- Сергій А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Вистачає на цілу зиму, добре очищає.
- Переваги:
- Даний омивач купую постійно не замерзає при -15 навіть приємний запах добри очищує коли зустрічне авто забризкує
- Недоліки:
- Ціна
- Любомир К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 2
Хороший омивач.
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Автозаправка ОККО продає його під власною маркою.
- Переваги:
- Приємний запах. При -12 не замерзає.
- Недоліки:
- Немає.
- Алексей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 2
Все робе як слід, не замерзає.
- Переваги:
- Не замерзає, приємно пахне, ціна.
- Недоліки:
- Не знайшов
- ІгорВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Приємно пахне.
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Брав літній омивач даного бренду (сподобався запахом), вирішив зимовий замовити. Запах не їдкий, нормально. Буде холод - побачимо як поведе :)
- Переваги:
- Не їдкий запах
- Екатерина В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Нормальний омивач.
- Переваги:
- Не смердить
- Недоліки:
- -
- Долина Д***
Мабуть хотіли написати що смердить...
А так вводите в оману
- Долина Д***Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Начитавшись відгуків купив,
нікому не раджу.
Смердить брагою чи самогоном.
Ціна такого смердища в 2 рази дешевше на ринку.- Переваги:
- Не має
- Недоліки:
- Смердить
Відгуки про товар у інших продавців
