- Александр Д***Відгук від покупця. Продавець: RED-HOUSE
Не має сенсу брати цей чохол, він не тримає температури , треба чекати поки вихлопні труби повністю охолонуть , раніше був більш дешевий чохол з ним не було таких прблем!!!
- ГеннадийВідгук від покупця. Продавець: RED-HOUSE
Размер подбирал по ттх мото, оделся четко, закрывает полностью. качество хорошее
- Переваги:
- Хороший чехол
- Недоліки:
- Пока не обнаружено
- Анатолий Р***Відгук від покупця. Продавець: RED-HOUSE
Именно такой размер, как мне и был нужен для мота
- Переваги:
- Легкий, компактный в сложенном виде
- Недоліки:
- Пока не выявил
- Вдячний К***Продавець: RED-HOUSE
Товар рекомендую. Якісно.
Обслуговування гарне, зкинув розміри мотоцикла - пропонували другий розмір. Не підійшов. Великі дзеркала і мені треба щоб доставав до землі чохол. Обміняв на більшій розмір.
Відіслали дуже швидко. Відповідають на запитання теж швидко. Рекомендую продавця. Дякую вам.- Переваги:
- Швидко. Можно повенути. Приємно спілкування.
- Недоліки:
- Не виявив.
