- Андрій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює добре. Акум на 65 Ah заряджає на Min приблизно 1-0.5 А.
- Недостатки:
- Швидко кавкнув запобіжник на 15А.
- Представник постачальника
Дякуємо за покупку! Приємно знати, що пристрій справляється зі своєю роботою. Шкода, що запобіжник довелося замінити так швидко, але головне, що він виконав свою функцію захисту. Нехай пристрій працює довго та надійно!
- Анатолій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Користуюся з 2016 року. Досі працює добре. Навіть, коли акумулятор був розряджений повністю, я підключав зарядний пристрій і заводив машину відразу. Все супер.
- Достоинства:
- Якість, зручність користування, вартує своїх коштів
- Андрій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купував в розетці у 2017 році, за весь час експлуатації питань не виникало, 190 АКБ заряджає. Рекомендую!
- Юрий К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перші враження чудові.
Зарядний пристрій на вид надійний і якісний. В роботі теж показав себе добре.
В цілому гарне враження і задоволений покупкою.
Дякую розетці за швидку доставку! - Вадим С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Зарядка супер. Заряжает отлично и быстро как 12V так и 6V. Купил уже давно и пользуюсь. Всё отлично,работает!! Дома храню в коробке и досих пор как новая!
- Достоинства:
- Заряжает отлично и качественно сделано что самое важное! Цена и качество.
- Недостатки:
- Их нет!
- Володимир
Аккумулятор быстро не должен заряжаться. Быстрый заряд характерен для изношенных батарей. Если зарядка долбит высоким напряжением и большими токами, то вашему аккуме, после таких зарядов хана будет. Быстрый заряд плотность не поднимает, только поверхностное натяжение.
- михайло к***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Зарядное прийшло вовремя,спасибо.С виду надежное, вес тоже 5 с лихвой кг,-трансформатор все же! Такое и хотел.Качество устраивает,не хлипкое,и корпус и провода.Ручка переносить - посмотрим сколько выдержит, укрепить не составит труда . Пока не заряжал всё заряжено.
- Достоинства:
- Трансформаторное, крепкое , надеюсь не на один год.
- Недостатки:
- Не увидел.
- Юрий Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
#Мояраспаковка
- Юрий Ш***
Первая зарядка показала, что аккумулятор как на 6в так и 12в заряжает. Но стрелка амперметра заряд не показывает ни на max зарядке ни на min. Наверно не зря акция была на этот товар.....!
- Мирон
- Леонид А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
"Физику процесса зарядки" - ну, ну. Вот она, зарядное устройство на основе ЗУ от ноутбука 19 В, 4,5А.. Нужно само ЗУ, модуль DC-DC преобразователя с регулировкой напряжения и уровня ограничения тока, модуль отключения ЗУ при достижении порога напряжения на батарее, модуль индикации напряжения и тока. Все. Зарядное устройство заряжает батарею стабилизированным током 4А и отключает процесс зарядки при достижении напряжения на АКБ 15 В. Ждать пол часа, пока отклонится стрелка амперметра, не нужно.
- Леонид А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купил, получил без проблем. Притащил в гараж, у меня там аккумулятор на 70А/ч.с НРЦ 12,5В. Подключил ЗУ к аккумулятору, режим зарядки МИН, напряжение 12В. Даю фазу, стрелка амперметра на 0 без движения. Перехожу в режим зарядки МАК, стрелка на нуле. Смотрю в тыл подсветка клавиши "ВКЛ"
работает. Беру мультиметр, отключаю батарею, меряю напряжение выдаваемое ЗУ. При режиме МИН-11,2В., при МАК- 12,6В., напряжение сети 225В. Ну и где мощное трансформаторное ЗУ? Как можно зарядить батарею устройством с напряжением 12,6В. В бортовой сети авто напряжение до 14,5В., а зарядка должна выдавать как минимум 15В для полной зарядки батареи. Оформляю возврат товара, отсылаю назад в РОЗЕТКУ. Мое обращение рассмотрели и заменили ЗУ на новое, которое я только что получил. Приношу домой включаю ЗУ и меряю напряжение на крокодилах в режиме МАК - 12,5В. Люди успокойте меня. В чем прикол?- Виталий
Не парься,подключай на мин ,часов на 6 и будет тебе счастье, напряжение подымется до 15,я тебе гарантирую ,а на мах будет все 16 на акуме во время заряда,поверь проверено
- Людмила З***
Якшо акумулятор необслуговуємий, то так і буде, стрілка почне підніматися хвилин через 15
- Женя
Виталий и Людмила
Вам человек пишет что на отключеном АКБ выдает 12 v как оно может увеличиться?
