Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Автохолодильник Ranger Cool 30 л (RA 8857)

Код:  278162383
Оценка пользователей 3.9/5
на основе 24 отзыва
  • 5 звезд
    12 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    4 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Яна П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Замовила Автохолодильник на Укрпошту , прийшов коробок трохи пошкоджений , у відділенні мене де дозволили його розпакувати і оглянути , сказали якщо що повернете, так як це був подарунок який був потрібен вже на суботу я забрала його. Вдома коли відкрила він з боку був пошкоджений. Після того, як я написала на службу підтримки міні порекомендували звернутися до перевізника, що серйозно я замовляла цей товар у вас, треба було просто мені його не забирати
    Дякую службі підтримки Резетки що допомогли мені вирішити це питання …
    Більше не хочеться тут замовляти…

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

  • Станіслав С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Сподобався. Дістали з машини, і в далі підключили працювали від 220 Вт, ще дві доби - і все добре, зручно

    Достоинства:
    Ціна, об'єм
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дякуємо за ваш відгук! Ми щиро раді, що ви обираєте нашу продукцію. З повагою команда Ranger.

  • Валерій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Двічі брав на 2х денну сесію в спеку +30 на природу. Непогано втримує температуру(обовязково треба докупити акамулятори холоду, без них буде швидше втрачатись холод). Від зарядної станції може працювати на всю, якщо маєте роз'єм прикурювача в ній. В цілому задоволений покупкою

    Достоинства:
    Добре охолоджує
    Недостатки:
    Хотілось б більшого втримування температури всередині
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дякуємо за ваш відгук! Ми щиро раді, що ви обрали нашу продукцію. Сподіваємося, що холодильник повністю виправдає ваші очікування. З повагою, команда Ranger

  • Святослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Представник даної моделі працює з невеликими перервами вже протягом останніх 2 років. Багато місця не займає, літом (при 40) працював добре, зимою в мінус грів постійно

    Достоинства:
    Дуже зручний для авто (ззаду за сидіннями), добре працює в холодних приміщеннях в режимі постійного нагріву, зручно для підключення через невеликий УМБ та порт USB.
    Недостатки:
    От як раз з неякісної партії і попався пару днів тому. 20 хв попрацювало в режимі Cool і все, не вмикається. При цьому кришка біля одного з кулерів дуже гріється.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня.
      Дякуємо за повідомлення! Шкода, що вам потрапив пристрій із неякісної партії. Симптоми, які ви описуєте — зупинка роботи після 20 хвилин у режимі Cool та нагрів кришки біля кулера — справді можуть свідчити про технічний дефект.
      Рекомендуємо негайно звернутися до сервісного центру для діагностики та вирішення проблеми:
      тел 050 453 09 46
      Фахівці допоможуть визначити причину несправності та запропонують ремонт або заміну, якщо це гарантійний випадок.

  • Оля М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Перевірили, але часу було замало! Трошки підігріли, трошки охололи. Наче,все працює. Відправили нашим парубкам на передову. Буде в них прохолодна водичка в спеку.

    Достоинства:
    Працюе
    Недостатки:
    Наче немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дякуємо за інтерес до нашої продукції! Сподіваємось, що ви будете задоволені користуванням та оціните його зручність, надійність і практичність. З повагою, Команда Ranger

  • Сергей З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Только охлаждать, больше часа надо чтобы охладить. От прикуривателя работает на полною.

  • Хабленко М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший, якісний холодильник, вартує своїх коштів

    Достоинства:
    Об'єм, функція підігріву
    Недостатки:
    Немає
  • Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отримав холодильник 26 серпня, сьогодні вирішив промити його та провітрити, після того увімкнув і він пропрацював хвилин 30 і наразі не працює
    Якщо можна провести заміну то буду дуже вдячний!

    Достоинства:
    Наразі не прбачив
    Недостатки:
    Перемиав працювати
  • Алексей М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Был вопрос работает ли данный холодильник от USB. У меня в комплектации входит кабель DC-USB. В инструкции написано, что можно подключать к источнику 5-12В от USB. Проверил от пауэрбанка на 10000 , с выходом 2,1А. Холодильник работает. Выкладываю фото кабеля и страницу из инструкции.

