- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: AvtoVov
Після 3 підйомів зломався опорний підшипник, підіймав ваз2105,ніякого натяку на якість
- Анатолій С***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Відсутня трищітка
- Продавець HappyLife
Анатолій, добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже прикро, що виникла дана ситуація. Менеджер зв'яжеться із Вами для уточнення інформації. Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HAPPYLIFE
- Орищенко І***Відгук від покупця. Продавець: RG
Якісний товар)))
- RG
Здравствуйте Игорь! Спасибо за Ваш отзыв, обращайтесь еще.
- Валентин З***Відгук від покупця. Продавець: RG
- RG
Валентин, спасибо за обратную связь :)
- АндрейПродавець: Rozetka
Не берите это недоразумение! Пользовался два раза. На второй раз он сложился и машина упала. (хорошо что у меня 15 летний опыт и конечно я подставил упор) Сама по себе конструкция хлипкая, нижняя опорная ножка узкая, там кстати он и сложился!
- Переваги:
- нет
- Недоліки:
- сам домкрат
- Александр
С весом не переборщили? Тут до 1.5 т
- Андрей
Какое там. Машина Логан.
