Картка Rozetka

Відгуки покупців про Автомобільний компресор Black&Decker ASI400

Код:  391848747
Оцінка користувачів 4.33/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ирина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудовий компресор,купили собі вже роки 3 назад,все працює ,знов замовили на подарунок

    Переваги:
    Працює вже четвертий рік
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Пані Ірина, дякуємо за відгук та за чудовий вибір компресора тм Black+Decker.
      Приємного користування.

  • Роман Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Прийшла нагода після покупки скористатись, в холосту працює, а під навантаженням тухне! При заведеному авто також, і на різних авто перевіряв.

    Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    Суцільні
  • Владислав Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Загалом був задоволений, свою роботу виконує.

    Єдиний мінус який побачив — через рік використання перетерся кабель живлення на виході з корпусу, оголились контакти. Помітив тільки тоді коли компресор перестав працювати(

  • Беляєв А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Компактний, зручно возити, качає швидко. Але немає інструкції, щоб побачити показники треба класти на землю горизонтально.

    Переваги:
    Компактний корпус, качає швидко.
    Недоліки:
    Нема інструкції, щоб побачити показники треба класти на землю горизонтально.
  • Олег М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив недавно. Підкачав колеса і всі м'ячі дома :). Помітив недолік в кріпленні шлангу для матрасів. Шланг ледве тримається, в місцях кріплень шлангу дві пластмасові направляючі по 5 міліметрів, якби зробили б довші, то б шланг вставлявся і не випадав при вібрації, ціна питання = ціні дофрезування пресформи корпусу компресора.
    Качає відносно тихо, порівняно з тим, що я бачив до того то цей компресор взагалі тихий. Швидкість накачування дуже порадувала. Підкачка колес по часу тривала по 30 сек на колесо. З попередніми ком пресорами це було в рази довше.

    Переваги:
    відносно тихий, швидко накачує, зручний в перенесенні
    Недоліки:
    Кріплення шлангу для матрасів так собі, могли трохи більше пластмаси вилити щоб гарантувати добрий обхват.
  • Виктор С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив даний апарат. Шумний, не відповідає заявленим габаритам, немає інструкції на українській, але качає швидко.

    Переваги:
    Швидко накачує.
    Недоліки:
    Шумний, немає інструкції на українській, в характеристиках на сайті невірно вказані розміри.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день! З питання отримання інструкцій Вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів виробника. Контакти вказано на офіційному сайті виробника.

  • Анастасія В***
    Відгук від покупця. Продавець: MTOOLS

    Доброго дня! Товар отримали. Якість відмінна. Кінцевий споживач залишився дуже задоволений)))

    • MTOOLS

      Спасибо Вам за отзыв!!!

  • Максим М***
    Відгук від покупця. Продавець: MTOOLS

    Доволен, все нравится. Не громкий, довольно мощный, качает до выбранного давления, все нужные насадки в комплекте, удобно складывается в компактный и красивый "чемоданчик".

    Переваги:
    Компактный, удобно складывающийся, установка накачки до заданного давления
    Недоліки:
    не обнаружено
  • Алекс К***
    Відгук від покупця. Продавець: MTOOLS

    Качественный товар, все понравилось, испытал, доволен

    Переваги:
    Достойное качество
    Недоліки:
    Нет инструкции на русском
  • Михаил Б***
    Відгук від покупця. Продавець: MTOOLS

    какой потребляемый ток?

    • Сергей К***

      Постоянный )

    • Артем

      до 8А

  • Федір М***
    Продавець: RozetkaEU

    Відгук не про компресор, а про квест з його отримання.
    Зробив замовлення товару на сайті. Нав'язали платну доставку, хоча мені не важко забрати самостійно. Чекав доставку два тижні, прийшло повідомлення від "Міст", що буде кур'єр. Кур'єр телефонує вже коли підїхав, при цому день та час ні хти ні з ким не погоджував. Звичайно я не зміг з ним зустрітися. Потім через пару днів передають товар іншому кур'єру, час та день достввки знову ні хто не погоджував. Кур'єр спочатку привозить, потім звонить. Просив кур'єрів передати товар на пункт самовивозу "Розетки" бо забрати самостійно швидше, чим отримати від кур'єра. Пройшо два дні, так і продовжують кур'єри катати моє замовлення по місту. Такий антисервіс з платної доставки за мох кошти мені і даром не потрібен! Я вже не перший раз отримую негативне враження від цієї контори "Міст". Змушений відмовитися від заказу, бо отримати його це якись квест. Дякую "Розетці" за такий жахливий сервіс партнерської доставки. Третій тиждень не можу отримати своє замовлення!
    Краще купити у іншого продавця, навідь якщо дорожче!

    Переваги:
    Мабудь не поганий пристрій...
    Недоліки:
    Антисервіс з доставки
  • Сергій К***
    Продавець: Rozetka

    Купив рік тому і ось вирішив спробувати. Хочу зауважити що використовував тільки один раз.
    Що подобається:
    * форма - влізає в нішу біля колісної арки, також сильно відрізняється від компресорів із ресивером (що мають схожу потужність), котрі взагалі хто зна куди покласти;
    * швидкість - часу на одне колесо йде не більше хвилини;
    * простота - перемикач kPa/Bar/Psi, + та -, екран що показує статус;
    * міцний пластик - поряд з ним постійно щось напхано і він витримує;
    * довгий дріт для підключення 12 В - дістає до всіх коліс легкового авто із салону;
    * потужність - вдалося накачати запаску аж в 4.2 бари. Правда відчувалося що йому вже не просто;
    * відносно тихий;
    * зручні кайомки в корпусі для укладання дроту, та шлангів для зберігання;

    Що не подобається:
    * пиптик (загнутий на 90 градусів попереду) для шланги для матрасів не знімається (або я не зрозумів як) що займає трохи місця;
    * особливість накачування коліс в тому, що для того щоб бачити екран пристрою, його треба об щось спирати, або класти на задню стінку;
    * чомусь автоматичне спрацювання вимкнення насосу спрацювало тільки в половині випадків (можливо я якось не так одягав шланг на золотник/ніпель). Факт в тому, що доводилося декілька разів вимикати/вмикати насос, щоби зрозуміти чи досягнуто потрібний тиск (бо тиск в роботі, та тиск шини трохи відрізняються);

    Для когось може бути мінусом що:
    * великуватий (я йшов на це свідомо після відгуків на невеликі компресори, щодо їх швидкості та потужності):
    * не акумуляторний (теж йшов на це свідомо, через ті ж причини. Власне навряд одночасно спустить колесо та сяде аккумулятор);
    * дорогуватий (ті ж причини, чому я пішов на ризик цієї покупки);

    Мій особистий висновок. Пристрій потрібний і показує себе як дуже надійний. Робить свою роботу і не мучає голову. Його мінуси або дуже суб'єктивні, або ж не роблять ніякої погоди. По десятибальній шкалі поставив би 9/10.

    З.І. Ще хотів до плюсів віднести що це давня відома надійна компанія Black&Decker, але як виявилося дехто вважає що їх якість суттєво впала, тому це вже на ваш власний розсуд.

  • Олег Б***
    Продавець: Rozetka

    В описании не верно указаны габариты
    230 х 230 х 150
    40 л/мин

  • Адріан М***
    Продавець: MTOOLS

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка розміри компресора BLACK+DECKER ASI400. Дякую.