Картка Rozetka

Відгуки покупців про Олива трансмісійна Mobis Hyundai/KIA ATF SP-III 1 л

Код:  318737362
Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 17 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Вячеслав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1

    2 раза менял Hyundai akcent 2008 akpp вроде хорошое

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Нет
  • Сергей Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    Покупал для частичной замены

    Переваги:
    Вроде оригинал
  • Соломія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1

    Забрала масло для коробки у автомобіль hyundai.
    Принесла майстру на СТО для заміни в коробці, а він каже - дивно, чомусь немає дати виготовлення.
    Розетка - як це розуміти? Яка ж дата виготовлення і чому вона не вказана?
    Дійсно усюди переглянула - немає вказаної дати виготовлення....
    неприємна ситуація...

    Переваги:
    швидка доставка
    Недоліки:
    чомусь невказана дата виготовлення
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

    • Евгений З***

      ну как решился вопрос?

  • Надія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    До оливи претензій поки немає.
    Під кришкою було гарно запаковано, без пошкоджень.
    По кольору ніби все співпадає.
    Доповнюю свій попередній відгук з фото ось цим відео з розпакуванням.
    #моєрозпакування

    Переваги:
    Свіжа, дата виготовлення 12.05.2020, швидко доставили, непогана ціна
    Недоліки:
    Не виявила
  • Надія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    Замовила каністру цієї оливи в авто Hyundai Tucson для часткової заміни а АКПП. Хоча виявилося, що потрібно 5 літрів. Замовлю ще літру.
    Каністра була гарно запакована. Трохи довго комплектувалося. Замовила 2.11, а приїхала на justin аж 6.12.20 р.
    Забрала без огляду.
    Коли розпаковувала, то здивувалася, що вказана дата 20.05.12... проте ще до того сказали що азіати вказують спочатку рік, потім місяць і дату. Так що олива свіжа з травня цього року.
    Каністра непошкоджена, наклейки рівно приклеєні спереду і на звороті, кришка гарно закрита, не відкривалася. Надіюсь оригінал.

    Переваги:
    Досить швидка доставка, напевно оригінал
    Недоліки:
    Поки не виявила, шкода що не в пятилітровій каністрі
  • Зоряна Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1

    Купляли для Hyundai Tucson, коробка працює супер,

    Переваги:
    Оригінальне
    Недоліки:
    Немає
  • Сергей И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    Заменил в Маджентисе. Коробка работает.

  • Геннадий Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    Поменял пока все работает. Немного напрягает что нет сертификата. Но будем надеяться что все будет нормально

  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1

    Купував для Santa Fe new в автоматичну коробку передач. Робота коробки стала м'якшою. Масло схоже на оригінальне, але на 100% не впевнений. Каністра виготовлена не досить якісно.
    Весь час подразнюють відгуки якихось людей про те що Розетка продає лише оригінальну продукцію. Ви експерти? Представники розетки чи виробника? У мене в третині випадків виникають питання стосовно оригінальності товарів що продає розетка!

    Переваги:
    начебто оригінальна продукція
    Недоліки:
    сумнівна якість каністри
    • Паша

      Почему? Я уверен, так как являюсь постоянным клиентом ( с 2014 года) и всегда все хорошо было. Плюс тут есть сертификаты качества

    • Сергей

      Мені жодного разу не показали жодного сертифікату!

    • Паша

      Потому, что по запросу их показывают. звоните уточняйте

  • Захар
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    не знаю какое масло было залито,это смешивать можно,хендай ай 20?

  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    заказали 2 канистры по 4л, все вроде бы хорошо, но фольга под крышками обычная без текста, одна канистра так вообще пришла с вскрытой фольгой.

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    не понятно оригинал или как везде
    • Семен

      Розетка продает только оригинальную продукцию. Фольга могла "открыться" во время того, как вы откручивали в первый раз крышку. И каккие надписи вы хотели там увидеть?

    • Сергей

      Знову ці дивні твердження. Де докази? Де сертифікати?)

  • Вадим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    Поменял на Церато2 4ст. автомат, все отлично. Желательно менять 2 раза через 10 тыс, так как замена частичная и влезает по 3.9 литра.

    • Гость

      Меняйте масло методом замещения и будет полная замена.

  • Роман К***
    Продавець: Rozetka. Місткість: 20

    Нормальна трансмісійна олива після заміни АКПП працює нормально , плавно перемикає передачі рекомендую

    Переваги:
    Якість
  • Євгеній О*** Корчевський
    Продавець: Rozetka. Місткість: 1

    Оригінал, приємна ціна. Дата кінець минулого року

    Недоліки:
    Немає
  • Проценко А***
    Продавець: Rozetka. Місткість: 1

    Брал для Киа Рио. Менял по регламенту. Различий до замены и после нее не заметил, так проблем не было с коробкой. Насчёт оригинальности всегда конечно можно усомниться. Но действительно гидравлические масла сейчас не подлежат сертификации. С другой стороны всегда можно попробовать запросить паспорт качества. Для серьёзного продавца это не должно стать проблемой.

    Переваги:
    Адекватная цена для оригинального масла. Аналоги с допуском sp-3 не намного дешевле.
    Недоліки:
    Не понятных критериев защиты от подделки.
  • Виталий
    Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    Добрый день, вопрос представителю Розетки: когда появится в наличии в 4л канистре?

  • Артём
    Продавець: Rozetka. Місткість: 4

    Подскажите пожалуйста есть ли сертификат соответствия на это масло?

    • Павел

      Конечно у них он есть

    • Артём

      Спасибо, Павел, но хотелось бы получить ответ от представителя магазина и увидеть сам сертификат. Так как на СТО рекомендуют покупать только при наличии сертификата у продавца.

    • Павел

      Я б на твоем месте позвонил им. посилання