- Богдан С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Прийшло в обіцяний термін.
Якість гарна. Все влаштовує.
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук, приємного користування
- ДанилоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Придбав цей органайзер собі. Перед покупкою спеціально заміряв всі банки за автохімією, розпилювачі, каністру з омивачем тощо. Більшість ємностей об’ємом 0,7–1 л мають висоту приблизно 31-33 см.
Мені вдалося підібрати засоби висотою близько 30–31 см, тому в органайзер усе більш менш помістилося. Також частину речей можна розмістити під невеликим кутом або притиснути до дальньої стінки і вона не заважатиме закриванню завдяки гнучкості конструкції.
Проте не зовсім зрозуміло, чому висота органайзера обмежена саме 30 см. Я спеціально перевіряв це в магазині автомобільних товарів: дуже багато стандартних банок і розпилювачів трохи вищі за 30 см. Якби висота була 32–33 см, органайзер був би значно практичнішим і універсальнішим.
Є ще кілька нюансів по конструкції. Стійкість органайзера загалом не ідеальна, а кришка закривається не дуже зручно: її потрібно буквально натягувати, щоб нормально зафіксувати. Внутрішня перегородка також поводиться не найкраще — як її не виставляв, вона все одно трохи вигинається.
Окремо варто згадати липучку. Вона дуже жорстка й агресивна до обшивки салону: при знятті може прямо видирати ворс, після чого на покритті залишається лохміття. Тому встановлювати органайзер краще максимально точно з першого разу, щоб потім не довелося відновлювати обшивку.
Загалом річ корисна і симпатична, свої функції виконує, але запасу по висоті, зручності закривання та акуратності кріплення явно не вистачає. - Александр Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Коричневый
Отримав вчасно , якість задовільна, колір який мені був потрібний. Вцілому товаром задоволений .
- Достоинства:
- Легко збирається , добре тримається липучками до килима багажника .
- Недостатки:
- Поки не виявлено.
- Анна К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Органайзер чудовий, багато чого можна в нього вмісти. Задоволена.
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук.
- Оксана Є***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук.
- Віталій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Якісний матеріал.
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук.
- Наталия В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Фото не соответствует действительности. На фото нет никакой эмблемы. Нам же прислали с эмблемой Volkswagen. На обмен не настаиваю, но изначально необходимо предупреждать об этом!
- Достоинства:
- Красиво выглядит
- Недостатки:
- Кажется очень хрупкой, вот-вот и развалится. Своих денег не стоит это точно.
Представник постачальникаДобрий день, нам прикро, що у вас склався такий досвід. Напевно був пересорт і випадково відправили сумку з лого. Щодо "хрупкий", ми впевнені в міцності нашої сумки. Якщо правильно складена сумка, то вона може витримуватим до 15 кг навантаження, що точно достатньо щоб зберігати всі необхідні речі. Сподіваюся ви переконаєтеся в цьому під час експлуатації.
- Вадим Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
- Достоинства:
- Нраица
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук.
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук.
- Марина К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Добрий вечір)
Забрала сумку, вже дома побачила, що на ній емблема Volkswagen. В описі про це не було написано, та і на фото вона була без. Все б було б ок, якби в нас було авто цієї марки, а так інше. Хотіли б поміняти на таку самку тільки без емблеми. Чи можливо це зробити?
Якістю задоволені!- Достоинства:
- Гарна якість, вмістка!
- Недостатки:
- Емблема авто, в описі не прописано.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка
Представник постачальникаДоброго дня, звісно, заміну можна зробити.
- Румянцев И***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Добрий день! Замовив на подарунок цей органайзер. Отримав без середньої частини, це так має бути чи забули покласти? Никти розійшлись трохи, зауважив коли складав.
- Достоинства:
- Компактний
- Недостатки:
- Якість
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка
Представник постачальникаДобрий день, вибачте, це напевно брак, зверніться будь ласка для заміни.
- Румянцев И***
Підкажіть, до кого саме звернутись? До Розетки чи до Вас напряму?
- Лилия К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Сумка крута, вмістка, швидко збирається. Якість чудова, цупкий матеріал, гарні строчки. Окремо дякую розетці за швидку доставку, менше доби від моменту замовлення
- Поліщук О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Непоганий органайзер, допоміг навести порядок у багажнику
- Достоинства:
- Краще з ним, ніж без нього
- Недостатки:
- Поки що не помітив
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук, приємного користування.
- Катерина П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Мені дуже сподобалося, але треба було ж все-таки брати більше))
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук, приємного користування.
- Поліщук О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Наче непоганий органайзер))
- Достоинства:
- В багажнику стало більше порядку))
- Недостатки:
- Не виявив
Представник постачальникаДобрий день, дякуємо за відгук. Приємного користування.
- Алексей П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Брав по знижці, за свої гроші норм, трохи стінки не тримають, але загалом все зручно, не розкидано все по машині
- Достоинства:
- Ціна, зручність
- Недостатки:
- Майже немає
Представник постачальникаДоброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.
- Анастасия Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черно-красный
до того ж, неоригінальна упаковка від EVAtech (як ви демонструєте на фото). жодного слова чи напису на ній немає, виглядає як упаковка яку використовують не перший раз
б/у товар продали за повну ціну?- Достоинства:
- Не поклали перегородки
- Недостатки:
- не поклали повне комплектування, не додали перегородки на липучках
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка
Представник постачальникаДоброго дня, нам прикро, що у вас склався такий досвід з нашим товаром. Відстуність перегородки це звісно брак, тому зверніться будь ласка до розетки для обміну, або повернення. Стосовно коробки, може використовуватися як брендована так і звичайна, головна її функція зберегти товар при транспортуванні.
- Володимир Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Зроблено добре
Представник постачальникаДоброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування!
- Марина Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
ОЦІНКУ СТАВЛЮ САМЕ РОЗЕТЦІ ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ!!! Хоча вони і 1 зірочки не заробили
Замовляла товар ще 16.02, але досі його не отримала. Спеціально робила заявку заздалегідь, бо це був подарунок на день народження. І завжди думала, що Розетка оперативно обробляє замовлення. Але минуло 10 днів!!! Іноді з Китаю товари швидше приходять, а тут таке! При чому дату отримання кожного разу міняли: спочатку було 23, потім 24, але зараз вже 25 лютого, а моя заявка досі лише "обробляється"!!!Тепер однозначно зроблю висновки, що краще замовити десь на сайті і отримати покупку за 2-5 днів, ніж 2 тижні чекати з Розетки. Це вже дно!
Навіть не знаю, чи зможу колись змінити свою думку щодо магазину, і як покрити мої моральні збитки
Щиро дякую, що зіпсували подарунок імениннику!!!- Достоинства:
- На жаль, за 10 днів після замовлення і оплати товару, я його не побачила!
- Недостатки:
- Розетка не обробила і не прислала замовлення!
- Дар'я Д***Продавец: Rozetka. Цвет.: Черный
Отличное обслуживание, качественно и быстро сшито, отправили быстро
Рекомендую!- Достоинства:
- Удобная, практичная, вместительная, красивая
- Недостатки:
- Нет
Представник постачальникаДоброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.
