Картка Rozetka

Відгуки покупців про Каністра пластик 20л для Бензину Дизеля та технічних рідин (2598)

Код:  341231068
Оцінка користувачів 3.86/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Олександр Л***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Каністра якісна.

    Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    Немає
  • Владислав М***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Непогана якість за такі гроші.

    Переваги:
    Ціна.
    Недоліки:
    Не знайшов.
  • Александр С***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Всё ОК

    Переваги:
    Хорошее качество
    Недоліки:
    Не заметил
  • Валентин Т***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Не було гнучкого шлангу для каністри? В ОПИСІ товару він є.

    Переваги:
    Не побачив
    Недоліки:
    Не відповідає опису на товар
  • Василь П***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Норм

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Немає
  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Написано що у комплекті є зручний, гнучкий шланг,але прийшли три каністри без шлангів

    Переваги:
    Ручка дійсно зручна
    Недоліки:
    В описі написано що шланг у комплекті,але прийшли каністри без шлангів
    • Продавець  EuroBrand

      Добрий день! В описі данного товару не зазначено наявність лійки. Можливо Ви цю інформацію побачили при перегляді іншого товару на Розетка?

  • Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Бензин испаряется через крышку. Не герметичная крышка.

    Переваги:
    Канистра
    Недоліки:
    Бензин испаряется через крышку. Не герметичная крышка.
  • Владислав М***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroBrand

    Канистра не плохая в принципе, правда прокладка в крышке картонная, и если вести топливо по плохой дороге, то разливается. А так брать можно, на завтра проходит, она как раз красным цветом)

    Переваги:
    Цвет, проходит на заправке
    Недоліки:
    Течёт
    • Сергей

      Если картонная прокладка в канистре, как она может подходить для бензина...не факт, что и описание товара правильное

    • Владислав М***

      Да ещё в добавку, канистру раздувает с топливом, это уже показал опыт использования. Поетому честно говоря, 500 грн я потратил в никуда, таких канистр у меня полно, только другим цветом. Проше белую покрасить в красный цвет, и заправляться, смысл тот же