- максим ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
працює добре але думаю треба було бра и c 40 бо вона може більше типів акб заряджати
- Віктор З***
А у Вас літіонка є? Лишня складність в електроніці,яка буде завжди присутня. Чим простіше тим краще. А уся техніка з іншими видами батарей (самокати та інше) завжди із своєю зарядкою йде. Не переймайтеся чудовий пристрій.
- Едуард Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже добре!
- Олег П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший пристрій
Відчуття якості та надійності- Переваги:
- Компактний,кейс,гак,міцні ,товсті дроти
- Недоліки:
- Немає дисплею з показниками
- Газизуллин И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює добре
- Володимир Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Покупаю уже второе, это было на подарок.
- Переваги:
- Самое простое и удобное ЗУ
- Недоліки:
- Нет
- Михайло Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все круто, все просто, все зрозуміло. Придбав для підтримки життя акумуляторів на своїх автівках.
- Переваги:
- Добротний корпус. Сумка для зберігання.
- Александр Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
70 ач зарядил с 25% до 100 % за 12 часов. Покупкой доволен
- Переваги:
- Удобный, компактный, качественная сборка, свои функции выполняет на все 100
- Недоліки:
- Пока нет
- Юрій
AGM или обычный? Просто свой AGM с 20% заряжал более 24 часов...
- Олег А***
АКБ ємністю 70 А*г зарядити з 25% до 100% - це 52,5 А*г.
52,5 А*г / 3,8А = 13,8 годин.
Все нормально заряджає для такої ємності аккумулятора.
- Мельников В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отлично
- Переваги:
- Шикарно
- Недоліки:
- Прелесть
- Артем Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Зручний в користуванні.Зрозумілий .Все якісне.
- Переваги:
- Інтуїтивно зрозуміле користування.Для заряджання треба натиснути лише одну кнопку,розпізнає, якщо не так підключені полюси,є ще багато інших функцій,але ще не використовував.6/12вольт.
- Недоліки:
- Не сказано-скільки часу треба для заряджання.Заряджав акум до мотоблока на 28 ампер з 25% до 75% пройшло 3,5 годин.Мені здається що задовго.
- Олег А***
Все більш-менш вірно.
Заряджений на 25% АКБ ємністю 28 А*г - це орієнтовно 28 * 0,25 = 7 А*г ємності,
на 75% - це орієнтовно 28 * 0,75 = 21 А*г ємності.
Різниця між 75% і 25% - це і є той обсяг енергії, яку зарядний пристрій "влив" у АКБ, тобто 75% - 25% (від 28 А*г) = 21 А*г - 7 А*г = 14 А*г.
При номінальному зарядному струмі у 3,8А час заряджання від 25% до 75% складає:
14 А*г / 3,8 А = 3,7 години (при усіх інших однакових параметрах, зокрема 12 В напруги, а заряд йде не при однаковій напрузі).
Таким чином, час заряджання Вашого АКБ дуже схожий на правду.
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Добре зарядне. Все працює.
Представник постачальникаДякуєм за відгук.
- Дмитрий З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не получил гарантийный талон. Прошу вирішити проблему.
До самого товару без зауважень
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
- Микола К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Прилад чудовий . Зарядив amg батарею за дві з половиною години з 25 відсодків. Гарна якість приємно вражений.
- Олег А***
Час заряджання АКБ напряму залежить не від типу АКБ, а від його ємності.
Наприклад: у АКБ ємністю у 38 А*г час заряджання від 0% до 100 % (умовно) буде складати приблизно 10 годин;
у АКБ ємністю у 70 А*г час заряджання від 50% до 100 % (умовно) буде складати приблизно 9,2 годин;
у АКБ ємністю у 120 А*г час заряджання від 25% до 100 % (умовно) буде складати приблизно 24 години години;
для більш великих за ємністю АКБ існують більш потужні ЗУ із більшим струмом зарядки.
Але слід враховувати, що для будь-яких свинцево-кислотних АКБ струм заряджання не повинен перевищувати 10% від ємності АКБ (менше струм - можна і рекомендовано, але пропорційно буде довший час заряджання).
- Олег Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пристрій чудовий. Але от при отриманні мені сказали, що гарантійний талон на сайті, а сайт каже, що талон має бути від виробника. Де правда?
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
- Антон А***
Гарантия это ваш чек в личном кабинете
Можете в электронном виде скачать или распечатать - Віктор З***
Гарантія три роки знайшов на сайті Бош
- Іван М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Зарядним пристроєм задоволений
- Анатолій З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший пристрій, очікування виправдав.
В першу чергу - для підтримки "в тонусі" AGM-акумуляторів, з наступом холодної пори року саме те.
