Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Омивач скла зимовий K2 CLAREN -22 1L (2955429)

Код:  453586187
Оценка пользователей 3.9/5
на основе 40 отзывов
  • 5 звезд
    23 оценок
  • 4 звезд
    6 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    8 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Ігор І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Норм

    Достоинства:
    Відповідає своїм параметрам
    Недостатки:
    Не виявив
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш коментар!

  • Олександр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Працює нормально, при 20 °C не замерзав і свою функцію виконує. Єдиний мінус — дуже різкий запах, схожий на дешевий пральний порошок.

    Достоинства:
    Свою основну функцію виконує. Навіть при 20 °C на вулиці не замерзав.
    Недостатки:
    Жахливо пахне якимось дешевим пральним порошком. Уже не можу дочекатися, коли він скінчиться)
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар, раніше таких відгуків не отримували.

  • Татьяна П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Задоволена.

    Достоинства:
    Якість очистки
    Недостатки:
    -
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш коментар!

  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Якісний омивач. Беру вже не перший раз. Запах є, але не сильний, не нав'язливий. Мені подобається. Збоку є мірна шкала.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук!

  • ОЛЕКСАНДР Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Має неприємний запах

    Достоинства:
    Добре виконує свою функцію
    Недостатки:
    Має неприємний запах
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар.

  • Микола
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Купував в тому році, при -15 замерзла

    Достоинства:
    Відсутні
    Недостатки:
    Замерзає незамерзайка
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш коментар! Шкода, що так сталось, раніше таких відгуків не отримували.

  • Данило М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Моет

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Михайло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Якісний омивач, за акційною ціною можна брати

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук!

  • Олександр З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Норм

    Достоинства:
    Недостатки:
    Запах -
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Миє і не смердить

    Достоинства:
    Запах не сильний, свою функцію виконує
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Микола М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Після миття він зазвичай залишає розводи і приходиться більше і більше його наносити, щоб омивати поки вони вікно +/- не стане чистішим.
    Запах - ого! Думаю, якби поліція мене зупинила і почула, що в салоні - вони б попросили мене пройти перевірку на драгері.
    В мене корок не відручувався, його прийшлось зривати. Це вже вказує на низьку якість пакування. Він не має тонкої прикріпної горловинки, яку зазвичай мають інші омивачі і тому заливати ним не зручно, він проливається. Хоча це на найбільша проблема.
    Загалом ... давно я такої низької якості омивача не зустрічав.

    Достоинства:
    Не замерзає ... ніби
    Недостатки:
    Запах, Розводи, Тара
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук! Шкода що вам не сподобався наш товар.

  • Богдан Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Зауважень немає

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Юля
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Та власне написала все вже. Якщо залити просто воду буде краще. Взимку у води один недолік в порівнянні з цим товаром - вода замерзне. Гроші на вітер

    Достоинства:
    Не замерз
    Недостатки:
    Створює розводи по склу котрі не розміщуються і щоб це прибрати треба бризнути ще на скло, не економний відповідно, дивно пахне вчорашнім батіним перегаром, незручна тара і багато проливається бо нереально залити акуратно без проливу з цієї незручної каністри
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар. Раніше не отримували таких відгуків, підкажіть, як саме ви використовували омивач? Можливо розбавляли?

  • Руслан П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Супер ...працює дуже добре... не дратує запахом...візьму ще!

    Достоинства:
    Хороший засіб за норм ціну
    Недостатки:
    Руки краще не обливати,сушить
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Данило
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Купив саме цей омивач прочитавши коментарі, що він має нейтральний запах. На жаль, в моєму випадку омивач має доволі різкий запах спирту. Краще б в його складі були якісь ароматизатори.
    Також, через форму тари, нереально обережно налити не проливши його. Налив менше 1л, дуже багато пролилося повз. Такого жахливого омивача ще не купував. Не раджу на ньому зупиняти свій вибір.

    Недостатки:
    -Неможливо обережно налити
    - неприємний запах
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар.

  • Микола-Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Морозу на вулиці поки нема, але сробив тест у морозильній камері, омивач показав себе добре, не замерз при температурі в -18 протягом доби у ємності в 100мл

    Достоинства:
    Не замерзає
    Недостатки:
    Не вистачає трубки, для більш зручного наливу
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: AutoSM. Емкость: 5

    Все відповідає заявленим. Запах не сильний(пахне парфумом), осаду нема. В морозильній камері при -21° залишається в рідкому стані. Нема трубки в комплекті, але не проблема - форма ємності дозволяє заливати обережно.

