Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Відгуки покупців про Комплект світлодіодних лінз з активним охолодженням Y6D BI-LED H4 mini 35/45W 12V 24V Autoexpect (35944)

Код:  335330965
Оцінка користувачів 4.17/5
на основі 23 відгуки
  • 5 зiрок
    15 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    4 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Микита П***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Купив і встановив на Туксон 2008р. По моментах під час установки: 1. купуйте додатково збільшені кришки на фари. 2. треба різати Грибок у фарі для кріплення скоби.
    Самі лінзи світять не 3+. Світло краще ніж в галогеновій фарі, але не можна порівнювати з Ліннзами які встановлюють методом розбирання фари. Як альтернатива галогену підійде. Не забувайте регулювати фари.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Якість самих лінз нижче середнього
  • Роман Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    За свої гроші, нормальні

  • Віталій Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Вітила добре але через тиждень вже права ближне перестало світи дальне робить без допоміжного супротиву світити не буди

  • Віктор
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    За свої гроші саме те що треба!
    Після галагену на ланосі почав бачити дорогу, а саме зараз при відключеннях світла....

    • Дмитро Н***

      Ви в стандартні фари їх ставили?

  • Андрій Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Все дуже сподобалося, продавець дуже відповідально ставиться до клієнта. Я замовив ці лампи, але вони не влізли в фари ВАЗ 2104, попросив поміняти на ці: посилання. Ці стали теж не зразу, довелося трошки попрацювати напилком) Так що майте на увазі, якщо замовляєте на старі Жигулі )))

    Переваги:
    Світло стало дуже гарне.
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Радік

      Підкажіть які проблеми були з встановленням ? Хочу собі на 2107 замовити, скло залишили рефлене?

  • Константин С***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Купив дві пари, на одній машині все гаразд (поки що), а на другій лампочка буквально на другий день стала фіолетовою і впала яскравість. Лампу у сміття.

    Переваги:
    Яскраве
    Недоліки:
    Недовговічне або браковане
  • Олександр Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Пропрацювали 1.5 роки, одна лампа померла, в точніше стала ледве світити, ще місяць проїздив на одній, в загальному поганого нічого про них не можу сказати, світили добре, дальній просто рентген,

    Недоліки:
    В комплекті було б добре покласти гвинтики М3 для налаштування
  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Ужасные лампы, очень плохо освещают дорогу, тусклые.
    Со временем левая лампа начала сама по себе просто моргать дальним, уже лез в фишку, думал проблема по электрике, но воткнул другую лампу и все было хорошо.
    Продавец морозится и никаких гарантий он не дает.

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Плохое освещение дороги, срок жизни лампы месяц.
  • Олександр О***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Непогано дивлячись на вартість

  • Петро Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Лампи шикарні

    Переваги:
    Навіть не знаю , все переваги ціна якість
    Недоліки:
    Немає
  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Доработать фару чтобы установить лампочку - надо! Но с галогенками не сравнить, мне очень нравится, ямы теперь видно лучше!

    Переваги:
    Встречку не слепят
    Недоліки:
    Установка
  • Андрій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Все як в характеристиках.

  • Алексей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Світять не погано за свої гроші

  • александр П***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Світять добре.
    Не встановлюються у штатні розміри і не фіксуються штатним фіксаторами.
    Треба розширювати посадковий отвір.
    Якщо прижимна шайба, то треба робити розріз.

    Переваги:
    Підключення, світло
    Недоліки:
    Встановлення
    • Алексей С***

      Яка у вас марка машини?

  • Сергей Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Світять добре, дякую за швидку доставку

  • Алексей Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Світять добре. Влаштовує і ближній, і дальній.
    Єдина проблема - повністю не влазять у мою фару. Вентилятор ззовні і буде затягувати пил. Треба тепер колхозити якісь кришки.

    Переваги:
    Світло, ціна
    Недоліки:
    Треба під них кришки
    • Владислав С***

      А какая у Вас машина?

    • Юра

      Потрібно резинові ковпаки принаймі я так робив, на штатні заглушки не стане радіатор мішав би , там відрізаєш одну смужку і пробуєш як стає і все

  • Олексій Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Лінзи нормальні, світять добре навіть в рифлених фарах, зустрічку не сліплять - це головне чого я боявся, але все добре.
    Єдиний недолік це те що з'явилась помилка по лампам, і як це обійти, поки що не знаю

    Переваги:
    Гарно світять
    Недоліки:
    З'явилась помилка по лампам
    • Роман

      Продаються обманки.. моміж лампою і фішко вставляються, невелике так) пишіть в пошуку "обманки на лед лампи" чи щось в тому роді, та вам все покаже

  • Віталік
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Світять непогано, СТГ лінія чітка. Через місяць після встановлення ліва фара моргає самого початку кожен раз. Не знаю на скільки часу хватить цієї лампи.

    Переваги:
    Хороше світло за свої гроші.
    Недоліки:
    Ліва фара моргає дуже довго.
  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Классные

  • Влад В***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Лінзи світять погано! Ближній ще б куда б не йшло. Дальній геть поганий . Дають шум в динаміки не раджу вже краще купити більші лінзи

    • Юрій Б***

      На який автомобіль ставили?

    • Олександр З***

      Ковпачки прибрали?

  • Олексій О***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Товар дуже гарний. Все добре. Рекомендую!!!

  • Олексій У***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Монтував на Шкоду Тур, лінза регулюється як по горизонталі так і по вертикалі. Спеціально перевіряв (за допомогою друзів) чи сліпить при зустрічному роз'їзді - всі сказали шо ні, але світяться фари яскраво.
    У мене була єдина складність із тим, шоб розкрутити регулювання по горизонту, майже злизалась шапка, бо дуже якось сильно було закручено. Фото зроблені одразу після встановлення, потім світло рівнялось по горизонту.

    Переваги:
    чітка світло-тіньова межа, монтуються самостійно, закрились штатною кришкою на фарі
    Недоліки:
    прийшлось знімати фару, при увімкненні світла починає тихенько рипіти радіо :)
    • Олексій К***

      Вітаю! Підкажіть будь ласка вам вдалося вирішити проблему з рипінням радіо?

    • Олексій У***

      Єдине рішення - YouTube Music

    • Андрей Т***

      Дорого дня. А розбирали для встановлення чи регулювання? Лінза сама пролазить в отвір для лампи?Не хотілося фари розпаковувати)

  • Артур А***
    Відгук від покупця. Продавець: Аutoexpect

    Товар сподобався, монтується легко, багато є регулювань.
    Світять ярко та мають чітку лінію горизонту, не сліплять.

    Переваги:
    Круто виглядають, світять відмінно, лінія чітка
    Недоліки:
    Поки не виявив.
    • Виктор К***

      На яркий автомобіль ставили їх?

    • Сергій П***

      А які там регулювання, на самих лампочках?? І питання до продавця є одне.
      Я купив, звичайні лед лампи, мені не подобається їх світло. І думаю що буду сліпити зустрічних водіїв, але я їх регулював на стенді, так от скажіть, якщо ставити ваші, їх також краще поїхати відрегулювати??