- Антон В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює як треба.
- Достоинства:
- Все гуд
- Недостатки:
- Ніхт
- Голиков А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарне мастило.Мото стало тихіше,велосипед легше хід
- Достоинства:
- Якісне
- Недостатки:
- Немає
- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Норм
- Олексій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Норм змазка. Схожа на маннол чейн любе. Для міських умов, на лайт ендуро підходить. Мажу десь кожні 300 км, мию-мажу з нуля десь кожні 1500.
- Достоинства:
- відносно дешево, робе
- Недостатки:
- нема
- ІванОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дякую за гарне мастило.
Вистачає на довго.
Гарно посилюється і смазує. - Александр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