- Максим В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший корпус,качественно сделан, но не могу разобраться с амперметром , на мин показывает 1А, переключаю в Макс стрелка амперметра падает до нуля, заряжал ночь, сутра завелся, но стрелка не сдивнулась. Какова логика амперметра?
- Достоинства:
- Корпус
- Недостатки:
- Амперметр
- Виталий
Меняй
- Алексей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Уже зарядил один акумулятор 74А/Ч.Пока работает.
- Достоинства:
- Дизайн.Бесшумный.
- Недостатки:
- Пока нет.
- Валерій K***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не зрозумів нащо на ному амперметр аж на 20 амперів. Підключив акумулятор 12В 60А-г після глибокої розрядки, стрілка амперметра ледь поворухнулася і залишалася майже на нулі. Перемкнув тумблер на максимальну потужність, стрілка стала в позицію від 1 до 2 амперів. Думав, що зарядний пристрій несправний, але за ніч (вчора лише купив), тобто з 8 вечора до 10 ранку акумулятор зарядився. Отже, орієнтуватися на стрілку як на індикатор, що акумулятор вже зарядився взагалі не можна, бо на мінімальній потужності сили струму стрілка при повністю розрядженому акумуляторі практично лежить на нулі. Орієнтуюсь лише на час. Тобто, 14 годин зарядки на максимальній потужності достатньо, щоб зарядити акумулятор на стільки, щоб він завів автомобіль. Якщо на акумуляторі немає індикатора ступеня зарядки, то не ясно чи акумулятор зарядився чи ні, і коли його слід відключати від зарядного.
- Достоинства:
- є куди сховати крокодили та кабель
- Недостатки:
- амперметр або бреше або нечутливий
- Андрей Н***
Глубоко разряженный аккамулятор так себя и ведет - поначалу очень неохотно берет заряд, потом к 12 В начинает брать уже очень даже охотно. По-этому умные зарядки при зарядке до 12В дают заряд импульсами по 1сек, что бы взбодрить.
- михаил в***
Можно заряжать "грузовые" АКБ до 200а/ч. Т.к. даётся заряд 10% от ёмкости акб
- Татьяна С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
#мояраспаковка
- gosha-maxiОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
хороший прибор,взбодрил им два аккумулятора,старый,которому 9 лет на удивление,после зарядки еще можно использовать в теплое время года,прищепки слабоваты,но раз в месяц заряжать аккумулятор сгодятся
- Достоинства:
- не дорогой,компактный
- Недостатки:
- метал на прищепках очень мягкий
- Юрий Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
за такие деньги хотелось бы немного качественней, в целом использовать можно
- Достоинства:
- Компактный
- Недостатки:
- Сборка оставляет желать лучшего, резинки на клеммах - просто смех, а не защита
- Марина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Получили зарядное очень быстро,конечно это не могло обрадовать,но когда распаковал то обнаружил сразу же что ручка НЕ ПРИГОДНА к использованию,она просто лежала сверху уже не при го д на я к переносу этого устройства,Так как покупал зарядное ,а не ручку то решил оставить, о покупке не жалею,заряжает АКБ разумно и правильно,
- Достоинства:
- просто доступно разумно
- Недостатки:
- сломана ручка
- Алексей С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хорошея вещь.Провода хотелось бы подлиннее, неплохая защита от кривых рук :)
Думаю за эти деньги отличный вариант.- Достоинства:
- Цена, простота в эксплуатации.
- Недостатки:
- Нет регулировки напряжения зарядки, только Минимум и Максимум
- Антон С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Со своей задачей справляется, меня все устраивает.
- Базан А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює зарядив 3 акмулятори, поки все нормально.
- Достоинства:
- Надійність, товсті провода, металевий корпус.
- Недостатки:
- Короткий шнур живлення.
- instrumentsОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Зарядное устройство хорошей сборки, пластик на передней панели не выглядит хлипким, крокодилы прорезинены и также не вызывают сомнений в их качестве. На тыльной стороне немного выпирают углы от верхней крышки, объясняю это тем, что собрано данное устройство в КНР и все идеально не могло быть, на данная особенность некоим образом не должна влиять на работу устройства. Самое главное, что аккумулятор успешно заряжен. Видео для конкурса #мояраспаковка прикреплено к комментарию. Хороших покупок!
- Достоинства:
- Наличие амперметра и 4 дополнительных предохранителя в комплекте, кнопка выбора вольтажа и регулятор интенсивности зарядки, легко заменяемые предохранители на передней панели, карман для крокодилов и провода питания.
