- Дмитро М***Отзыв от покупателя. Продавец: ND-Shteps
Працює.
- Вадим Д***Отзыв от покупателя. Продавец: ND-Shteps
Дуже маленький насос
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Не того розміру
- Павел Р***Отзыв от покупателя. Продавец: ND-Shteps
Помпа купувалась для перекачки палива в бак обігрівача Zibro з 5л пластикових пляшок. Для даної задачі працює відмінно. Щодо продавця можу відмітити швидку доставку без зайвих комунікацій та прийнятну для такого товару ціну.
- Достоинства:
- Проста, досить компактна та якісна.
- Недостатки:
- не помітив
- Вадим Я***Отзыв от покупателя. Продавец: ND-Shteps
Абсолютний непотріб! Якщо ви думаєте що ви будете цією помпою щось кудись перекачувати - ви помиляєтеся. Пластикова «груша» має недостатню пружність, після кількох надавлювань практично не повертається сама у вихідне положення, а відповідно і мало що всмоктує. Довжина вертикальної ніжки недостатня щоб дістати до дна 20л металевої каністри. Шланг видачі теж занадто короткий. Цією «помпою» хіба дітям в пісочниці бавитися. Набагато простіше і швидше взяти каністру з лійкою. Даремно потрачені гроші.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Непотріб
