- АндрійВідгук від покупця. Продавець: DaNaKi
Беру не вперше, все супер
- Олег Є***Відгук від покупця. Продавець: DaNaKi
Рекомендую, липучка норм, резина еластична!!!
- Микола Г***Відгук від покупця. Продавець: DaNaKi
Як в описі. Та на фото.
- Недоліки:
- Не виявив
- СергійПродавець: DaNaKi
Геть не клеїться, може через холод, може через брак цього ущільнювача. Літом клеїв інший, то без танців з бубном приклеївся з першого разу, а тут ніяк
Пробував 2 рази. Перед першим наклеюванням обезжирив спиртом етиловим, після висихання зняв захисну плівку і нічого не вийшло приклеїти (сковзалось і не трималось геть).
Написав продавцю, каже не треба було цим спиртом обезжирювати, краще купи Праймер і перед наклеюванням нанеси його на клейку стрічку.
Я поїхав купив 3М Праймер на авторинку за 320 грн. Заїхав спеціально на парковку, щоб не було вітру і там тепліше... знову нуль ефекту.
Написав продавцю, відправив на Луцьк, той повернув 600 грн за сам ушільнювач
От так я потратив 3 години в пустоту, купу нервів на гугл і переписки, безкорисні покатушки на парковку і це не рахуючи гроші за доставку (85 грн) і 3М-й Праймер (320 грн), який мені зовсім не потрібен
Ось так невдало хотів зекономити 600 грн, але по факту втратив 1000 і не вирішив проблеми- Переваги:
- Продавець повернув гроші
- Недоліки:
- Не приклеюється навіть з праймером
- Продавець DaNaKi
В переписці вам вказували, що етиловий спирт, який ви застосовували - медичний. Ви купили його в аптеці. Скоріше за все він містить денатоній бензоат, щоб зробити його непридатним для пиття. Ці домішки можуть залишатися на поверхні після випаровування, створюючи мікроскопічний шар, що перешкоджає прилипанню. Вам порадили обезжирювати спеціальними розчинами, які можна придбати в будівельних магазинах, зокрема Новій лінії, ТА праймер для підсилення агдезії. Якщо ви перед використанням праймеру не обезжили поверхню, а на ту ж, оброблену лікарським спиртом, нанесли підсилювач агдезії - вона і не буде кріпитись. Ви нанесли шар денатонію бензоату, і не зняли його перед нанесенням праймера (якщо я вірно зрозумів). Якщо грубо, то перед поклейкою намазали поверхню шматком жиру, резинка не приклеїлась, тоді ви купили праймер, і пройшлися ним по верх шару з жироим (замість того щоб спочатку цей шар прибрати), і вона знову не приклеїлась. В переписці вам скидали відео, де без обезжирення і праймера вона краще тримається ніж у вас. Ви пробували на холодильнику, і так само - вона краще трималась ніж після обробки вашим спиртом. Ще вам скиди переписку з іншим клієнтом, який купив таку ж, в той же день з тієїж партії. І в нього нормаьно наклеїлась. Тобто скоріше за все проблема була із спиртом, який ви використали. Для обезжирення варто використовувати спеціальні спиртові розчини, але ліки з аптеки. Тоді не лише ви, але й ми не будемо нести додаткові витарти.
