Картка Rozetka

Відгуки покупців про Ручний насос помпа 11,5 л/хв Koshin Японія сифонний для перекачування паливних матеріалів та миючих засобів PH-20

Код:  343568689
Оцінка користувачів 3.71/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    Доповнення попереднього відгуку.
    Підтікання йшло не з краніка , а у місці кріплення трубок до конструкції помпи, питань з краніком не виникло. Як маєте бажання можу скинути Вам скріншот цього товару на іншому сайті за 42 грн. Адмін розетки трошки змінює Ваш відгук та не пропускає усі фото та скріншоти, тому відгук сприйммається як фраза вирвана з контексту.

  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    Товар з китаю, продавець вводить в оману покупця вказуючи країну виробник Японія. Товар низької якості, ціна не відповідає якості, При спробі перекачати бензин з великої каністри в 5л каністру почало підтікати, пробував герметезувати ізолентою, помагає частково. Не рекомендую цей товар і продавця.
    P.S знайшов цей товар на іншому сайті за 42 грн... Це все що потрібно знати про якість цього товару та продавця...

    Переваги:
    Не виявлено!
    Недоліки:
    Низька якість, висока ціна, погано працює.
    • Продавець  ND-Shteps

      Дякуємо за ваш відгук. Перш ніж користуватися, уважно прочитайте інструкцію. В описі написано: «Робоча частина насоса укомплектована краном регулювання потоку рідини за рахунок щільності вакууму.» Тож закрутіть у верхній частині кранік і перекачуйте все, що вам потрібно. Але перед цим звільніть виріб від ізолєнти, і приліпіть десь, щоб не заважала робочому процесу..
      "Koshin" – це японська фірма. В них є виробництво в Японії, а також вони мають завод "Koshin" в Китаї. Деякі товари виготовляються на японському виробництві "Koshin" в Китаї.
      Ми вже приводимо опис до відповідності, щодо даного товару.
      Помпа виготовлена із спеціального пластику, стійкого до паливо мастильних матеріалів, тому 42грн вона коштувати не може..

  • Дмитро Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    Ну,такая игрушка ,максимум за 2$. И явно не японская,как пишут. На корпусе написано сделано в Китае. Но качает,если правильно пользоваться.

    Переваги:
    Качает
    Недоліки:
    Не Япония,как пишут. КИТАЙ.
  • Дарья
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    добре качає дизель , нарікань нема, зручна приспособа ))

    Переваги:
    чудово качає дизель)
    Недоліки:
    можливо колись пластик зноситься
  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    Перелив нею вже порядка 50 каністр, використовував для переливання бензину з каністр в бочки - чудово працює, жодних нарікань.

    Переваги:
    Працює без нарікань
  • Сергей П***
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    Пробовал качать бензин из канистры. На выходе ни единой капли. Жидкость при нажатии всасывает в трубку , а при отпускании груши она возвращается обратно в ёмкость.

    Переваги:
    Ноль
    Недоліки:
    Не качает от слова совсем
    • Продавець  ND-Shteps

      Доброго дня,
      закрутіть кран регулювання для потоку рідини. Який знаходить на верхній частині помпи.
      Та користуйтесь на здоров"я.

    • Костенко С***

      Перш ніж користуватися, уважно прочитайте інструкцію. В описі написано: «Робоча частина насоса укомплектована краном регулювання потоку рідини за рахунок щільності вакууму.» Якщо кран відкритий, вона качати не буде! Тож закрутіть у верхній частині кранік і перекачуйте на здоров’я! Кран потрібний для того щоб припинити перекачування матеріалів, коли переливання відбувається самостійно за рахунок різниці рівнів між донорською ємністю та ємністю одержувача рідини.

  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    Отличный насос. Перекачивает очень даже быстро.

    Переваги:
    Качество, функционал.
    Недоліки:
    нет
  • Руслан
    Відгук від покупця. Продавець: ND-Shteps

    Брав для перекачки палива з каністри в каністру. Пристрій якісний, користуватися сподобалось.

    Переваги:
    Японська якість
    Недоліки:
    Немає