- МаксимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Попри велику кількість позитивних відгуків, єдина перевага що каністра виглядає здалеку нормально.
Всередині плями непрофарбованого металу свідчать про закладену при виготовленні недовговічність.
При першому відкриванні отримав 15 мм поріз пальця від металевого заусенця на кришці.
Не раджу купувати, якщо вважаєте що задешево можна отримати гарний товар.
Заусенець звісно можна спиляти, але чи це ок? Скоріше ні.
Також, по периметру зварювання двох половинок зроблене неякісно. Таке враження, що це продають браковані версії якоїсь більш дорогої каністри.- Переваги:
- Низька ціна
- Недоліки:
- Якість низька, в кількох місцях це критично і небезпечно
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
Представник постачальникаДобрий день, Максиме.
Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Нам щиро прикро, що товар не виправдав Ваших очікувань.
Особливо занепокоєні інформацією про поріз пальця через задирку на кришці. Це не відповідає нашим стандартам якості та безпеки. Відповідно до цього, товар можна повернути продавцю (зробити повернення).
Також дякуємо за зауваження щодо якості зварного шва та внутрішнього покриття — ми обов'язково це зазначимо та передамо виробнику назначивши ще додаткову перевірки товару.
Хочемо зазначити, що незначні особливості внутрішнього покриття можуть бути пов'язані з технологічним процесом фарбування і не завжди впливають на експлуатаційні властивості виробу. Водночас задирки чи інші дефекти обробки не є нормою.
Дякуємо за Ваш відгук — саме такі звернення допомагають нам покращувати контроль якості!
У разі виникнення додаткових питань чи потреба в додатковій інформації, наша підтримка завжди на зв'язку.
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Товар не плохой, но если присмотреться,можно найти китайские любимые темы косяков, заказывал две канистры,первая отлично,вторая как вроде бы ее грызли,хотели на кусок металла проверить на швах, где-то подкрасили, рулетка ,как повезет.
- Переваги:
- Доставка супер. Все целое.
Представник постачальникаДоброго дня, Олег.
Дякуємо за ваш відгук та оцінку.
- Олександр Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Задоволений продуктом! Купую не вперше. Рекомендую!!!
- Переваги:
- Гарна якість
- Недоліки:
- Треба заливати пальне)
Представник постачальникаДоброго дня, Олександр.
Дякуємо за ваш відгук та оцінку.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Сергій Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якісна
Представник постачальникаДоброго дня, Сергій.
Дякуємо за ваш відгук та оцінку.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Олександр Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Добротна каністра
Представник постачальникаДоброго дня, Олександр.
Дякуємо за ваш відгук та оцінку.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Андрій Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Каністра як каністра, виконує свою функцію як очікується. Кришка має металевий язичок що може трішки загинатись, варто звертати на це увагу.
- Борисов И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
після чотирьох місяців зберігання у ній бензину, резиновий ущільнювач розлізся і випав із пазів. резина не бензостійка. навіть на старих каністрах такого не помічав.
- Переваги:
- якісно роблена
- Недоліки:
- резиновий ущільнювач
Представник постачальникаДобрий день, Ігор.
Дуже прикро, що подібне трапилось.
Зверніться, будь ласка в сервісний центр для проведення діагностики. У разі виникнення додаткових питань чи потреба в додатковій інформації, наша підтримка завжди на зв'язку.
- Александр Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все супер.
Представник постачальникаДоброго дня, Олександре.
Дякуємо за ваш відгук та оцінку.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Вадим В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Вроде бы не плохая канистра.. помещается ровно 20 литров до горловины
Представник постачальникаДоброго дня, Вадим.
Дякуємо за ваш відгук та оцінку.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Ольга Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Представник постачальникаДоброго дня, Ольга.
Дякуємо за вашу оцінку.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- МиколаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
В цілому не погана каністра, герметично закривається кришка.
З мінусів тільки те, що наявність металевої трубки в горловині (або її розташування) не дозволяють вставити в горловину пістолет від дизеля на АЗС.- Переваги:
- Надійно закривається кришка, не протікає
- Недоліки:
- Дизельні пістолети по діаметру не влазять в горловину каністри
Представник постачальникаДоброго дня, Микола.