    • Продавец  AutoSM

      Дякуємо за ваш відгук!

  • Антон К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Прийшла каністра подряпана. Та не зрозуміло де дивитись строк придатності

    Недостатки:
    Прийшла каністра подряпана. Та не зрозуміло де дивитись строк придатності
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

  • Артем С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Заказал 2 шт. Внутри сюрприз. Не советую

  • Александр А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Дуже сподобалася рідина. Кольору не має, розводів не залишає, присутній легкий цитрусовий запах, не вонючий, і саме головне що при мінус 21 градус за 3 суток в морозилці не замерзає. Заміряти літраж не було змоги тому не скажу відповідає дійсності чи ні. Дуже задоволений цім продуктом планую і надалі брати. До цього брав концентрат Liqui Moly, К2 сподобався більше.

    Достоинства:
    Ціна-якість, не вонючий, не замерзає при заданій температурі і не лишає розводів, 5 літрів.
    Недостатки:
    Не виявив.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго ранку, дякуємо за відгук!

  • Евгений С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Ледь відчутний запах

    Достоинства:
    Ціна-якість
    Недостатки:
    не виявлені
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго ранку, дякуємо за відгук!

  • Юрій Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Порядок

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Сергій Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Об'єм десь 4,7л. Запах приємний, не токсичний, без кольору, плям не лишає, на балконі за ніч при -16 не замерз.

    Недостатки:
    Каністра не зручна для заливання без лійки.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Фрідріх Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Щодо функціоналу ще не готовий написати, проте щодо 5 літрів, то тут все чесно, все відповідає зазначеному виробником!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Андрей С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Покупал по акции по цене ниже. За те деньги хороший омыватель. Как по мне, то на сегодня дороговато

    Достоинства:
    Практически не слышно запаха
    Недостатки:
    Не помітив
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Тарас Ц***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Хороший омивач. Запах приємний, зовсім не різкий. Добре миє, розводів не залишає. Сильних морозів не було, при - 12 залишається повністю рідким і добре виконує свою функцію.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Ігор І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    В -12 не замерзает

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Дмитро Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Добре виконує свої функції

    Достоинства:
    Не маже, запах мінімальний
    Недостатки:
    Ні
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Бренд К2 - оптимальний по ціна/якість. Запах - мені байдуже не смердить і добре, а "мала" каже, що смердить. С приводу того, що немає 5 літрів, я не міряв, але думаю, що є. Каністра прямокутна, ширша за ті, скошені, вузькі каністри з омивайкою, що продаються на АЗС.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Сергей С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Приобрёл эту жидкость в стеклоомыватель.Сразу хочу сказать ,что в канистре 5 литров.Сама канистра голубая ,а жидкость безцветная.По запаху-нетральный,без резкого.Чтобы проверить на качество отлил 0.5 литра и в морозилку. После 4 часов при -18 жидкость не замёрзла.Смело можно лить в бачок(в бачке есть остаток зимнеей жидкости,не воды и не летней)

    Достоинства:
    Отлично
    Недостатки:
    Нет
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Коробка А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    -10 замерзла в распылителе, когда открываешь крышку слышно как ледяные кристалы хрустят.

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Замерзает при -10
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день! Ви заливали омивач в пустий бак? Не змішували з літнім? В розприскувачі могли бути залишки літнього омивача, який замерз.

  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Досить гарний омивач. Без різкого запаху, гарно видаляє забруднення. З приводу ємності нічого не можу стверджувати, здається, більше 4х літрів)

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Любомир Ж***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Каністра 5 літрів

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Любомир Ж***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Сьогодні забрав. Все згідно опису. Каністра 5 літрів.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Шелар О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Поясніть чому 1л зимового омивача -22 коштує 100грн, а концентрат -80 коштує 130грн?
    Дивився на ціну думав що замовив концентрат... А прийшов цей 1л -22....
    Чи можна повернути, і замовити концентрат -80?

    Достоинства:
    Ще не використовував
    Недостатки:
    Незрозуміла ціна.... Концентрат по ціні розбавленого.... Чи навпаки....
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день. Формування ціни проводиться на основі калькуляції вартості виробництва продукції: сировини та комплектуючих, а також кон'юктури ринку.

  • Бойко Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Хороший товар

    Достоинства:
    Их нет
    Недостатки:
    Нет
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!