- Ирина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Mamashop
Задоволена.Працює.
- Достоинства:
- Котел працює
- Недостатки:
- Поки немає
- Руслан Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Mamashop
Все працює добре.
- Сергій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Mamashop
Добра штука. Поки тільки перевірив. 2.5 кВт тягне нормально. Розчарувало вихідне гніздо. В описі про то ані слова. А вилку на подовжувач я можу і сам будь-яку прикрутити.
- Достоинства:
- Ціна, потужність. Про якість зможу щось через пів року, рік.
- Недостатки:
- Вихідне гніздо
- Валерій О***Отзыв от покупателя. Продавец: Mamashop
Товар не відповідає заявленим характеристикам. Повного синусу нема, нема навіть модифікованого. Вимагаю повернення грошей в обмін на цей виріб.
- Достоинства:
- Ніяких
- Недостатки:
- Ніякого синусу
- Продавец Mamashop
Доброго дня! Ми цей товар продаємо з 2022 року. Надійний інвертор, по заявленим характеристикам. У Вас є докази що нема чистого сінусу?
- Максим В***Отзыв от покупателя. Продавец: Mamashop
Пристрій працює, якісний, всім раджу продавця
- Достоинства:
- якісний
- Недостатки:
- Нема
- Сологуб А***Отзыв от покупателя. Продавец: Mamashop
Отличный инвертор. Заявленные показатели выдерживает. Частота не пляшет в отличии от большинства других производителей.
- Достоинства:
- Быстрая доставка
- Недостатки:
- Нету
- Виталий Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Mamashop
Вчора купив це чудо. Зрозуміло, що 3000Вт, це піковий показник, але 1000Вт, івертор повинен тягнути. В реаліях, від нього тільки працює ноутбук та роутер. Мікроволновку на 500-600Вт, вже не тягне, ледве витримує секунд 30, потім спрацьовує захист. Маленький електричний чайник на 1000Вт, також не витягує, хоча чомусь захист і не спрацьовує, але за 5 хв, вода нагрілася тільки до 40град. При цьому абсолютно новий, повністю заряжений автомобільний аккумулятор просідає до 10-10,5 В. Ось такі справи. Буду повертати по гарантії. Сподіваюся на порядність продавця, іщо він не буде тягнути з поврненням коштів.
- Достоинства:
- Ніяких
- Недостатки:
- Один загальний недолік.
- Продавец Mamashop
Доброго вечора! Нам прикро це читати, якщо у Вас був акумулятор 100а то дивно що не тягнув чайник 1000 Вт, у нас фен 1.5 квт тягнув. Добре оформимо повернення, менеджер напишить Вам повідомлення у особисті повідомлення
- Виталий Л***
Шановний продавець. Ну по-перше, ємність аккумулятора не має ніякого значення, до працездатності інвертора. Це впливає тільки на загальний час роботи. Звичайно від 100Аг, буде довше. Я використовую аккумулятор на 75Аг. Цього цілком достатньо.
