- Микита П***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Купив і встановив на Туксон 2008р. По моментах під час установки: 1. купуйте додатково збільшені кришки на фари. 2. треба різати Грибок у фарі для кріплення скоби.
Самі лінзи світять не 3+. Світло краще ніж в галогеновій фарі, але не можна порівнювати з Ліннзами які встановлюють методом розбирання фари. Як альтернатива галогену підійде. Не забувайте регулювати фари.- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Якість самих лінз нижче середнього
- Роман Ш***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
За свої гроші, нормальні
- Віталій Р***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Вітила добре але через тиждень вже права ближне перестало світи дальне робить без допоміжного супротиву світити не буди
- ВікторВідгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
За свої гроші саме те що треба!
Після галагену на ланосі почав бачити дорогу, а саме зараз при відключеннях світла....- Дмитро Н***
Ви в стандартні фари їх ставили?
- Андрій Ф***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Все дуже сподобалося, продавець дуже відповідально ставиться до клієнта. Я замовив ці лампи, але вони не влізли в фари ВАЗ 2104, попросив поміняти на ці: посилання. Ці стали теж не зразу, довелося трошки попрацювати напилком) Так що майте на увазі, якщо замовляєте на старі Жигулі )))
- Переваги:
- Світло стало дуже гарне.
- Недоліки:
- Не виявлено
- Радік
Підкажіть які проблеми були з встановленням ? Хочу собі на 2107 замовити, скло залишили рефлене?
- Константин С***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Купив дві пари, на одній машині все гаразд (поки що), а на другій лампочка буквально на другий день стала фіолетовою і впала яскравість. Лампу у сміття.
- Переваги:
- Яскраве
- Недоліки:
- Недовговічне або браковане
- Олександр Л***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Пропрацювали 1.5 роки, одна лампа померла, в точніше стала ледве світити, ще місяць проїздив на одній, в загальному поганого нічого про них не можу сказати, світили добре, дальній просто рентген,
- Недоліки:
- В комплекті було б добре покласти гвинтики М3 для налаштування
- ВладиславВідгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Ужасные лампы, очень плохо освещают дорогу, тусклые.
Со временем левая лампа начала сама по себе просто моргать дальним, уже лез в фишку, думал проблема по электрике, но воткнул другую лампу и все было хорошо.
Продавец морозится и никаких гарантий он не дает.- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Плохое освещение дороги, срок жизни лампы месяц.
- Олександр О***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Непогано дивлячись на вартість
- Петро Д***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Лампи шикарні
- Переваги:
- Навіть не знаю , все переваги ціна якість
- Недоліки:
- Немає
- Дмитрий К***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Доработать фару чтобы установить лампочку - надо! Но с галогенками не сравнить, мне очень нравится, ямы теперь видно лучше!
- Переваги:
- Встречку не слепят
- Недоліки:
- Установка
- Андрій М***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Все як в характеристиках.
- Алексей С***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Світять не погано за свої гроші
- александр П***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Світять добре.
Не встановлюються у штатні розміри і не фіксуються штатним фіксаторами.
Треба розширювати посадковий отвір.
Якщо прижимна шайба, то треба робити розріз.- Переваги:
- Підключення, світло
- Недоліки:
- Встановлення
- Алексей С***
Яка у вас марка машини?
- Сергей Н***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Світять добре, дякую за швидку доставку
- Алексей Д***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Світять добре. Влаштовує і ближній, і дальній.
Єдина проблема - повністю не влазять у мою фару. Вентилятор ззовні і буде затягувати пил. Треба тепер колхозити якісь кришки.- Переваги:
- Світло, ціна
- Недоліки:
- Треба під них кришки
- Владислав С***
А какая у Вас машина?
- Юра
Потрібно резинові ковпаки принаймі я так робив, на штатні заглушки не стане радіатор мішав би , там відрізаєш одну смужку і пробуєш як стає і все
- Олексій Л***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Лінзи нормальні, світять добре навіть в рифлених фарах, зустрічку не сліплять - це головне чого я боявся, але все добре.
Єдиний недолік це те що з'явилась помилка по лампам, і як це обійти, поки що не знаю- Переваги:
- Гарно світять
- Недоліки:
- З'явилась помилка по лампам
- Роман
Продаються обманки.. моміж лампою і фішко вставляються, невелике так) пишіть в пошуку "обманки на лед лампи" чи щось в тому роді, та вам все покаже
- ВіталікВідгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Світять непогано, СТГ лінія чітка. Через місяць після встановлення ліва фара моргає самого початку кожен раз. Не знаю на скільки часу хватить цієї лампи.
- Переваги:
- Хороше світло за свої гроші.
- Недоліки:
- Ліва фара моргає дуже довго.
- Олександр С***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Классные
- Влад В***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Лінзи світять погано! Ближній ще б куда б не йшло. Дальній геть поганий . Дають шум в динаміки не раджу вже краще купити більші лінзи
- Юрій Б***
На який автомобіль ставили?
- Олександр З***
Ковпачки прибрали?
- Олексій О***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Товар дуже гарний. Все добре. Рекомендую!!!
- Олексій У***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Монтував на Шкоду Тур, лінза регулюється як по горизонталі так і по вертикалі. Спеціально перевіряв (за допомогою друзів) чи сліпить при зустрічному роз'їзді - всі сказали шо ні, але світяться фари яскраво.
У мене була єдина складність із тим, шоб розкрутити регулювання по горизонту, майже злизалась шапка, бо дуже якось сильно було закручено. Фото зроблені одразу після встановлення, потім світло рівнялось по горизонту.- Переваги:
- чітка світло-тіньова межа, монтуються самостійно, закрились штатною кришкою на фарі
- Недоліки:
- прийшлось знімати фару, при увімкненні світла починає тихенько рипіти радіо :)
- Олексій К***
Вітаю! Підкажіть будь ласка вам вдалося вирішити проблему з рипінням радіо?
- Олексій У***
Єдине рішення - YouTube Music
- Андрей Т***
Дорого дня. А розбирали для встановлення чи регулювання? Лінза сама пролазить в отвір для лампи?Не хотілося фари розпаковувати)
- Артур А***Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect
Товар сподобався, монтується легко, багато є регулювань.
Світять ярко та мають чітку лінію горизонту, не сліплять.- Переваги:
- Круто виглядають, світять відмінно, лінія чітка
- Недоліки:
- Поки не виявив.
- Виктор К***
На яркий автомобіль ставили їх?
- Сергій П***
А які там регулювання, на самих лампочках?? І питання до продавця є одне.
Я купив, звичайні лед лампи, мені не подобається їх світло. І думаю що буду сліпити зустрічних водіїв, але я їх регулював на стенді, так от скажіть, якщо ставити ваші, їх також краще поїхати відрегулювати??
