- Вячеслав С***Отзыв от покупателя. Продавец: X-tov
Лампочки — огонь!
- РоманОтзыв от покупателя. Продавец: X-tov
Брав на заміну старої led лампи. В принципі працює нормально, але стара лампа світила трохи яскравіше і більш білого кольору світло було.
Час покаже наскільки довго пропрацює така лампа.- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Немає
- Роман
Доповнюю відгук...
З часом помітив що світить дуже слабо, в порівнянні зі старими лампами що були...
Однозначно більше брати не буду, краще взяти щось поякісніше...
- Сергій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: X-tov
Ціна якість
- Георгий П***Продавец: X-tov
Перед відправкою будьласка дивіться товар який надсилаєте, щоб було належної якості, кошти повернули, дякую
