Картка Rozetka

Відгуки покупців про Омивач скла зимовий -22С 5л, (K625)

Код:  420514479
Оцінка користувачів 3.9/5
на основі 40 відгуків
  • 5 зiрок
    23 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    8 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ігор І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Норм

    Переваги:
    Відповідає своїм параметрам
    Недоліки:
    Не виявив
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш коментар!

  • Олександр П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Працює нормально, при 20 °C не замерзав і свою функцію виконує. Єдиний мінус — дуже різкий запах, схожий на дешевий пральний порошок.

    Переваги:
    Свою основну функцію виконує. Навіть при 20 °C на вулиці не замерзав.
    Недоліки:
    Жахливо пахне якимось дешевим пральним порошком. Уже не можу дочекатися, коли він скінчиться)
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар, раніше таких відгуків не отримували.

  • Татьяна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Задоволена.

    Переваги:
    Якість очистки
    Недоліки:
    -
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш коментар!

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Якісний омивач. Беру вже не перший раз. Запах є, але не сильний, не нав'язливий. Мені подобається. Збоку є мірна шкала.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук!

  • ОЛЕКСАНДР Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Має неприємний запах

    Переваги:
    Добре виконує свою функцію
    Недоліки:
    Має неприємний запах
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар.

  • Микола
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Купував в тому році, при -15 замерзла

    Переваги:
    Відсутні
    Недоліки:
    Замерзає незамерзайка
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш коментар! Шкода, що так сталось, раніше таких відгуків не отримували.

  • Данило М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Моет

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Якісний омивач, за акційною ціною можна брати

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук!

  • Олександр З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Норм

    Переваги:
    Недоліки:
    Запах -
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Миє і не смердить

    Переваги:
    Запах не сильний, свою функцію виконує
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Микола М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Після миття він зазвичай залишає розводи і приходиться більше і більше його наносити, щоб омивати поки вони вікно +/- не стане чистішим.
    Запах - ого! Думаю, якби поліція мене зупинила і почула, що в салоні - вони б попросили мене пройти перевірку на драгері.
    В мене корок не відручувався, його прийшлось зривати. Це вже вказує на низьку якість пакування. Він не має тонкої прикріпної горловинки, яку зазвичай мають інші омивачі і тому заливати ним не зручно, він проливається. Хоча це на найбільша проблема.
    Загалом ... давно я такої низької якості омивача не зустрічав.

    Переваги:
    Не замерзає ... ніби
    Недоліки:
    Запах, Розводи, Тара
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук! Шкода що вам не сподобався наш товар.

  • Богдан Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Зауважень немає

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Юля
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Та власне написала все вже. Якщо залити просто воду буде краще. Взимку у води один недолік в порівнянні з цим товаром - вода замерзне. Гроші на вітер

    Переваги:
    Не замерз
    Недоліки:
    Створює розводи по склу котрі не розміщуються і щоб це прибрати треба бризнути ще на скло, не економний відповідно, дивно пахне вчорашнім батіним перегаром, незручна тара і багато проливається бо нереально залити акуратно без проливу з цієї незручної каністри
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар. Раніше не отримували таких відгуків, підкажіть, як саме ви використовували омивач? Можливо розбавляли?

  • Руслан П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Супер ...працює дуже добре... не дратує запахом...візьму ще!

    Переваги:
    Хороший засіб за норм ціну
    Недоліки:
    Руки краще не обливати,сушить
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Данило
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Купив саме цей омивач прочитавши коментарі, що він має нейтральний запах. На жаль, в моєму випадку омивач має доволі різкий запах спирту. Краще б в його складі були якісь ароматизатори.
    Також, через форму тари, нереально обережно налити не проливши його. Налив менше 1л, дуже багато пролилося повз. Такого жахливого омивача ще не купував. Не раджу на ньому зупиняти свій вибір.

    Недоліки:
    -Неможливо обережно налити
    - неприємний запах
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар.

  • Микола-Ярослав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Морозу на вулиці поки нема, але сробив тест у морозильній камері, омивач показав себе добре, не замерз при температурі в -18 протягом доби у ємності в 100мл

    Переваги:
    Не замерзає
    Недоліки:
    Не вистачає трубки, для більш зручного наливу
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: AutoSM. Місткість: 5

    Все відповідає заявленим. Запах не сильний(пахне парфумом), осаду нема. В морозильній камері при -21° залишається в рідкому стані. Нема трубки в комплекті, але не проблема - форма ємності дозволяє заливати обережно.

