- Владислав Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Апарат так собі, зарядне слабеньке, заряджає ,да! Нормальний за 12часів батарея була повністю заряджена,14В, FULL, 100%показувати, а ємність вибачте 1.19. Треба ним пекти, суток двоє напевно, а може і більше. Поставив провірене своє дідівське зарядне, там ємність буде через 12часів 1,25. Не хай валяється в гаражі. Китайська іграшка. А розписують в характеристиках красиво.
- Віталій Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює дуже гучно. 7 ампер на зарядку не видає. Лише 5.8 ампер максимум. Ціна велика. Зарядка фірми RZTK краща і девшевша в 2 рази.
- ЮРІЙ В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не працює один сегмент електронного табло. Як наслідок не зрозуміло чи то "У9" чи "99" або "U" чи то "0"
В принципі пристрій виконанний добре, але на жаль Розетка підсунула пристрій з браком. Що зараз робити уявлення не маю.- Достоинства:
- Компактний, багатофункціональний
- Недостатки:
- Виріб з браком
- Представник постачальника
Вітаємо! На великому таблі відображаються тільки цифри. Згодні, що це трохи брак, але якщо вам терміново требе користуватитсь зарядним - це не впливає на роботу. При можливості, можете повернути або обміняти.
- Владислав Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Шо сказать! ,вольтаж жене добре до 15В, струм подає від 6А і збавляє до 0.5А, вроді би норм ,а вимірюєш ємність ,то показує 1.2. Треба добу заряджати щоб було 1.25-1.27. Є і старе надійне зарядне, то там треба його знімати, з клем і ставити на стіл.Новим зарядним накинув на клеми ,і пішов з гаража в хату ,не хай працює. Прийшов показує FULL. AGM акумулятор рік стояв в гаражі 22В ,но був в хлам розряджений,то витянув на 12В , тепер буде при блекауті, на 12 В лампочка світить.
- Достоинства:
- Переваги нового не знімаю з авто, бистріше заряджає, за 5-6часів
- Недостатки:
- При зарядці новим пристроєм електроліт не бульчить, типа бульбашки виходять рівномірно. А старим при зарядці 1.5А то електроліт темніє .
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук!
- Сергій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Забра сьогодні, подобаеця як працюе.
- Достоинства:
- Фінкціонал, вигляд, ціна.
- Недостатки:
- Вудсутня інстукція українською і це постіно не тільки мова про цей товар.
- БорисОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав вчора в Розетці, бо щось акумулятор з початком холодів став підсідати. Тож вирішив провести відновлення. Приніс батарею додому, підключив, процес пішов. Але за кілька годин почув дуже сильний сморід горілого в квартирі - виявилося, що це зарядка. Виглядає так, що чомусь вийшов з ладу вентилятор і ця штука почала перегріватися і плавитися - завтра піду здавати назад. Дуже шкода ((
А так гарний, червоний, із зрозумілим табло і все таке. Шкода, що не робочий. Сподіваюсь, що брак, а не стандарт.- Достоинства:
- Не встиг відчути
- Недостатки:
- Згорів при першому ж виконанні
- Представник постачальника
Вітаємо! Шкода, що у вас сталась така ситуація. Щиро приносимо вибачення та рекомендуємо звернутись в точку видачі для обміну товару.
- Антон П***Отзыв от покупателя. Продавец: Цельсій
Норм зарядка, показывает вольтаж, ампераж, и процент зарядки АКБ. Показания спорные, но за такие деньги вполне покатит... Есть охлаждение, слышно вентелятор работает. Покупкой доволен.
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Нет
- Продавец Цельсій
Дякую п.Антон за покупку та гарний відгук. Звертайтеся, будемо раді.
