Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Активная пена для мытья K2 Bela PRO Энергия фруктов 1 л (D0121) (K20533)

Код:  355410189
Оценка пользователей 3/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    2 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Андрій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 5

    Якщо треба просто профілактично освіжити авто або змити пил, даний засіб цілком підходить. Гарна піна, хороший запах, ефект Вау. Якщо ж на авто є видиме оком забруднення, то для покращення ефекту доведеться додавати у пінник щось серйозніше. Я виходжу із ситуації, додаючи до цього засобу невелику кількість Green Star (залежно від ступеня забруднення). Часом виникає потреба повторити нанесення засобу кілька разів.

    Достоинства:
    Ціна, запах, добре піниться, не пошкоджує лак та алюміній.
    Недостатки:
    Низька миюча здатність, яка зводить нанівець економію на вартості
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Підкажіть як саме використовували піну?

    • Андрій С***

      Використовую розведення 1:10 з водою у піннику MJJC Foam Cannon Pro V2.0, АВТ Karcher K 5 CLASSIC. Нанесення на 3 хвилини та змиття під тиском із відстані 30-40 см.
      Додавання у суміш ще 30 мл GS повністю вирішує проблему.

  • Кучерук С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Пена норм! Брать можно, доволен

    Достоинства:
    Нормально очищает и придаёт эффект блеска после мойки
    Недостатки:
    Плохо пениться
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Назар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Не миє в загалі, не рекомендую, краще переплатити 50 грн і взяти щось від чого буде толк
    Можливо якщо розвести не 10-15:1 як в інструкції, а 5-7:1 то щось і вийде з цього

    Достоинства:
    пахне кльово
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук! Дуже шкода, що вам не сподобалося.

    • Микола

      Пораджу вам стосовно цього шампунь. Оскільки ви використали його не правильно, це нейтральний шампунь із ph7. Він підійде тим людям які миють авто кожного тижня і 2 фазами і у них є покриття( типу воску). Тому якщо ви це захоплюєтесь правильною мийкою, то краще купити щось із вищим ph. або мити цим шампунем але частіше.

  • Елена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Не рекомендую. Взяли на пробу. До этого использовали Grass Active Foam и Atas DLS 125. K2 не справляется с грязью вообще. После мойки машины проводиш пальцем по стеклу палец становится черным. Машина подсохла, тихий ужас, как будто мыли без пены а только водой.

    Достоинства:
    Хорошо пенится, приятный запах.
    Недостатки:
    Не справляется с грязью
    • Віктор

      Він ніколи в житті відразу не відмиє, в нього дуже низький pH, це нейтральний делікатний безконтактний шампунь першої фази. Він призначений для того щоб бережно змити поверхневий абразивний наліт (пісок, пилюку) і не пошкодити захисне покриття (віск, кераміка, антидощ). Далі залишається так звана статика, яку треба мити вручну шампунем другої фази (звичайний шампунь для ручної мийки). Якщо хочете щоб відразу відмило то треба шукати шампунь з високим pH, він тоді моде відгризе все (але всерівно дотирати прийдеться), але це може мати наслідки як для фарби так і ущільнювачів. Можу порадити докупити звичайний шампунь другої фази і ним домивати, бо домивати після будь-якого безконтакту всерівно треба

    • Алексей Д***

      Зараз користуюсь Grass Active Foam Pink, він також не відмиває весь бруд в одну фазу, все одно потрібно ручним шампунем мити, так як статика залишається.. Зараз шукаю заміну grass (смерть русні)
      Завжди мию авто в три фази, чи підійде ця піна? Ціна приємна, та і виробник наче відомий

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день. Ви використовували товар згідно інструкції?

  • Елена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Купили на пробу. Доставили вчасно. Як помию авто доповню відгук.

    • Александр Щ***

      Чекаємо

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Ми теж чекаємо!

  • Анна П***
    Продавец: Rozetka. Емкость: 1

    Слабенька піна. Вона якась дуже рідка.

    Достоинства:
    Гарна банка
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо за відгук! Скажіть, ви використовували товар згідно інструкції?

    • Микола К***

      перевірте свій пінокомплекта, також попробуйте різні концентрації. Дуже сильно впливає на якість піни вода, у всіх вона різна, тому вам потрібно підібрати під свою.