    Достоинства:
    Комплектация, вместительность, разные варианты подключения
    • Михайло Ж***

      Дайте будь ласка посилання на кабель

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дякуємо за інтерес до нашої продукції!
      Підкажіть а чим не підходить кабель котрий йде в комплекті одразу?
      Ми спеціалньо його і поклали щоб ви одразу могли приєднати до Powerbank.
      Сподіваємось, що ви будете задоволені користуванням та оціните її зручність, надійність і практичність. З повагою, Команда Ranger

    • Алексей М***

      Поскольку кабель шел в комплекте, то точная модель кабеля неизвестна. Можно попробовать кабель для зарядки электробритв (ссылка) или аналогичный по разъему.

  • Леся
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Користуємось вже два місяці, головне зрозуміти принцип роботи та правильно використовувати і буде вам щастя. Ми задоволені покупкую, дуже потрібна річ для різних випадків. Всі провода що треба йдуть у комплекті.

    Достоинства:
    режими охолодження та нагріву, не займає багато місця в машині
  • Остап Ц***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Просто офігенний холодильник, місткий, добре тримає температуру та напої охолодженими. Продукти теж доїжджають свіжими. Бутилки вміщаються в будь якому положенні. Нагрів не тестували, поки що не було потреби

    Достоинства:
    розмір, функціонал, ціна
    Недостатки:
    ні
  • Алексей М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Автохолодильник хороший. Согласно инструкции желательно предварительно охладить продукты, которые помещаются в холодильник. Тогда уменьшиться количество конденсата и быстрее снизиться температура внутри холодильника. Либо заранее перед выездом включить в розетку 220в и дать поработать. На счет конденсата, следует понимать, что это неизбежно из-за принципа работы. Так что не следует негативно отзываться, надо понимать устройство. Вентилятор шумный, но в багажнике машины не очень будет слышно. В крышке есть выемки под крышки бутылок и 1.5л бутылки помещаются вертикально, кроме бутылок с нестандартными крышками.
    В целом вещь очень хорошая и полезная, если понимать принцип работы и следовать инструкции. Не следует ожидать работы как от полноценного холодильника, но для прохладных напитков на пляж или пикник, вполне подходит. Конечно ещё внешняя температура будет влиять. Но опять же, надо учитывать принцип работы. В комплекте идет три провода: для 220в, для 12в и для usb. Одно упущение в инструкции - не указано, сколько ампер должен выдавать пауэрбанк для работы холодильника, видимо, минимум 1А, меньше не запускается, хотя индикатор питания светится.

    Достоинства:
    Комплектация, вместительный
    • Юрій Д***

      Пробачте, маю питання про USB. На відео розпаковки в комплекті тільки 2 кабеля - на 220 та на прикурювач. Та і роз'єми на приладі тільки для двох варіантів. Він точно працює від USB? Як виглядає кабель для підключення на USB?

    • Алексей М***

      В комплекте идет кабель с одной стороны как для DC в сам холодильник, с другой стандартный USB. В инструкции к нему идет описание, что может работать от Powerbank. Я так понимаю, что-то типа EcoFlow или аналогичные, которые могут выдать нужное питание. К сожалению, у меня такого устройства нет, чтобы проверить. Фото кабеля выложу, когда будет возможность.

  • Валерий Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заявленное охлаждение на 15 градусов ниже температуры окружающей среды так и не дождались. Коробка гудела часа на максимальном режиме, но увы, температура снизилась аж на 8 градусов. При выключенном охлаждении данная температура продержалась целых два часа. В общем, штука не нужная.

    Достоинства:
    красивая коробка
    Недостатки:
    не охлаждает
  • Юлія Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Холодильник не сподобався зовсім. Охолоджує погано навіть на 220 В , про автомобіль мовчу зовсім , дуже гучний , холод не тримає. Бутилка Моршинської 1,5 не влазить так щоб можна було закрити кришку, дуже багато конденсату води в холодильнику.

