Картка Rozetka

Відгуки покупців про Олива 0W40 HIGHTEC SYNTH RS 1L MB 229.5/Porsche A40/VW 502 00/505 00 ACEA A3/B4 API SN/CF - 20020-0010-99 ROWE

Код:  471225359
Оцінка користувачів 4/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Анатолій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 1

    Чудова синтетика з ПАО підтверджена незалежними дослідженнями німецького Oilclub. Залив собі буквально 1.5 місяці назад, наразі жодних нарікань, тиск мастила стабільний навіть при температурі мастила більше 100 градусів. Можу рекомендувати як міцне і термостійке мастило.

    Переваги:
    Ціна, якість, вʼязкість на гарячу
    Недоліки:
    Не виявив
    • Денис К***

      Там не только ПАО ,там ещё и 70ppm органического молибдена

  • Микола
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Уже роки 2 чи 3 ллю це масло в різні авто. Поки все гуд, погіршень в роботі авто не помічено, масло не вигорає, двигун працює мʼяко і приємно. Чув відгуки від декого, що впродовж кількох останніх місяців почало хавати це масло, однак в мене стабільно все ок із ним, тому замовлятиму ще раз.

    Переваги:
    Не горить, мотор працює мʼяко, хороший склад по присадках, як мені казали
    Недоліки:
    Не помітив
  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 1

    После того, как залил - трижды пожалел.
    И, как оказалось, не я один…
    Долив со 100 грамм на тысячу стал 600, аналогичная ситуация у знакомых, которые взяли это масло на розетке. Я не берусь утверждать, в чем именно проблема: розетка торгует палью или испортилось само масло. Факт есть факт. У других знакомых, которые заливались этим маслом с бочки - все ок. После перехода на другие масла (ликви, шелл) жор ушел. Думайте.

    Переваги:
    Самая низкая цена на это масло на розетке
    Недоліки:
    Просто нереальный жор масла
    • Володимир З***

      Треба спочатку перевіряти, чи виробник рекомендує цей продукт для вашої машини. Ось тут можна перевірити. посилання

    • Дмитрий К***

      Владимир, спасибо за Ваш «крайне полезный» комментарий! P.s. Масло заявлено именно с тем допуском, который нужен моему двигателю.

  • Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Отличное масло, настоящая синтетика на ПАО по нормальной цене.

    Переваги:
    Цена/качество
  • Юрій
    Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    ДІзнався про це масло коли був у Німечинні там де воно виробляється, новий сучасний завод.Самі Німці позиціонують його дороге оригінальне масло. Використовую його вже більше 2х років і проїхав за цей час більше 50 тис. км. заміна масла кожні 10 тис. Реально хороше якісне масло яке нічим не уступає іменитим аналогам

    Переваги:
    Висока якість
  • Алексей К***
    Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Заливаю бренд ROWE в продовж 2х років.Авто Шкода Октавія А5 1,6мпі. Від заміни до заміни масло не вигорає.Двигун працює тихо без зайвих шумів.Тож рекомендую цей бренд для заливки в Ваші автомобілі.Бренд зареєстрований в Германії тож не має сумнівів для покупки його та заливу в Ваші автомобілі і не тільки

    Переваги:
    Двигун працює тихенько без зайвих шумів
    Недоліки:
    Не виявлено