Найголовніше - зарядку АКБ можна здійснювати, не відкидаючи клемм живлення бортової мережі.- Переваги:
- Насправді "розумна" зарядка, продумане та добре виконане (особливо, дроти і "крокодили" до АКБ).
- Недоліки:
- Не бачу.
- Дмитро К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Виробник врахував недоліки попереднього свого виробу (C3).
Більш захищений корпус, більш багата комплектація, більш розгорнута до користувача індикація ;) і не захмарна ціна.- Переваги:
- Розумне, добре виконує свою функцію.
- Недоліки:
- Поки невиявлено
- Олександр Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Придбав і дуже сподобалось зарядне. Мені здається відсутність ДІСПЛЕЮ є плюсом, а не мінусом. Все максимально просте і зрозуміле. Коли тримаєшь в руках відчувається якісний пластик. Дуже вдале вирішення з від'єднанням крабиків, тобто можна закріпити на акум і залишити під капотом. Але не в моєму випадку, в мене два акума)))) Дуже гарне зарядне, рекомендую
- Переваги:
- гарна якість
- Недоліки:
- не має
- Андрій Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Одні плюси, заряджає зразу на авто, є зимовий режим, індикація процесу, примусовий вибір 6в або 12в і тд, врахували всі помилки попередньої моделі
- Недоліки:
- немає
- Олег А***
Я б ще додав у конструкцію цифровий індикатор із функцією вольтметра (без використання мережі 220 В), функцію індикації зарядного струму та напруги на клемах АКБ при зарядці, також реалізував би більш широкий диапазон вхідної напруги, як у USB-зарядок (від 120 В до 400 В, 50/60 Гц) із функцією захисту при виході напруги за межі диапазону,
- Арсеній У***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якісна річ, гарна комплектація, зручна у використанні
- Переваги:
- Якісна річ, яку не страшно на ніч залишити в гаражі увімкненою
- Недоліки:
- -
- Віктор З***Продавець: Rozetka
Зарядним пристроєм задоволений! Якісний добротний прилад, клеми, дроти, корпус, якість виготовлення на високому рівні. Зберігання у у сумочці теж великий плюс. Розглядав зарядний пристрій із дисплеєм, але проаналізувавши, що усі китайські, польські, хюндай зарядні прилади зроблені на одному заводі у Китаї (така модель роботи називається ODM (Original Design Manufacturer), і в Китаї це стандартна практика. Один завод розробляє різний дизайн та електроніку, а потім продає цей готовий продукт різним компаніям, які просто додають свій логотип). Якщо придивитися то майже в усіх китайців одинакові комплектуючі, клеми, тоненькі дроти і тільки різні корпуси з тоненького пластику. С30 теж зроблено у Китаї, але різниця є і її видно одразу. Вибрав Bosh C30 з індикацією, він показує 25, 50, 75 та 100 відсотків заряду (коли у режимі здійснення заряду індикатор блимає, коли завершив етап індикатор світиться, переходить до наступного етапу відсотків заряду). Мені це зараз дуже подобається, а вольтаж мультиметром можна поміряти (раніше подобалось, що з дисплеєм зарядка відображає вольтаж) . Незрозумілий лише принцип роботи, завершення роботи режиму R (регенерація (десульфатація)). Які індикатори повинні світитися на зарядному пристрої коли завершено режим R, як зрозуміти що режим R закінчив роботу. В інструкції Bosch C30 опису закінчення режиму R немає. Коли я ставлю різні акумулятори (Bosch S4; Bosch S5 ; Rocket) на режим R то на усіх акумуляторах зарядний пристрій Bosch C30 видає індикацію при повній зарядці акумулятора: постійно світиться індикатори "автомобіль" 12V; 100% заряду "gharging status" та блимає індикатор режиму R. При цьому залишав зарядний пристрій на 12 годин і на 24 години, все одно світилися індикатори, як описав вище. Як зрозуміти, що режим R (регенерація, десульфатація) закінчив свою роботу і можна виключати зарядний пристрій Bosch C30. Буду вдячний представникам Bosh або іншим користувачам, якщо дадуть обґрунтовану, кваліфіковану відповідь.
- Переваги:
- Надійний, якісний добротно виконаний прилад, від дротів, клем до корпусу. Якісний прилад відчувається при користуванні.
- Недоліки:
- Немає опису в інструкції коли завершується режим R регенерації (десульфатації)
- СергейПродавець: Rozetka
Завестись и доехать.
- Переваги:
- Красиво.
- Недоліки:
- Это делали не инженеры. Игрушка с лампочками. АКБ будет постоянно недозаряжаться. Когда загорится 100 % проверьте плотность . Удивитесь.
