- КатеринаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-серый
скребок дуже якісний. приємно тримати в руці. чистить добре. чоловік дуже задоволений.
- Сергій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Finds. Цвет: Черный
Непотріб
- Олександр З***Отзыв от покупателя. Продавец: Finds. Цвет: Черный
Коли взагалі не притискаєш, він не справляється, коли злегка притис до скла, переламався навпіл... Топ якість за 400 грн))))
Можилво продавець продає підробки, а можливо партія погана, бо чув відгуки гарні про цей скребок.
Окрім цього продавець невихований, навіть не вітається у переписці, співпрацювати чи допомогти бажання нуль, поведінка по типу я впарив, усе інше твої проблеми) Поведінка бариг із 90-х)- Достоинства:
- На словах Іван Багряний...
- Недостатки:
- А на ділі... зламався через 2 хвилини навпіл. Коли взагалі не притискаєш,
- Котов В***Отзыв от покупателя. Продавец: BIG Cifra. Цвет: Черный
Добре чистить, краще звичайних щіток. Не псує поверхню. Ідеально працює як на склі так і на кузові
- Достоинства:
- Добре чистить, краще звичайних щіток. Не псує поверхню. Ідеально працює як на склі так і на кузові
- Недостатки:
- Немає
- Лариса Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: WinMart. Цвет: Серый
Товар не відповідає заявленим властивостям. З льодом не справляється.
- Недостатки:
- Не відповідає заявленим властивостям
- Іван Л***Отзыв от покупателя. Продавец: N&M Auto. Цвет: Серый
Добре
- Артем М***Отзыв от покупателя. Продавец: RTDUA. Цвет: Черный
Скребок гарний, як дизайн так і функціонально. Подобається, що він жорсткий але при цьому це не пластик.
- Достоинства:
- Дизайн, матеріали
- Недостатки:
- Не знайшов
- Продавец RTDUA
Добрий день, Артеме! Дякуємо за Ваш гарний відгук! :)
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: NeZivay
Навіщо шкіряний крепіж не розумію.
- Достоинства:
- Дуже толкова конструкція під кутом і досить зручна ручка.
- Недостатки:
- Він повністю з пластику з двох суміжних частин... Пластик на вигляд слабенький.
- Игорь С***Отзыв от покупателя. Продавец: NeZivay
Класний! Зручний і безпечний
- Продавец NeZivay
приємного котристування Вам!
