- Тарас Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший товар. Місткість трохи більше 20 л.
- Достоинства:
- Якість. Працює з лійкою, нічого не тече, тільки час від часу потрібно перехиляти для входу повітря.
- Недостатки:
- Немає.
- Татьяна А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ціна-якість
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук.
Користуйтесь з задоволенням.
- Аркадий Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Крышка держит хорошо, пару дней канистра "каталась" в багажнике на боку. Неделю стоит дома, запаха бензина вообще не слышно.
- Достоинства:
- Работает, дешевая
- Недостатки:
- Не нашел
- Василь С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не відповідає фото... заливна головина з протилежного боку (у порівнянні з фото) горловина нижче верхннього рівня каністри. Повітряний карман, який з'являється після наповнення каністри, - це якась технічна особливість? Тоді, навіщо він потрібен? Раніше купував каністру цієї торгової марки, все було добре - горловина у найвищій точці. А тепер - ні... незручно користуватись...
- Недостатки:
- Не відповідає фото.
- Василь С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Виглядає як СаrLife з наліпкою НіСо... дуже схоже на аферу продавця.
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Незручна форма
- Владислав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все відповідає опису. Ціна приємна!
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук!
- Франгу С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В цілому ємність не погана, але носік при закручуванні - лопнула.
- Владислав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На перший погляд непогано. Пластик каністри та кришки "товстий" Як хтось писав стосовно щільності "закрутки" такі да, треба підрівняти края та не буде запаху і протікань, або як варіант знайти інший, більш м'який і товстий ущільнювач (прокладку в пробці)
- Славик С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Нормальные канистры
- Анатолий Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Я купил доволен, пока у меня слов по поводу Канистры нету. Ну могу Рекомендовать.
- Достоинства:
- Пока цена меньше и качество)
- Недостатки:
- Пока не нашёл
- Ярослав Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хорошие канистры. Тем более за такие деньги
- Достоинства:
- Цена. Качество
- Недостатки:
- Не обнаружено пока
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук.
- Володимир М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Швидка доставка, за свою ціну гарна каністра
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук.
- Олександр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Наче не погана каністра ... пластик товстий та на вигляд досить міцна.
В комплекті є лійка.- Достоинства:
- Ціна та гатунок
- Недостатки:
- Пробка не достатньо щільно закриває ...
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук!
Користуйтесь із задоволенням!
- Алексей М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Удобно, дёшево надёжно и практично.
- Евгений П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Неплохая канистра, соответствует описанию. Прислушался к рекомендациям в комментариях (наждачкой по горловине и резинки), всё отлично. Запаха нет, не протекает. Пистолет на заправке входит в горловину канистры отлично
- Достоинства:
- Удобная, не тяжёлая
- Недостатки:
- Пока не обнаружены
- Представник постачальника
Дякуємо за зворотній зв 'язок.
Користуйтесь із задоволенням!
- Ирина П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хорошая канистра, соответствует описанию на 100%
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук!
Користуйтесь із задоволенням.
- Юрій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
треба наждачкою пройтись по горловині перед першим використанням, а так каністра супер
- Достоинства:
- супер каністра за таку ціну
- Недостатки:
- погано наливати, завузьке горло
- Дима К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудова каністра за свої гроші!
Так, прийшлось трішки нажлачкою підправити горловину. Запахи відсутні стали повністю.
В ще лайфхак - у гофровану лійку, в місці де вона прижимається до каністри, встановіть звичайну резинку для грошей у декілька слоїв - протікань абсолютний 0 !- Достоинства:
- Норм ціна в даний час
- Дима К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудова каністра за свої гроші!
Так, прийшлось трішки нажлачкою підправити горловину. Запахи відсутні стали повністю.
В ще лайфхак - у гофровану лійку, в місці де вона прижимається до каністри, встановіть звичайну резинку для грошей у декілька слоїв - протікань абсолютний 0 !- Достоинства:
- Норм ціна в даний час
- Ігор Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Горловина дійсно з заводу не відшліфована. Недолік, але враховуючи чудову ціну - взагалі не проблема. Трошки попрацювати наждачним папером, і на протікань, ні запаху немає взагалі. Точно! Я вже три таких взяв
- Достоинства:
- Чудова каністра, видно рівень, вміщує заявлений обсяг палива
- Недостатки:
- Є заусениці на горловині. 2 хвилини роботи наждаком і все ОК
- Игорь Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Незнаю як закрутити пробку щоб вона не протікала.
