- Николай Р***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Очень не рекомендую.Из заявленной 1л на сайте, прислали масло грамм 700 в каждой бутылке.
- Продавець Shop_TVK_CV
Вибачте. Так розфасовує постачальник
- Людмила С***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Нормальне мастило.
- Переваги:
- Вартість
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякую за відгук.Наша команда завжди старається для ВАС!
- АнтонВідгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Все чудово
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякую Вам за відгук!
- Володимир В***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
ОК!
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякую за відгук!