- Недостатки:
- Можно сказать, что они отсутствуют.
- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Зарядне непогане. Після першої зарядки незгоріло, по крайній мірі )))). Якість пластика, добра, зручний для використання, мобільний. Акум підняло. Передивився багато зарядок, це найбільш оптимальне, дочекся знижкі - промо код. Одним словом - рекомендую!
В процесі експлуатації з'явилося питання. Коли акум. зарядив на малих токах(переключення кнопкою в режим Min), стрілка амперметра упала до нуля - заряджений. Коли переключаюся в режим max - стрілка амперметра, піднімається до 3 А. Зрозуміло що якісна зарядка на малих токах має відбуватися. Питання акум заряджений чи ні? акум 61А/ч, 12В.
Дякую. за відповідь.- Богдан
Дак зарядженим акамулятор був?)
- instrumentsОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Зарядное устройство хорошей сборки, пластик на передней панели не выглядит хлипким, крокодилы прорезинены и также не вызывают сомнений в их качестве. На тыльной стороне немного выпирают углы от верхней крышки, объясняю это тем, что собрано данное устройство в КНР и все идеально не могло быть, на данная особенность некоим образом не должна влиять на работу устройства. Самое главное, что аккумулятор успешно заряжен. Видео для конкурса #мояраспаковка прикреплено к комментарию. Хороших покупок!
- Достоинства:
- Наличие амперметра и 4 дополнительных предохранителя в комплекте, кнопка выбора вольтажа и регулятор интенсивности зарядки, легко заменяемые предохранители на передней панели, карман для крокодилов и провода питания.
- Недостатки:
- Можно сказать, что они отсутствуют.
- АлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
хорошее зарядное устройство , удобное в работе , пользуюсь 1 год - всё хорошо , хорошая цена
- Достоинства:
- возможность зарядки аккумуляторов 6 и 12 вольт , место для хранения проводов , надёжный корпус
- Недостатки:
- нет
- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не зовсім зрозумів про силу тока зарядки. Зарядне заряджає акум. постійно тільки на 10 А чи є якийсь мін/мах?
- Толстов О***
внутреннее сопротивление аккумулятора тем меньше, чем больше его емкость и степень разряда и соответственно он будет потреблять больший ток. проще говоря - аккумулятор будет потреблять ток, который ему нужен. на 200А сильно разряженный ак. я бы поостерегся подключать, но до 100А можно смело любой.
- Юрий
Спасибо за ответ )
- СаняОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
работает отлично!устраивает цена и качество!всем доволен
- Достоинства:
- удобный компактный
- Недостатки:
- нет
- aleksanderОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пойдет!
- Роман Л***Продавец: Rozetka
Користуюсь даним апаратом вже 2 роки , супер задоволений.
- Достоинства:
- Якість зборки, ціна .
- Недостатки:
- Поки не має
- михаил в***Продавец: Rozetka
Если зарядный ток 10 ампер, то 200сотый АКБ будет заряжаться ну очень долго. Так как зарядка идёт 10% от ёмкости АКБ. Легковым самый раз.
- ДмитрийПродавец: Rozetka
Выброшенные деньги! Данное зарядное устройство выдаёт максимальный ток в 4А. Так же нет возможности самостоятельно выставить ток. Заряжал аккумулятор на личном авто, емкостью 110ач. Так же короткий сетевой шнур и короткие провода крокодилов. Приходится брать удлинитель и ставить зарядное на табуретку.
- Достоинства:
- Дизайн
- Недостатки:
- Малая сила тока, короткий сетевой шнур, короткие крокодилы.
- Александр Г***
10 ампер видає в справний розряджений акб. Чим більш заряджений акб, тим менше він бере ампер, відповідно зарядний пристрій віддає менший ампераж. Це є захист від перезарядки акб.
- ХристинаПродавец: Rozetka
Купила чоловіку, давно хотів. Дуже якісна річ, заряджає все що потрібно. Майже рік користується, без проблем.
- Достоинства:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- немає
- АртёмПродавец: Rozetka
Надежное зарядное устройство. Хороший корпус, удобная ручка для переноски и главное - надёжная и безопасная зарядка аккумулятора. Пригодится каждому.
- Достоинства:
- надёжный
- Недостатки:
- не нашёл.