    • Продавець  AutoSM

      Дякуємо за ваш відгук!

  • Антон К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Прийшла каністра подряпана. Та не зрозуміло де дивитись строк придатності

    Недоліки:
    Прийшла каністра подряпана. Та не зрозуміло де дивитись строк придатності
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

  • Артем С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Заказал 2 шт. Внутри сюрприз. Не советую

  • Александр А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Дуже сподобалася рідина. Кольору не має, розводів не залишає, присутній легкий цитрусовий запах, не вонючий, і саме головне що при мінус 21 градус за 3 суток в морозилці не замерзає. Заміряти літраж не було змоги тому не скажу відповідає дійсності чи ні. Дуже задоволений цім продуктом планую і надалі брати. До цього брав концентрат Liqui Moly, К2 сподобався більше.

    Переваги:
    Ціна-якість, не вонючий, не замерзає при заданій температурі і не лишає розводів, 5 літрів.
    Недоліки:
    Не виявив.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго ранку, дякуємо за відгук!

  • Евгений С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Ледь відчутний запах

    Переваги:
    Ціна-якість
    Недоліки:
    не виявлені
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго ранку, дякуємо за відгук!

  • Юрій Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Порядок

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Сергій Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Об'єм десь 4,7л. Запах приємний, не токсичний, без кольору, плям не лишає, на балконі за ніч при -16 не замерз.

    Недоліки:
    Каністра не зручна для заливання без лійки.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Фрідріх Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Щодо функціоналу ще не готовий написати, проте щодо 5 літрів, то тут все чесно, все відповідає зазначеному виробником!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Андрей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Покупал по акции по цене ниже. За те деньги хороший омыватель. Как по мне, то на сегодня дороговато

    Переваги:
    Практически не слышно запаха
    Недоліки:
    Не помітив
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Тарас Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Хороший омивач. Запах приємний, зовсім не різкий. Добре миє, розводів не залишає. Сильних морозів не було, при - 12 залишається повністю рідким і добре виконує свою функцію.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Ігор І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    В -12 не замерзает

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Дмитро Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Добре виконує свої функції

    Переваги:
    Не маже, запах мінімальний
    Недоліки:
    Ні
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Бренд К2 - оптимальний по ціна/якість. Запах - мені байдуже не смердить і добре, а "мала" каже, що смердить. С приводу того, що немає 5 літрів, я не міряв, але думаю, що є. Каністра прямокутна, ширша за ті, скошені, вузькі каністри з омивайкою, що продаються на АЗС.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Сергей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Приобрёл эту жидкость в стеклоомыватель.Сразу хочу сказать ,что в канистре 5 литров.Сама канистра голубая ,а жидкость безцветная.По запаху-нетральный,без резкого.Чтобы проверить на качество отлил 0.5 литра и в морозилку. После 4 часов при -18 жидкость не замёрзла.Смело можно лить в бачок(в бачке есть остаток зимнеей жидкости,не воды и не летней)

    Переваги:
    Отлично
    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Коробка А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    -10 замерзла в распылителе, когда открываешь крышку слышно как ледяные кристалы хрустят.

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Замерзает при -10
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день! Ви заливали омивач в пустий бак? Не змішували з літнім? В розприскувачі могли бути залишки літнього омивача, який замерз.

  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Досить гарний омивач. Без різкого запаху, гарно видаляє забруднення. З приводу ємності нічого не можу стверджувати, здається, більше 4х літрів)

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Любомир Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Каністра 5 літрів

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Любомир Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Сьогодні забрав. Все згідно опису. Каністра 5 літрів.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Шелар О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1

    Поясніть чому 1л зимового омивача -22 коштує 100грн, а концентрат -80 коштує 130грн?
    Дивився на ціну думав що замовив концентрат... А прийшов цей 1л -22....
    Чи можна повернути, і замовити концентрат -80?

    Переваги:
    Ще не використовував
    Недоліки:
    Незрозуміла ціна.... Концентрат по ціні розбавленого.... Чи навпаки....
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день. Формування ціни проводиться на основі калькуляції вартості виробництва продукції: сировини та комплектуючих, а також кон'юктури ринку.

  • Бойко Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5

    Хороший товар

    Переваги:
    Их нет
    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!