- Евгений А***Відгук від покупця. Продавець: 7Auto. Місткість: 0.75
Нормальный мовиль, но быстро высыхает и создаёт лаковую плёнку. Всё таки лучше брать мовиль в отдельных банках и наносить мовильницами.
- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV. Місткість: 1000
Хороший мовиль
- Переваги:
- большой объем, хорошо растекается и спустя два месяца всё еще липкий
- Недоліки:
- рыжий цвет, вонючий
- Вадим Б***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV. Місткість: 1000
Найкращій виробник мовіль в балонах,чудово розтікаєттся та заповнює порожнини
- Продавець Shop_TVK_CV
Гарно Вам дякуємо
- Костянтин К***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV. Місткість: 1000
Качество хорошее.Прислали быстро.Продавца рекомендую.
- Переваги:
- Качество
- Недоліки:
- Нет
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякуєм ВАМ за вибір нашого магазину.Завжди раді надати ВАМ, швидку доставку і якісний товар!
- Андрей Д***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV. Місткість: 1000
Норм.Качество, Цена!
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякуєм ВАМ за вибір нашого магазину.Завжди раді надати ВАМ, швидку доставку і якісний товар!
- Николай Я***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV. Місткість: 1000
Выброшенные деньги.Такой большой баллон и толку с него никакого.Запах неприятный,цвет коричневый и самое главное,распыл неравномерный,просто плюётся кусками,как пена для бритья.
- Переваги:
- Большой объём
- Недоліки:
- Почти все
- Костя Ф***
Можна нагрівати та взбовтати.
спробувати чи буде краще..
Відгуки про товар продавця 7Auto
Відгуки про товар у інших продавців
