- Руслан А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Я був в шоці, але при нинішніх морозах (близько 26 градусів нижче нуля) вона не замерзла, однозначно рекомендую!
- Достоинства:
- Ціна якість
- Недостатки:
- Запах
- Денис С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Такой себе омыватель, очень сильно воняет спиртом, -15 в бачке выдержал, не замёрз, но на стекле даже при -5 замерзает моментально
- Недостатки:
- Запах
- Юрий В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
заявлену температуру -20 градусів і близько не витримує, якщо не хочете мати клопіт з розмороженням замерзлого омивача, уникайте цей товар.
- ІринаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Все добре ,окрім запаху ... Дуже сильний .
- Достоинства:
- Працює
- Недостатки:
- Дуже сильний запах.
- Микола К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Відмінний омивач
- Достоинства:
- Невелика ємність
- Недостатки:
- Немає
- МиколаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
За свою ціну - взагалі супер!
- Достоинства:
- Не надто їдкий запах
Обʼєм
Вартість
- Сергей С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Клас
- Ирина В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Гарний омивач, поки не замерз.
- БогданОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Ну данная омывайка действительно имеет запах, но в моем случаи это не так критично. По большей части важно чтобы температура замерзания соответствовала описанию, прибор показал отклонения, но учитывая наши зимы, вполне подойдет. Большой вопрос только по составу, в описании указана только вода и концентрат, а вот какой именно спирт в составе, умалчивается, что вызывает вопросики.
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Запах, вопросы по составу и температуре замерзания
- Тарас С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Дуже воняє!!!
- Недостатки:
- вонь!
- Виктор Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Отличный.
- Володимир М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Не замерзнув зимою це плюс
- Достоинства:
- Хороший
- Недостатки:
- Нет
- ВВ В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Склад омивача змінили. Тому що змінився запах - став більш їдким. Що не дуже сподобалося.
- Юрій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Чудовий, в мороз не замерзав взагалі, навіть не кашився
- Анатолий П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Все добре
- Микола Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Гарний!
- Штанько А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Норм. Підійшов
- Роман К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Нормальна омивайка за свої кошти.
- Достоинства:
- Ціна.
- Недостатки:
- Не побачив.
- Дима С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Не сильно то -20, добре працює але ціна і -20 не постійно
- ГригорийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Непоганий омивач, має насправді спиртовий запах, він наче і різкий але швидко вивітрюється. Відмінно очищає скло без розводів, залив відразу одну каністру та при температурі -15 замерз, але в бачку було точно 1.5 литра літньоі рідини.
Відразу добавив ще 1 літр та все стало гарно.
На справді не чекав, що будуть морози сильніші, чим у прошлому році)
Продукт рекомендую.- Достоинства:
- Якісний продукт, ціна топ!
- Недостатки:
- Вже замінили опис на сайті розетка) Раніше було вказано ємність 3 літра, яких там точо не має) Хоча на самій упаковці просто цифра 3 є)
- Виктор П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Спирт частково чути, але цитруса більше, більш менш норм омивач, у -19⁰С норм мив)))
- Достоинства:
- Не замерзає
Більш менш запах
Обєм - Недостатки:
- Частково чути спирт
- Олексій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Ще не знаю критичну мінусову температуру...але після омиву вікна хочеться закусити... штин спіртовий такий що відкриваю зразу вікна... не дождусь коли вже закінчиться.. мені не зайшла....
- Достоинства:
- Не замітив..
- Недостатки:
- Сильний запах спірту в салоні після омивки скла.
- Олексій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Отлично очищает стекло,касательно морозов -20 не знаю,не было такого ещё,а так советую,приятный запах
- Достоинства:
- Приятный запах,хорошо чисти стекло
- Владимир К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Гарний омивач!!!
- Сергей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Чудова омивайка за свої кошти.
- Женя З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Надійшло швидко
- Достоинства:
- Миє
- Недостатки:
- Вага с каністрою 4300грам недолито мінімум 0.7 літра
- Вадим
Женя, щільність спирту менша за 1.
На пляшці 5 л, в не 5 кг.
- Віталій Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Смердить, аж очі виїдає
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Смердить
- Юрий М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Брал для детей ,у них " Хюндай". Им очень нравится.
- Достоинства:
- Всё на уровне .
- Недостатки:
- Пока не найдены.
- Алексей Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
На запах як зимовий омивач ОККО
- Достоинства:
- Цієї зими ще не замерз гарна ціна
- Недостатки:
- Не знайшов
- Максим С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
переміряв каністра вміщає 4,2л, недолили десь на 0,5л, тобто ці нроші за 3,7л
- Достоинства:
- ціна
- Недостатки:
- недолив
- Валера Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Отлично
- Юрій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
норм омивайка, наш виробник
- Валентин Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Все при невеликому мінусі лишає тоненьку скоринку льоду на склі
- Владислав Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Вонючка рідкісна)
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Воняє страшно
- Олександр Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5
Замерз при -3.
- Недостатки:
- Не відповідає заявленим характеристикам
- AlexОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 2.62
Сильно смердить спиртом
- Недостатки:
- Дуже їдкий запах
- Alex
Нажаль, дуже повівся на позитивні відгуки.
Користуюсь омивачом вже більше тижня, чесно кажучи - це якийсь шмурдяк. Воняє, як брага. Залив десь біля литру у залишки води, в омивачі (десь 1:1), але все одно воняє. Іншу частину омивача довелось викинути, бо користуватись таким - це просто мазохизм.
Як на мене, на заправках вірогідність купити таку смердючу жижу в рази нижче. Тому дуже крайнє не рекомендую витрачати свої гроші на це. - Анатолій
Чуда не буває, або смердить спиртом або замерзає, вибирати вам
