Хороший засіб, після миття пластик сивий, а із цим засобом набуває гарного чорного кольору. Тримається довго. Має відштовхувальну дію. Розтнраю після нанесення ганчіркою.
Ніколи подібними засобами не користувався, з цим не прогадав, після мийки наноситься на сухий авто, наносити дуже легко, розпилив, протер тонкою мікрофіброю і свіжість авто тримається довго і після дощу бруд не появляється, розхід засобу не великий.
Полироль работает отлично только нужно обрызгать одну деталь и располировать, я первый раз обрызгал всю машину потом тяжело располировывать засохшие капли приходилось повторно брызгать, а сейчас когда побрызгал располировал побрызгал располировал эффект очень классный а также очень хорошие водоотталкивающая функция работает.
В общем рекомендую после мойки самое то в момент протирки автомобиля.
Сильно попалила крани агресивним миючим засобом. Думала вже тільки міняти, але ця паста їх врятувала. За два підходи відтерла всю іржу і почорніння. Рекомендую додатково купити губку К2. Натирала губкою і мікрофібровою ганчіркою. Дуже задоволена, дякую!
В общем рекомендую после мойки самое то в момент протирки автомобиля.