    Достоинства:
    Немає
    Недостатки:
    Весь цей холодильник
  • Виктория Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Товар соответствует описанию, в машине шум практически не слышно. Дома подключая к сети 220V испытываешь неудобства из-за шума.

  • Олександр Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Холодильник купил вчера, Уде второй день стоит в квартире и работает на максимуме от сети 220, охладиться не может.

    Достоинства:
    Дизайн и вместимость.
    Недостатки:
    Не охлаждает
    • Игорь

      Обратитесь в сервис.

  • Наталія С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вместимость большая, работает и на охлаждение и нагрев.

    Достоинства:
    Вместимость большая
    Недостатки:
    пока не выявили
  • Анастасия Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прийшов поломаний товар

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

  • Петр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Выбор был, остановились на этом и не пожалели. Главное перед выездом его включить в бытовую сеть и дать возможность охладится хотя бы мин 30. Хороший объем и правильная его внутренняя организация - есть выштамповки под крышки бутылок на верхней крышке холодильника, съемная решетка внутренняя, бутылки с водой можно и вертикально и горизонтально уложить. Когда забирали, пробовали вертикально поставить бутылки с 1.5 моршинской -НЕ СТАЛИ (чуть было не отказались от покупки, но решили проще от моршинской отказаться:)), зато остальные становятся без проблем. Отстегивающиеся кабеля как приятный бонус. Форма удобная - в багажнике возле розетки стал хорошо, шторка натянулась с зазором под охлаждение, нагрев еще не пробовали, для дома шумноват, для машины нормально. Ручка она же и фиксатор крышки. Не стоит ждать от него функций морозилки) лучше сразу ложить охлажденные продукты, в дальней дороге и по жаре температуру держит хорошо.

    Достоинства:
    Объем, возможность работы от 12/220, нагрев/охлаждение, нормальная форма,
    Недостатки:
    запах пластика, немного шумноват (в багажнике не слышно)
  • Олександр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Якість пластику не яеісна.

    Достоинства:
    Холодить добре.
    Недостатки:
    Ручка вилітає з пазів.
  • Татьяна Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отлично справляется со своими задачами. Можно использовать с аккумуляторами холода как термобокс, не включая холодильник в сеть, - продукты и напитки остаются очень холодными больше 7 часов

  • наталья к***
    Продавец: Rozetka

    Добрый день! Покупала этот автохолодильникRanger месяц назад, сначала работал хорошо, охлаждал где то на 12 градусов меньше,но неделю назад я заметила, что стало намерзать на крышке изнутри ( фото прикреплю), приходится отключать его периодически и использовать как камеру для хранения продуктов вместе с охлаждающими аккумуляторами.Подскажите пожалуйста,как решить эту проблему

    Достоинства:
    Можно использовать в дороге,предварительно охладив продукты и дополнительно аккумулятор холода положить
    Недостатки:
    Стал намерзать внутри на крышке.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день! Дякуємо за Ваш вибір.
      Це принцип роботи автохолодильника, в ньому температура нижче за навколишнє середовище на 18 градусів, так як температура в приміщені у вас 22 градуси тому відповідено в ньому буде 4 , а це як у звичайному холодильнику. В котрому також періодично намерзає кондентат, виправити це окрім як періодично розморожувати, неможиво.
      Це показує що автохолодильник працює дуже добре і суттєво охолоджує та зберігає продукти.

  • Александр М***
    Продавец: Rozetka

    Отличный и качественный холодильник, пользуюсь аналогичным, но на 20 литров. Охлаждает от прикуривателя не сильно хорошо, но если взять аккумуляторы холода и ставить охлаждённые продукты, то с утра до вечера продукты будут прохладными

    Достоинства:
    Качество
    Недостатки:
    Желательно охлаждение более чем на 15 градусов от внешней температуры среды
  • Женя
    Продавец: Rozetka

    вот такой обїем мне больше подойдет для подарка. у меня дома меньший 2 сезона отслужил великолепно.

    Достоинства:
    Хороший дизайн