Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Масло трансмиссионное НИГРОЛ Vira GL-1 SAE 140 10 л (VI0309)

Код:  493963609
Оценка пользователей 4.73/5
на основе 11 отзывов
  • 5 звезд
    8 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Юрій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Супер нігрол для сто

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добий день, дякуємо за відгук та підтримку українського виробника!

  • Олексій К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    хороший нігрол, часником не пахне, гарна адгезія, пил наче не липне на нього.
    Привід став м'якішим.

    Достоинства:
    ціна-якість
    Недостатки:
    нема
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш коментар та підтримку українського виробника!

  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Якісний товар! Брав для обробки різьбових з'єднання, зі своїм завданням впорався 100%.

    Достоинства:
    Якість
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук та підтримку українського виробника!

  • Сергей Ж***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    для обработки лавочки, что бы не сидели и не распивали алкоголь, то что надо !

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Ірина П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Упаковка не витримала пересилки. Трохи протікала

    Достоинства:
    Використовую для обробки дерев
    Недостатки:
    Немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго ранку, дякуємо за відгук та підтримку українського виробник! Дуже шкода що при транспортуванні стався прикрий випадок. Будь ласка, завжди оглядайте товар при отриманні.

    • Ростислав Ч***

      а чому не отработку? дешевше ж. питання: ви отримали прозоре мастило, чи звичайний нігрол чорний?

  • Юрий Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    все хорошо

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

    • Ростислав Ч***

      скажіть воно прозоре як на фото чи звичайний нігрол?

    • Ростислав Ч***

      прозорий як на фото чи чорний?

  • Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    заливал в коробку мотоблока. работает хорошо. по началу туговато пока не нагреется. брал т. к. подтекают сальники а это масло густое, вроди бы течь перестало.

    Достоинства:
    цена. упаковка
    Недостатки:
    нету
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Якісне мастило, беру його постійно.

    Достоинства:
    Ціна, виробние
    Недостатки:
    Немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    получил, бутылка хорошая, внутри чёрная жижа, вринципе сказать больше нечего.

    Достоинства:
    цена.
  • Василь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 10

    Оливу трансмісійну заливаю в коробку передач для мотоблоку все чудово, змінюю її кожного сизону. каністру вистачає на декілька сизонів. Колір мастила чорне. По своїм характеристикам відповідає . Український виробник

    Достоинства:
    Перевагою є ціна можна частіше змінювати масло в редукторі
  • Олег
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Справжній Нігрол

    Достоинства:
    Ціна.