- Валерій Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Яскраво світить
- Сергей П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Лампочки хорошие, своего стоят. Поставил в тот же день, правда одна лампочка проработал всего 2 дня, но так как знал заказал три.
- Достоинства:
- Суперские лампочки.
- Недостатки:
- Одна оказалась толи бракованной толи не знаю. Она сразу как то жёлтым немного светила.
- ИгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Бомба. Пушка.
- Достоинства:
- Гарна якість.
- Недостатки:
- Де я був раніше ці всі роки.
- Андрей Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перед цими лампочками стояли звичайні Філіпс,які світили ну не дуже яскраво,особливо в темну пору доби та ще коли дождь то зовсім нічого не видно!! Просто жах коли їдеш за містом в дождь! Сьогодні встановив ці лампи Нарва в світлу пору, перевірив,все працює! Близько 6 годин вечора я виїхав по справам,і в цей момент почався дождь з мокрим снігом! Чесно кажучи світло набагато яскравіше ніж звичайні Філіпс,дорогу стало видно набагато краще! Так що краще ці лампи ніж звичайні!!! Шевроле Авео т250
- Достоинства:
- Краще світять за звичайні Філіпс
- Недостатки:
- Поки немає,допишу коли перегорить якась лампа
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук!
- Андрей Н***
Пройшло вже 10міс з моменту покупки ламп! Хочу сказати що ще працюють)) світять реально дуже добре в любу погоду,світять кожен день!!!
- Микола Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Світять чуть краще за філіпс +30 і осрам+30
- Достоинства:
- Недорогі.Яскраві.Досить біле світло.
- Недостатки:
- Ще не знаю
- Представник постачальника
Дякуємо за відгук!
- Максим М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За такую цену отличные лампы ! Ставил на Ланос светят лучше штатных . Такого типа лампы нету смысла покупать в два раза дороже . Если дороже то уже ксенон . Рекомендую
- Достоинства:
- Цена , лучше светят штатных
- Недостатки:
- Не обнаружил
- Анатолій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Світить чудово як на галоген і за таку ціну. Як довго прослужить,час покаже. Світло приємне для очей,добре видно в дощ. Я не люблю чисто біле світло яке стомлює очі. А це з жовтуватим відтінком,мені таке підходить особисто. До цього стояли філіпс +50. Різниці немає між ними суттєвої. Що ті,що ті добре світять.
- Михаил Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Работают. Свет хороший.
- ViktorПродавец: Rozetka
Хорошая лампа.Свет хороший.Желтоватый.Стоят в авто такие уже пол года.
- Достоинства:
- Свет, долговечность
- Недостатки:
- Нет
- Винник Є***Продавец: Rozetka
Питання до представника компанії. Яка колірна температура? Цікавить заявлена кількість кельвінів.
- Достоинства:
- не купив
- Недостатки:
- не купив
- Представитель поставщика
Доброго дня, виробник ні в каталозі ні на упаковці не зазначає даної інформації.
Зазначено тільки що на 50% більша яскравість порівняно зі стандартними лампами, та на 20м збільшено промінь свіла.
