Картка Rozetka

Відгуки покупців про Інвертор автомобільний перетворювач напруги з 12 на 220 в із чистою синусоїдою 3000 вт для будинку котла бойлера насоса з клемами (1012)

Код:  447661004
Оцінка користувачів 4.17/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Ирина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Mamashop

    Задоволена.Працює.

    Переваги:
    Котел працює
    Недоліки:
    Поки немає
  • Руслан Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Mamashop

    Все працює добре.

  • Сергій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Mamashop

    Добра штука. Поки тільки перевірив. 2.5 кВт тягне нормально. Розчарувало вихідне гніздо. В описі про то ані слова. А вилку на подовжувач я можу і сам будь-яку прикрутити.

    Переваги:
    Ціна, потужність. Про якість зможу щось через пів року, рік.
    Недоліки:
    Вихідне гніздо
  • Валерій О***
    Відгук від покупця. Продавець: Mamashop

    Товар не відповідає заявленим характеристикам. Повного синусу нема, нема навіть модифікованого. Вимагаю повернення грошей в обмін на цей виріб.

    Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    Ніякого синусу
    • Продавець  Mamashop

      Доброго дня! Ми цей товар продаємо з 2022 року. Надійний інвертор, по заявленим характеристикам. У Вас є докази що нема чистого сінусу?

  • Максим В***
    Відгук від покупця. Продавець: Mamashop

    Пристрій працює, якісний, всім раджу продавця

    Переваги:
    якісний
    Недоліки:
    Нема
  • Сологуб А***
    Відгук від покупця. Продавець: Mamashop

    Отличный инвертор. Заявленные показатели выдерживает. Частота не пляшет в отличии от большинства других производителей.

    Переваги:
    Быстрая доставка
    Недоліки:
    Нету
  • Виталий Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Mamashop

    Вчора купив це чудо. Зрозуміло, що 3000Вт, це піковий показник, але 1000Вт, івертор повинен тягнути. В реаліях, від нього тільки працює ноутбук та роутер. Мікроволновку на 500-600Вт, вже не тягне, ледве витримує секунд 30, потім спрацьовує захист. Маленький електричний чайник на 1000Вт, також не витягує, хоча чомусь захист і не спрацьовує, але за 5 хв, вода нагрілася тільки до 40град. При цьому абсолютно новий, повністю заряжений автомобільний аккумулятор просідає до 10-10,5 В. Ось такі справи. Буду повертати по гарантії. Сподіваюся на порядність продавця, іщо він не буде тягнути з поврненням коштів.

    Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    Один загальний недолік.
    • Продавець  Mamashop

      Доброго вечора! Нам прикро це читати, якщо у Вас був акумулятор 100а то дивно що не тягнув чайник 1000 Вт, у нас фен 1.5 квт тягнув. Добре оформимо повернення, менеджер напишить Вам повідомлення у особисті повідомлення

    • Виталий Л***

      Шановний продавець. Ну по-перше, ємність аккумулятора не має ніякого значення, до працездатності інвертора. Це впливає тільки на загальний час роботи. Звичайно від 100Аг, буде довше. Я використовую аккумулятор на 75Аг. Цього цілком достатньо.