ситуация,тк регистраторы работают от прикуривателя в авто, а не от встроенной батареи, она нужна только для сохранения настроек и часов.
- OpelGLПродавец: Rozetka. Цвет: Черный
Дуже надійний відео реєстратор
Все якісно зроблений
Зручне меню
надійне кріплення
Доступна ціна для HP- Достоинства:
- Дуже надійний відео реєстратор HP. Доступна ціна для HP
- Олежек К***Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Темнее рано, а ездить надо, поэтому выбирал модель для качественной съемки видео при низкой освещенности. Крепление сверх надежное не пластик, а метал, это долговечно, тк пластик зимой при низких температурах не долговечен. Отличный софт в комплекте сразу видно бренд НР, все как на принтерах придумано. Удобное меню есть русский и украинский язык.
- Достоинства:
- Качественная съемка видео в темное время. Софт от НР
- Володя м***Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Выбрал эту модель за прочный дизайн. Крепление на пластик, а металлический винтик это надежнее тк не сломается.
Камера отличная , такая же как и очень дорогих моделей. Большой экран вижу видео без очков. Удобное меню, есть русский и украинский язык.- Достоинства:
- Надежное крепление, большой экран, цена без переплаты
- КоляПродавец: Rozetka. Цвет: Черный
Выбрал эту модель потому, что:
#1 Большой 2,4-дюймовый цветной ЖК
#2 Удобное и продуманное крепление
#3 Угол обзора до 142º
Рекомендую- Достоинства:
- Отличный бюджетный видео регистратор с большим экраном. Удобное крепление.
- Недостатки:
- нет
