Картка Rozetka

Відгуки покупців про Поліроль восковий для кузова K2 Color Max чорний 250 мл (K020CAN)

Код:  437061281
Оцінка користувачів 3.94/5
на основі 18 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: aksesuaryAVTOhimiya. Місткість: 0.25

    Гарний блиск

  • Ігор П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    В цілому за свої гроші більшого не очікував. Поліроллю назвати взагалі ніяк не можу, не прибирає навіть найменшої «сітки», маленькі сколи підфарбовує, наскільки це тривало нз.

    По блиску особливої різниці не помітив, авто не дуже затягане, на гіршому покритті можливо краще буде помітний ефект.

    Як захисне покриття після мийки можливо, якийсь гідрофоб є, але знову ж наскільки він протримається і чи не буде збирати на себе пил навпаки покаже час.

    Наносив аплікатором цього з бренду, дозполіровував новою мʼякою фіброю.

    Можливо треба наносити дуже великий шар для заявленого ефекту

    Переваги:
    Ціна, якийсь гідрофобний ефект все ж таки є, можливо як захисне покриття на пару мийок трохи підмальовує невеликі сколи лфп
    Недоліки:
    Зовсім не поліроль, не прибирає ніяких подряпин
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не сподобався наш товар, раніше таких відгуків не отримували.

  • Тарас Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    Ефект надає. Руки чорні і нігті якщо працювати без рукавиць. Хоча блиск кращий стає. Але це по зусиллям як твердий віск наносити. Твердий віск хоч тримається довго. А тут на одну мийку. Тому в загальному враження негативні. Наносив поліроль в 22. Не на сонці. Не нагріте авто. В тіні. Висохло і стало авто дуже мутне. Потім 2 години полірування. Напряжно

    Переваги:
    Авто краще блистить
    Недоліки:
    Пилюка сідає досить сильно. Дуже багато часу треба щоб розполірувати. Дуже багато часу йде на нанесення і після полірування руки болять.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Підкажіть, чи використовували засіб згідно інструкції?

  • Максим Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    Дуже не поганий результат на свою ціну

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Андрей Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.5

    Подряпини, навіть легкі, не усуває, це не полірувальна паста. Якщо кузов в нормальному доглянутому стані, (свіже авто) то дана поліроль освіжить, надасть додатковий блиск, глибину кольору, гідрофобний ефект. Якщо ж кузов затасканий, не беріть, бо Вам до поліровщиків. Гарно наноситься, легко розполіровується, не залишає слідів на пластику та хрому. Пляшки вистачить мінімум на 3 поліровки. Рекомендую брати для чорного кольору свіжих авто з не затасканим ЛКП.

    Переваги:
    Об'єм, не дорога, надає блиск та освіжає колір.
    Недоліки:
    Бруднить руки, взагалі не усуває подряпини.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Тетяна Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.5

    Придбала поліроль вперше. По відгуках. Дуже переживала, як його наносити, щоби не пошкодити авто. Виявилось все просто, ютуб у поміч ) Єдина складність - фізично прикладати зусилля для розтирання (саме полірування) поверхні. Але, якщо врахувати всі поради, то проблем не має бути.

    Все що потрібно для процесу: губка для нанесення, ганчірочки для полірування (я брала Фрекен бок), рукавиці (бо поліроль все ж таки із фарбою), хоча доволі легко змивається водою з рук, але не з під нігтів ).

    Кузов після полірування як новий! Яскравий, ніби тільки з під станка. Гладенький, прям чудо! Лако-фарбове покриття значно краще виглядає. Увагу і косметичні процедури люблять усі, авто не виключення. Дощові краплі і навіть пил легко стираються без розводів і зусиль. Я у захваті. Дякую виробнику!

    Лайфхак з досвіду. Ганчіркою, якою полірувала кузов по закінченню протерла скло. Без додавання поліролю, просто саме тією гарчіркою, залишками поліролі так скажімо. Віск зробив своє і скло придбало ефект антидощ. Бруд і краплі не затримуються. Особисто я беру собі це на замітку і іншим раджу спробувати. Не пожалкуєте!