Щиро дякуємо за ваш відгук та оцінку.
Ваш досвід з нашим товаром важливий для нас. Ми завжди прагнемо покращувати нашу продукцію.- Сергій Г***
Не вводьте людей в оману! Все підходить і до дизеля на АЗС, особисто перевірив, тільки трішки мені прямо на АЗС підігнули в середині трубку і все чудово пістолет входить в каністру. Якісна каністра за свої гроші!
Представник постачальникаДоброго дня, Сергій.
Щиро дякуємо за ваш відгук.
Ваш досвід з нашим товаром важливий для нас. Ми раді, що наш товар відповідає вашим очікуванням.
- Олег Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хорошая канистра, пока не протекает
Представник постачальникаДоброго дня, Олег.
Дякуємо за ваш відгук.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Роман К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Іржава з середини, як тільки відкрив то побачив це. Повернув через СЦ.
- Переваги:
- -
- Недоліки:
- Якість виготовлення
Представник постачальникаДоброго дня, Роман.
Дякуємо за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що подібне трапилось і добре, що повернули.
Чи замовили на заміну, обмін?
Ваші відгуки допомагають нам стати кращими. Сподіваємось на подальшу співпрацю та радимося, якщо у вас виникнуть будь-які питання чи побажання.
- Андрій Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
хороша каністра за свої гроші
- Переваги:
- ціна, якісь
- Недоліки:
- прийшла порожня
Представник постачальникаДоброго дня, Андрій.
Дякуємо за вашу оцінку!
Ми раді, що наш товар відповідає вашим очікуванням.
- Віталій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Класна
Представник постачальникаДоброго дня, Віталій.
Дякуємо за ваш відгук.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- АНДРІЙ С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Суперканістра! Все влаштовує. Мінусів не бачу.
- Переваги:
- Зручна, герметична.
- Недоліки:
- Поки що нема.
Представник постачальникаДоброго дня, Андрій.
Дякуємо за відгук!
Ваші слова надихають нас працювати ще краще. Сподіваємося, що товар буде служити вам довго й на користь.
- Валерій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Добре!
Представник постачальникаДоброго дня, Валерій.
Дякуємо за ваш відгук.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Олександр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отримав каністру з браком.
- Переваги:
- Ціна з промокодом
- Недоліки:
- Напевно якщо дали знижку то і підсунули брак.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
Представник постачальникаДоброго дня, Олександр.
Нам прикро, що подібне трапилось.
Вм'ятина була виявлена при отриманні, товар поприсили замінити?
Ваша думка дуже важлива для нас. Готові допомогти у всіх питання якщо буде така потреба.
- Юра Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличная канистра за такую цену. Не течет.
Представник постачальникаДоброго дня, Юрій.
Дякуємо за ваш відгук.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Сергей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Каністра повністю відповідає опису. Якісне фарбування та герметична кришка. День возив в авто бензин - ніякого запаху не відчувалось. Стосовно об'єму - не можу сказати, повну не заправляв. На скільки вистачить - час покаже.
- Переваги:
- Герметична.
- Недоліки:
- Поки не виявив.
Представник постачальникаДоброго дня, Сергій.
Дякуємо за вашу оцінку!
Ми раді, що наш товар відповідає вашим очікуванням.
- Сергій Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Вчора замовив каністру 2Е -JCM20V 20л, сьогодні отримав замовлення. Візуально каністра не викликала ніяких нарікань. Вирішив перевірити її, на АЗС залив 20л без проблем, каністра класно закривається плюс ще є фіксатор, в дорозі нічого не розлилося і не протікало. Поки все влаштовує, подивимось з часом, гарантія ж є 12 місяців від виробника. Дякую Розетці за оперативність доставки та чудову ціну.
- Переваги:
- Якість самої каністри, реально 20л, надійно закривається, зручний фіксатор, поки не тече
- Недоліки:
- Поки не виявив
Представник постачальникаДоброго дня, Сергій.
Дякуємо за відгук!
Ваші слова надихають нас працювати ще краще. Сподіваємося, що товар буде служити вам довго й на користь.
- Николай Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не плохое качество. За ~800грн норм
Представник постачальникаДоброго дня, Миколай.
