- АнатолійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 1
Чудова синтетика з ПАО підтверджена незалежними дослідженнями німецького Oilclub. Залив собі буквально 1.5 місяці назад, наразі жодних нарікань, тиск мастила стабільний навіть при температурі мастила більше 100 градусів. Можу рекомендувати як міцне і термостійке мастило.
- Переваги:
- Ціна, якість, вʼязкість на гарячу
- Недоліки:
- Не виявив
- Денис К***
Там не только ПАО ,там ещё и 70ppm органического молибдена
- МиколаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Уже роки 2 чи 3 ллю це масло в різні авто. Поки все гуд, погіршень в роботі авто не помічено, масло не вигорає, двигун працює мʼяко і приємно. Чув відгуки від декого, що впродовж кількох останніх місяців почало хавати це масло, однак в мене стабільно все ок із ним, тому замовлятиму ще раз.
- Переваги:
- Не горить, мотор працює мʼяко, хороший склад по присадках, як мені казали
- Недоліки:
- Не помітив
- Дмитрий К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 1
После того, как залил - трижды пожалел.
И, как оказалось, не я один…
Долив со 100 грамм на тысячу стал 600, аналогичная ситуация у знакомых, которые взяли это масло на розетке. Я не берусь утверждать, в чем именно проблема: розетка торгует палью или испортилось само масло. Факт есть факт. У других знакомых, которые заливались этим маслом с бочки - все ок. После перехода на другие масла (ликви, шелл) жор ушел. Думайте.- Переваги:
- Самая низкая цена на это масло на розетке
- Недоліки:
- Просто нереальный жор масла
- Володимир З***
Треба спочатку перевіряти, чи виробник рекомендує цей продукт для вашої машини. Ось тут можна перевірити. посилання
- Дмитрий К***
Владимир, спасибо за Ваш «крайне полезный» комментарий! P.s. Масло заявлено именно с тем допуском, который нужен моему двигателю.
- ЕвгенийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Отличное масло, настоящая синтетика на ПАО по нормальной цене.
- Переваги:
- Цена/качество
- ЮрійПродавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
ДІзнався про це масло коли був у Німечинні там де воно виробляється, новий сучасний завод.Самі Німці позиціонують його дороге оригінальне масло. Використовую його вже більше 2х років і проїхав за цей час більше 50 тис. км. заміна масла кожні 10 тис. Реально хороше якісне масло яке нічим не уступає іменитим аналогам
- Переваги:
- Висока якість
- Алексей К***Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Заливаю бренд ROWE в продовж 2х років.Авто Шкода Октавія А5 1,6мпі. Від заміни до заміни масло не вигорає.Двигун працює тихо без зайвих шумів.Тож рекомендую цей бренд для заливки в Ваші автомобілі.Бренд зареєстрований в Германії тож не має сумнівів для покупки його та заливу в Ваші автомобілі і не тільки
- Переваги:
- Двигун працює тихенько без зайвих шумів
- Недоліки:
- Не виявлено