    Окремо хочу подякувати продавцю за увагу до покупців під час пакування товару. Придбала різні мастила і цей поліроль. Враховуючи, що він йде у пластиковій пляшці його додатково обмотали у плівку. Тому дійшов без неприємностей і загидженого вмісту усієї посилки.

    Із задоволенням раджу товар і продавця. Дякую

    Переваги:
    Якісний поліроль
    Недоліки:
    Не наноситься самостійно, треба попрацювати )))
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за ваш позитивний коментар!

  • Василь В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    Непогано заполіровує на чорному авто трішки прибирає сітку та тусклість , колір авто стає більш насичений , брав за 700 грн , і цей для зрівняння , на мою думку цей кращий та не залишає жирних плям, в порівнянні з дорощим.Попрацювати потрібно пару годин, а змиває за ,1-2 мийки авто. Але як на підготовку до продажу ,натерти та не їздити то те що треба).

    Переваги:
    Недорого
    Недоліки:
    За такі гроші немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Денис Т***
    Відгук від покупця. Продавець: AutoSM. Місткість: 0.25

    Полная туфта , деньги на ветер,не чего не убирает,не полирует

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Не роботает вообще
    • Продавець  AutoSM

      Нам дуже шкода, що продукт не виправдав ваших очікувань. Виробник рекомендує чітко притримуватися інструкції з використання, ви користувалися згідно інструкції? Раніше негативних відгуків не отримували про цей товар.

  • Богдан К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.5

    Як на мене то засіб супер дієвий. Вау ефект спостерігається на відполірованому кузові. Якщо лкп трохи втомлено то просто надасть блиск

    Переваги:
    Ціна якість
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Максим В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    Виконує свої функції повністю, зручна фасовка

    Переваги:
    Доступна ціна
    Недоліки:
    Не дає додаткового ефекту за рахунок чорного кольору, немає різниці між цим і звичайним.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Кудрик П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    Свої функції виконує

    Переваги:
    Ціна- якість
    Недоліки:
    Немає
  • Валерій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    Хороша річ,гарно заполіровує подряпини на чорному авто.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.5

    Блеск будет, хватит на пару недель
    Наносить легко, располировка хорошая
    За эту сумму адекватное средство, но царапины закрасит только очень мелкие
    Для того, что бы освежить черный цвет подойдет

    Переваги:
    Обычная полироль за хорошую цену, с большим обьемом
    Недоліки:
    Нету
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.5

    Якщо відверто взагалі не розумію навіщо дана поліроль. Від звичайного воску ефект іто ліпший.

    Переваги:
    Не помітив
    Недоліки:
    Навіть дрібні царапини не прибирає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не підійшов наш товар, раніше таких відгуків не отримували.

  • Александр П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.5

    Так себе, ожидания по цене

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук! Шкода, що вам не підійшов наш товар, зазвичай, таких відгуків не отримували.

  • Алексей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 0.5

    На черной машине - супер

    Переваги:
    Эффект
    Недоліки:
    Работа в перчатках
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за відгук!

  • Владислав Т***
    Продавець: Rozetka. Місткість: 0.25

    Э питання?

    Переваги:
    На фото все видно
    Недоліки:
    Які недоліки?
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, дякуємо за відгук!

  • Сергей М***
    Продавець: Rozetka. Місткість: 0.2

    Сплатив замовлення на дві позиції, надійшла одна, за другу обіцяли повернути кошти на протязі 10днів. скоро вже два місяці чекаю повернення коштів... Не раджу передплату за товар! Кошти зникають!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня! Передали інформацію для покращення сервісу, вибачте за незручності.

    • Сергей М***

      Кошти так і не повернули, шахоаї...

    • Гість

      Спробуйте звернутися до Розетки через телеграм посилання