- Недостатки:
- Протікання з-під пробки.
- Олег В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Привіт всім! Багато протилежних коментарів, але я все таки ризикнув. Отож. На перший погляд одразу кидається шов, який спаює дві половини каністи в одне ціле. Підозрою у ньому найбільша проблема. Тому із каністрою поводився максимально акуратно, щоб десь не стукнути і не грюкнути нею, ні порожньою ні повною. Набрав у неї 17 літрів. Вирішив повну не набирати, щоб важила трохи менше та щоб бенз постійно до кришечки (її закручуйте без фанатизму) не хлюпав. Одже, запаху немає, все окей, не тече, не пахне Брав цю каністру із метою зберігання бензину на випадок кризового моменту, поставив її біля туалету (нажаль не маю іншого місця де тримати). Політ нормальний. Якщо ви готові трохи ризикинути та бути дуже, ну дуже акуратними. То чисто для зберігання на чорний день ця каністра підходть.
- Достоинства:
- Ціна, об'єм.
- Недостатки:
- Шов. Треба проводитись із нею акуратно! (Не варто наливати до повна).
- Сергій Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Каністра хороша, запаху бензину при транспортуванні не відчув, щоб щільно прилягала кришка треба трохи ножем підрівняти пластик на стику ризинки з горличком каністри, і все Ок.
- Достоинства:
- Товстий пластик, виробник Польща, не великого розміру у зрівнянні з металевою каністрою.
- СтепанОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Каністра протікає, поки віз з заправки додому, десь літра бензину по всьому багажнику витекла, тепер потрібно хімчистку багажнику робити, в машині просто неможливо сидіти від запаху бензину
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Протікає
- Наталья Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Каністра тече біля горлишка і зі шлангу, коли намагаєшься залити в бак. Незручно наливати.
Поки заллєш, весь в бензині будеш. - Євгеній Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купувал двійко таких для зберігання палива для генератора, але постійний сморід бензину з балкону змусив відправити їх до гаража. Сьогодні довелося бути у гаражі декілька годин і від постійного запаху бензину аж голова розболілася, тож вирішив поділитися інфою щодо свого придбання.
- Достоинства:
- Виглядає дебелою як для пластикової каністри.
- Недостатки:
- постійний стійкий запас бензину
- Зинаида Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купували лише для зберегання палива для генератора, перевозила в багажнику дуже короткі відстані, тому запаха бензину та течії біля резьби не замітила, хоча не виключаю, що воно присутне..
- Достоинства:
- Сама каністра не тече
- Недостатки:
- Тече лійка в районі резьби..
- Зинаида Т***
Доповнення!.. сьогодні абсолютно несподівано, але дуже приємно, подзвонив продавець та запропонував замінити каністру!!.. неочикувано!!.. я відмовилася, але за сервіс ставлю максімалочку!!!
- Батоговський А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Нікому не рекомендую, це гроші на вітер.
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Як на мена позитивні коменти фейкові. Ця каністра протікає, як при сробі з горлишка залити бензин, так й через шланг у комплекті. Крім того нема механізму подачі повітря, тому треба ще й її постійно гойдати інакше тільки біля різби тече як ти не закручуй.
- Тетяна Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купила,якість влаштувала,замовила ще одну
- ЄвгенОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Об‘єм каністри без запасу, рівно 20л, при заправці паливом, постійно перелив.
Лійка на стику пропускає паливо. - Олег Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Залив на заправці без проблем. Зручні і легкі. Запах не пропускають взагалі
- Віталія К***Продавец: Rozetka
Брала на подарунок. Дуже хороша якість. Дякую за швидку доставку
- Достоинства:
- Хороша якість
- Наталья А***Продавец: Rozetka
Все відповідно опису. Товар як на фото . Дякую за швидку доставку .
- Достоинства:
- Легка, тримає форму , зручна
- Недостатки:
- Немає
- Оксана К***Продавец: Rozetka
Рекомендую цю класну каністру
- Достоинства:
- Якість каністри повністю співпадає з описом, не протікає, все супер. Вдячна продавцю.
- Недостатки:
- А їх немає просто.
