- Александр М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Со своими функциями справляется. Держит отлично. Бензин не испаряется. Но! Глупая идея закрепить насадку в корпусе самой канистры. Вот в этом самом месте ее летом в подвале слегка раздуло по бокам. Газы спустил, но деформация в том месте где крепилась насадка так и осталась. Теперь насадку туда не вставишь ... разве что в одно место инженеру )
- Достоинства:
- Работает
- Недостатки:
- глупая идея закрепить насадку в корпусе самой канистры
- ТетянаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Придбала рівно рік назад для зберігання бензину. Бензин зберігався в сухому провітрюваному присіщенні і каністри просто деформувались.
- Достоинства:
- Зручність
- Недостатки:
- Не можна довго зберігати бензин, бо пластик деформується
- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
купив дві каністри. з плюсів продумана ергономіка, дуже стійка, є прозора смужка щоб дивитися скільки палива у каністрі. з мінусів, погано, що немає індикації з літражу. і найбільший мінус це лійка, як не пробував і закручував сильно і т.д. при перекиданні каністри бензин не те що сочиться в щілину ллється як з дірки. це просто провал. плюс від парів бензину якщо каністра не повністю заправлена її починає розпирати, кілька разів навіть відкручував шийку щоб випустити пари. загалом за такі гроші могла бути й якісніша
- Достоинства:
- ергономічна, стійка
- Недостатки:
- лійка протікає, пластик м'який та тонкий
- Олександр С***
Повністю правда! В мене все теж саме. Стоять дві каністри за 199 грн. з ними все ок, а в цієї надулась гуля, лійка дійсно зразу в сміття.
- ЮрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Гарна каністра, вартує своїх грошей. Якби ще позначки зробили зі шкалою в літрах було би чудово. Досить стійка при перевезені в авто - не впала ні разу )
- Достоинства:
- Співвідношення якість/ціна. Зручна ручка, не протікає.
- Недостатки:
- Чорна, а не червона як показано на сайті.
- Іван Ф***
Також чорну отримав
А так дійсно гарна каністра
- Євгеній Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Каністра з досить міцного пластику, на кришці нормальна прокладка так що не протікає і запаху від палива немає. Взяв дві штуки повністю задоволений.
- Достоинства:
- Якісна
- Недостатки:
- Немає
- Елена К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Немає жодної позначки про те, що можна наливати паливо !
- Іван Ф***
На дні каністри є гравірування - HDPE, що означає, що каністра підходить для палива
- Олег Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Велика каністра, зручна ручка, є рівень бензину, не пахне, але лійка при використанні, нажаль, протікає, скоріш за все потрібно буде робити якісь прокладки і т.д
- Достоинства:
- Не пахне бензином
- Недостатки:
- Лійка протікає
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Каністра досить якісна, має бути надійною. Лійка фіксується, конструкція лійки продумана, нічого не розбризкується. Єдине що мені прийшли чорні каністри, а не червоні, як на фото.
- Достоинства:
- Гарна якість
- Недостатки:
- Помилка в описі, каністра чорна
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Нормальна каністра, запаху бензина немає, не протікає. Реально зручна трубка для заливу
- Роман Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Досить щільний пластик. різьба зроблена якісно,не протікає.
- Тамара Т***Продавец: Rozetka. Цвет: Красный
Брала для того щоб набирати бензин в генератор, лійки які йдуть в комплекті протікають, пробували обидва
Порада, уточнюйте чи можна в пластику зберігати бензин, бо зараз зіштовхнулись з проблемою, що це заборонено законом
Брала пластикові, тому що вони легші, але якість виявилась така собі(- Достоинства:
- Дуже зручно, що не важкі і по 10 л
- Недостатки:
- З першого погляду не погані каністри, але, коли наливаєш бензин-він протікає
- КирилоПродавец: Rozetka. Цвет: Красный
Матеріал непоганий, але при нагріванні до 40 °C стає м'яким, і якщо каністра не повна, то повітря розширюється, то видавлює стінку (ту, в якій зроблене місце під трубку зливу).
Також, не повезло з ущільненням, і в багажнику трохи пахне бензином, але то може дефект саме мого екземпляру. Сама кришка закручується добре.
Вже наливав паливо у бак, дуже зручна трубка.- Достоинства:
- Дизайн, форма
Трубка в комплекті - Недостатки:
- Матеріал
Трубка нещільно тримається у корпусі
- Представник постачальника
Доброго дня, Кирило. Дякуємо за відгук. Приємного використання
