- Лариса Ш***Відгук від покупця. Продавець: WinMart. Колір: Сірий
Товар не відповідає заявленим властивостям. З льодом не справляється.
- Недоліки:
- Не відповідає заявленим властивостям
- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: Finds. Колір: Чорний
Непотріб
- КатеринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорно-сірий
скребок дуже якісний. приємно тримати в руці. чистить добре. чоловік дуже задоволений.
- Олександр З***Відгук від покупця. Продавець: Finds. Колір: Чорний
Коли взагалі не притискаєш, він не справляється, коли злегка притис до скла, переламався навпіл... Топ якість за 400 грн))))
Можилво продавець продає підробки, а можливо партія погана, бо чув відгуки гарні про цей скребок.
Окрім цього продавець невихований, навіть не вітається у переписці, співпрацювати чи допомогти бажання нуль, поведінка по типу я впарив, усе інше твої проблеми) Поведінка бариг із 90-х)- Переваги:
- На словах Іван Багряний...
- Недоліки:
- А на ділі... зламався через 2 хвилини навпіл. Коли взагалі не притискаєш,
- Котов В***Відгук від покупця. Продавець: BIG Cifra. Колір: Чорний
Добре чистить, краще звичайних щіток. Не псує поверхню. Ідеально працює як на склі так і на кузові
- Переваги:
- Добре чистить, краще звичайних щіток. Не псує поверхню. Ідеально працює як на склі так і на кузові
- Недоліки:
- Немає
- Іван Л***Відгук від покупця. Продавець: N&M Auto. Колір: Сірий
Добре
- Артем М***Відгук від покупця. Продавець: RTDUA. Колір: Чорний
Скребок гарний, як дизайн так і функціонально. Подобається, що він жорсткий але при цьому це не пластик.
- Переваги:
- Дизайн, матеріали
- Недоліки:
- Не знайшов
- Продавець RTDUA
Добрий день, Артеме! Дякуємо за Ваш гарний відгук! :)
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: NeZivay
Навіщо шкіряний крепіж не розумію.
- Переваги:
- Дуже толкова конструкція під кутом і досить зручна ручка.
- Недоліки:
- Він повністю з пластику з двох суміжних частин... Пластик на вигляд слабенький.
- Игорь С***Відгук від покупця. Продавець: NeZivay
Класний! Зручний і безпечний
- Продавець NeZivay
приємного котристування Вам!
