- Олександр П***Отзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU
Покупкою задоволений.
Нормально пишеться і звучить (як на мене), хоча тестував не на висококласному HiFi-апараті, але на повістю відновленому (нова головка, пасик, заміна конденсаторів etc.).
Музика - 80-х. Євродиско, Спейс, Джо Дассен, Поль Моріа, тощо...
Як на мене, касети зараз - це не про HiFi, а більш про ностальгію нашої молодості.
Виробник (на плівковій упаковці касет) - Індонезія.
Нюанс. Доставка (з Польщі) - не дуже швидка (розраховуйте на півтора-два тижні) і доставляє де-факто Meest. Тому з трекінгом - не дуже. До того ж приходять дивні повідомлення від Meest типу "оплатити посилку Ви зможете ТІЛЬКИ у застосунку Meest ". Не звертаєте уваги, чекаєте повідомлення від Розетки, приходите туди і отримуєте.- Достоинства:
- Нормально пишеться і звучить.
- Недостатки:
- Не відчув
- Роман К***Отзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU
Висока якість запису, без випадінь сигналу. На одній стороні більше 45 хвилин - приблизно 46,5. Альбоми Rammstein 2009 та 2019 поміщаються легко завдяки цьому. Касета добре калібрується, тому нема різниці у гучності між лівим та правим каналом. Підходить для Dolby B, C та S.
- Достоинства:
- Висока якість
- Недостатки:
- Нема
- Віктор Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU
Пробував записувати. Звук досить жирний. Не очікував таку якість від сучасних касет. Чудово підходять для жанрів, що не багаті на високі частоти: євродиско, сінтіпоп і тому подібне. Замовив собі ще.
- Достоинства:
- Нова касета. Хороша якість.
- Недостатки:
- Не занадто багатий звук на високих частотах, що характерно для Type 1
- Анатолій Б***
А як з рівнем сигналу по каналам, нема що один більше, а другий менше аніж коли виставляли порівну при запису?
- Віктор Ш***
Нічого такого не помічав. Але у мене 3 голова дека із замкненим трактом. Як вони себе ведуть на простіших деках я не перевіряв. Поки пишуться чудово. Навіть краще ніж деякі TDK 90-х років 1 типу
- Юрий Б***Отзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU
Дякую ,задоволений.
- Сергей К***Продавец: RozetkaEU
Років 45 тому у мене були касети цієї компанії, це були дуже якісні касети.
- Ігор К***
Ще BASF були непогані
- ШОКМЕН
TDK були топ
- Котилко А***Продавец: RozetkaEU
Це типу треба ще шукати спосіб як перенести з флешки музику на касету, головний біль топ. Тому однозначно 5 зірок
- Достоинства:
- Треба шукати
- Недостатки:
- Треба шукати
- Юрий Р***Продавец: RozetkaEU
В 2004 році купив за 50 грн повну дискографію Раммштайн на касетах (на той час всього 4 альбома). В 2005 вже CD брав
- Достоинства:
- Вайб