- andrianПродавец: Rozetka
Непогане зарядне, як за свої гроші, трансформаторне і сам трансформатор залитий лаком добротно. Брався для таких цілей, щоб в зимовий період, перед заведенням дизельного двигуна трохи взбодрити акумулятор на 5-10 хв, так як безтрансформаторні зарядні при мінусових температурах на вулиці можуть зробити великий бабах від сирості, чи морозу, чи конденсату. Схемотехніка проста як двері, трансформатор і діодний міст, випрямляч на радіаторі, плюс перемикачі положень заряду і напруги на різні типи акумуляторів 6 і 12 вольт. Принцип заряду простий, після того, як акумулятор починає набирати заряд, напруга на ньому зростає до 14.4-14-6 Вольта, падає струм заряду який проходить через акумулятор, ось тут і криються підводні камені у відсутності відключення після того, як акумулятор набере заряд і буде відбуватися кипіння електроліту, та ще відсутність вольтметра, по котрому можна б було визначити напругу на клемах акумулятора під час зарядки. Так як в схемі регулятором струму на акумулятор являється сам акумулятор є можливість спалити, або запобіжник, або трансформатор, якщо чіпляти акумулятори більшої ємності, або сильно розряджені, принаймі мінімальну схемотехніку відключення на стабілітроні і реле, котре б відключило акумулятор при зростанні напруги вище 14.5-14.6 Вольта можна б було поставити.
З мінусів було те, що шунт, котрий прикріплений паралельно амперметру був відкручений, можливо від тряски по дорозі з піднебесної, і струм на акумулятор деколи йшов через сам міліамперметр, в котрого стрілка загиналась вправо і показувала безмежність заряду:) потрібно було час від часу постукувати збоку амперметра, щоб стрілка показала правильний ампераж, дотягнув 2 гвинти, залив фарбою і все гаразд, це я думаю стосується більшої половини таких зарядних.
Ну а так, то варто брати. практично не вбиваєма річ і є можливість для подальшого удосконалення девайса, але вже після закінчення гарантії звісно:)- Достоинства:
- Трансформаторне зарядне, міцний корпус, простота схемотехніки
- Недостатки:
- Недотягнуті контакти шунта амперметра, покази амперметра хибні +-20%, немає відключення після закінчення заряду, не має вольтметра зарядки.
- Игорь Ш***
Подскажите что взять для автомобиля в качестве хорошей зарядки, лучше брать обычное трансфлриаторное или более новое микропроцесорное?
Заранее спасибо за ответы! - andrian
Игорь Шевчук
28 січня 2021
Якщо не маєте можливості слідкувати за кінцем заряду акумулятора, або залишаєте на ніч на зарядку, то краще візьміть цифрове з відключенням струму заряду, так як з цим зарядним акумулятор буде брати заряд безмежно, хоч і при менших струмах 1-2А, але напруга буде поступово підніматись до 16 Вольт і вище + підвищене газовиділення водню внаслідок кипіння електроліту, з водневою бімбою не шуткують, були прециденти коли намертво приварені петлі металевого гаража не могли втримати двері :) Я б радив взяти з автоматикою, або якщо є досвід, то за якихось 5 долярів можна в Китаї придбати готовий блочок з обмеженням струму заряду і відключенням напруги, коли поріг напруги на акумуляторі досягне 14.4-14.6 Вольта, або який собі забажаєте. Я брав тільки для того, щоб прогріти електроліт в мороз на 5-10 хв, щоб легше крутити акумулятор, шостий рік пішов 100 амперовому Tudorу , а він все крутить і на спочинок не йде.:)
- Александр С***Продавец: Amigo
Здравствуйте! В описании написано, что максимальная емкость заряжаемого аккумулятора - 10 А*ч. Это для зарядки мопедных аккумуляторов?
- Amigo
Здравствуйте! Спасибо за вопрос. Извините за опечатку. Емкость заряжаемого аккумулятора от 20 до 200 Ач
- Сергей П***Продавец: Rozetka
Можно ли этим зарядным зарядить кальциевый аккумулятор
- Достоинства:
- Не известнг
- Недостатки:
- Не известно
- Игорь Т***Продавец: Rozetka
Маленькие аккумуляторы (емкость 5 или 7Ah) будет заряжать?
- Дудченко В***Продавец: Rozetka
Я ставлю 5 этой зарядке! У меня она уже 2 года. Аккумуляторы всегда заряжаю на минимальном токе. Ни разу проблем с зарядкой и показаниями не было, потому плохого ничего сказать не могу!
Максимум приходилось заряжать аккумулятор 75А- Достоинства:
- Заряжает нормально!Со своей задачей справляется.
- Недостатки:
- Пока не обнаружено
