Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Канистра пластиковая Alburnus 10 л (91041-2)

Код:  343881274
Оценка пользователей 3.7/5
на основе 12 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Александр М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Со своими функциями справляется. Держит отлично. Бензин не испаряется. Но! Глупая идея закрепить насадку в корпусе самой канистры. Вот в этом самом месте ее летом в подвале слегка раздуло по бокам. Газы спустил, но деформация в том месте где крепилась насадка так и осталась. Теперь насадку туда не вставишь ... разве что в одно место инженеру )

    Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    глупая идея закрепить насадку в корпусе самой канистры
  • Тетяна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Придбала рівно рік назад для зберігання бензину. Бензин зберігався в сухому провітрюваному присіщенні і каністри просто деформувались.

    Достоинства:
    Зручність
    Недостатки:
    Не можна довго зберігати бензин, бо пластик деформується
  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    купив дві каністри. з плюсів продумана ергономіка, дуже стійка, є прозора смужка щоб дивитися скільки палива у каністрі. з мінусів, погано, що немає індикації з літражу. і найбільший мінус це лійка, як не пробував і закручував сильно і т.д. при перекиданні каністри бензин не те що сочиться в щілину ллється як з дірки. це просто провал. плюс від парів бензину якщо каністра не повністю заправлена ​​її починає розпирати, кілька разів навіть відкручував шийку щоб випустити пари. загалом за такі гроші могла бути й якісніша

    Достоинства:
    ергономічна, стійка
    Недостатки:
    лійка протікає, пластик м'який та тонкий
    • Олександр С***

      Повністю правда! В мене все теж саме. Стоять дві каністри за 199 грн. з ними все ок, а в цієї надулась гуля, лійка дійсно зразу в сміття.

  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Гарна каністра, вартує своїх грошей. Якби ще позначки зробили зі шкалою в літрах було би чудово. Досить стійка при перевезені в авто - не впала ні разу )

    Достоинства:
    Співвідношення якість/ціна. Зручна ручка, не протікає.
    Недостатки:
    Чорна, а не червона як показано на сайті.
    • Іван Ф***

      Також чорну отримав
      А так дійсно гарна каністра

  • Євгеній Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Каністра з досить міцного пластику, на кришці нормальна прокладка так що не протікає і запаху від палива немає. Взяв дві штуки повністю задоволений.

    Достоинства:
    Якісна
    Недостатки:
    Немає
  • Елена К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Немає жодної позначки про те, що можна наливати паливо !

    • Іван Ф***

      На дні каністри є гравірування - HDPE, що означає, що каністра підходить для палива

  • Олег Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Велика каністра, зручна ручка, є рівень бензину, не пахне, але лійка при використанні, нажаль, протікає, скоріш за все потрібно буде робити якісь прокладки і т.д

    Достоинства:
    Не пахне бензином
    Недостатки:
    Лійка протікає
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Каністра досить якісна, має бути надійною. Лійка фіксується, конструкція лійки продумана, нічого не розбризкується. Єдине що мені прийшли чорні каністри, а не червоні, як на фото.

    Достоинства:
    Гарна якість
    Недостатки:
    Помилка в описі, каністра чорна
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Нормальна каністра, запаху бензина немає, не протікає. Реально зручна трубка для заливу

  • Роман Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Досить щільний пластик. різьба зроблена якісно,не протікає.

  • Тамара Т***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Брала для того щоб набирати бензин в генератор, лійки які йдуть в комплекті протікають, пробували обидва
    Порада, уточнюйте чи можна в пластику зберігати бензин, бо зараз зіштовхнулись з проблемою, що це заборонено законом

    Брала пластикові, тому що вони легші, але якість виявилась така собі(

    Достоинства:
    Дуже зручно, що не важкі і по 10 л
    Недостатки:
    З першого погляду не погані каністри, але, коли наливаєш бензин-він протікає
  • Кирило
    Продавец: Rozetka. Цвет: Красный

    Матеріал непоганий, але при нагріванні до 40 °C стає м'яким, і якщо каністра не повна, то повітря розширюється, то видавлює стінку (ту, в якій зроблене місце під трубку зливу).
    Також, не повезло з ущільненням, і в багажнику трохи пахне бензином, але то може дефект саме мого екземпляру. Сама кришка закручується добре.
    Вже наливав паливо у бак, дуже зручна трубка.

    Достоинства:
    Дизайн, форма
    Трубка в комплекті
    Недостатки:
    Матеріал
    Трубка нещільно тримається у корпусі
    • Представник постачальника

      Доброго дня, Кирило. Дякуємо за відгук. Приємного використання