Дякуємо за ваш відгук.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- Андрей Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не тече і слава Богу
Представник постачальникаДоброго дня, Андрій.
Ваші слова надихають нас працювати ще краще. Сподіваємося, що товар буде служити вам довго й на користь.
- Артем А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не течёт. Горизонтально то же не течёт. 20 литров вошло.
Представник постачальникаДоброго дня, Артеме.
Дякуємо за ваш відгук.
Ми раді, що наш товар відповідає вашим очікуванням.
- Олександр Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Каністру отримав дуже швидко, буквально через день після замовлення. Відразу наповнив бензином. Ціла, не протікає поки. Ззовні помітив знизу протерту краску.
Представник постачальникаДоброго дня, Олександр.
Дякуємо за ваш відгук.
Ми раді, що наш товар Вам сподобався.
- МаксимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
20 літрів влазить, не пропускала паливо у горизонтальному положенні. Не протікає і не пропускає запах. Буду брати ще
- Переваги:
- Перерахував
- Недоліки:
- Не виявив
Представник постачальникаДобрий день, Максиме.
Красно дякуємо за Ваш вибір та відгук.
- СергейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отлично, не тече покищо, 20л влазе проверенно
- Переваги:
- Ціла, не ржава
- Недоліки:
- Хотілось дешевше))
Представник постачальникаДоброго дня, Сергій.
Красно дякуємо за відгук.
- Вадим К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все супер
- Переваги:
- Ідеальне качесво
- Недоліки:
- Нету
Представник постачальникаДобрий день, Вадим.
Красно дякуємо за Ваш відгук.
- Юрченко А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Взяв дві по 20л, поки досвід добрий. Шви гарні, не течуть та запаху немає. Без іржі та з гарною фарбою.
Представник постачальникаДобрий день, Антон.
Красно дякуємо за Ваш відгук.
- Олександр П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Замовляв каністру з лійкою. Переслали без лійки
- Переваги:
- Оперативно вислали.
- Недоліки:
- Недокомплектували замовлення
Представник постачальникаДоброго дня, Олександр.
Перепрошуємо за ций випадок. Зверніться, будь ласка, до підтримки.
Впевнені, що питання вирішать та запропонують зручний для Вас спосіб отримання лійки.
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все добре. Не тече, запаху немає.
- Переваги:
- Метал, об'єм, формфактор
Представник постачальникаДоброго дня, Сергій.
Красно дякуємо за Ваш відгук.
- Данило К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Каністра доброї якості
- Переваги:
- Не протікає
- Недоліки:
- Не помітив
Представник постачальникаДобрий день, Данило.
Красно дякуємо за Ваш відгук.
- Руслан Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Поки проблем не виявлено
Представник постачальникаДобрий день, Руслан.
Красно дякуємо за Ваш відгук.
- АндрійКерВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
На дні однієї з двох придбаних каністр видно якийсь наліт. Сподіваюсь, це не щось погане.
Колись давніше придбав подібну каністру іншого виробника і залив 20л бензину. Коли відкрив (через тривалий час), то бензин хлюпнув назовні. Боячись повтору цієї ситуації, ці каністри заправив на 19 літрів. Між іншим, до тієї іншої каністри дали запасну резинку.
Може хто знає: якщо виплескування відбувається через перепад температур при зберіганні, то чи може бензин у каністрі "заспокоїтися", якщо надалі не піддавати каністру перепаду температур?- Переваги:
- Ущільнювальна резинка наче надійно триматиметься. Запобіжник теж наче зручний.
- Недоліки:
- Вага
- АндрійКер
Але зверніть увагу, що запобіжник відрізняється від того, що на фотографіях Розетки: не буквою Г, а паличка з кільцем.
Представник постачальникаДоброго дня, Андрій.
Красно дякуємо за Ваш відгук.
Всередині каністра зі спеціальною антикорозійною обробкою та шаром бензостійкої фарби.- Іванович І***
Хлюпає через те, що виникла різниця температури і відповідно тиску. Обережно треба відкривати, не швидко, щоб тиск в каністрі та тиск зовнішнього середовища вирівнявся. Хлюпає то добре, значить кришка тримає.
- Олександр Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарна якість каністри
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Відсутні
- Михаил К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пока все нормально.
