Картка Rozetka

Відгуки покупців про Сумка-органайзер EVAtech ECO XXL 30x30x100 см чорна з синьою ниткою (EHECEWBLBB)

Код:  485345679
Оцінка користувачів 5/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юрій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Те що треба

    Переваги:
    Все влазить, гарно виглядає
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день, дякуємо за відгук, приємного користування

  • Александр З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    ОРГАНАЙЗЕР СУПЕР.КРАСИВЫЙ,УДОБНЫЙ.ПОСМОТРИМ ,КАК В ПРОЦЕССЕ ЭКСПЛУАТАЦИИ СЕБЯ ПОКАЖЕТ. Я ДУМАЮ, ЧТО ВСЁ БУДЕТ КЛАСС !

    Переваги:
    Удобство.
    Недоліки:
    Пока не увидел.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день, дякуємо за відгук, приємного користування.

  • Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Я зробив замовлення 16 травня, мене не повідомили про те, що збиралися відправити його 24 травня. Хоча б зателефонували, мовчать.

    Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    Невчасно відправляють.
  • Антон Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорно-червоний

    добра якість, оптимальний розмір, солдіний зовн. вигляд
    поділений на секції що в принципі жирний плюс - саме такий і шукав собі бо це дуже зручно, поділив на категорії свої речі і розклав, супер рішення виробника
    по якості реально топ, нема до чого придертися
    на свої гроші однозначно, рекомендую

    Переваги:
    хороша якість, є секції (перегородки всередині), багато що в нього вміщається, солідно виглядає
    Недоліки:
    немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.

  • Анна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Бежевий

    Чудовий органайзер. В машині тепер немає безладу і більше не буде. Зручне, надійне кріплення - липучки. По багажнику не ковзає. По опису відповідає.

    Переваги:
    Надійне кріплення, хороший матеріал, місткий
    Недоліки:
    Ні
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.

  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Крутий саквояж з яким легко підтримувати порядок в машині.

    Переваги:
    Легкий у догляді, можна просто протерти серветкою.
    Якісний матеріал.
    Немає посторонього хімічного запаху.
    Вмісткий ( дуже) , влазить просто нереальна куча різних речей.
    Недоліки:
    Для себе не знайшла .
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.

  • Саша
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорно-червоний

    Крутий органайзер в машину.
    Собі раніше брала кремового кольору, а такий замовила батьку на подарунок.
    Новорічний подарунок зайшов на ура. Батько скидав туди купу мілких речей з машини, тепер порядок)
    Вона нереально вмістка але не займає багато місця.

    Переваги:
    Швидка доставка. Якісна сумка. Вмістка та приємна на дотик.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.

  • Саша І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Бежевий

    Давно мріяла про саме таку сумку в машину. Реально в містка та дуже стильна.
    Вміщує нереальну кількість речей( колись добавлю фото). Вже і подруга таку хоче.
    Хороша ціна на Розетці . Курʼєр приємний, дав час все оглянути і приміряти до машини)

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.

  • Валерія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Ніяк не могла надибати толковий органайзер в авто, щоб був якісний, стильний та потрібного розміру. Уже декілька штук різних брендів перемацала, все не то.
    Вирішила дати шанс ще цій новинці. І так, вау, це космос, те що я шукала. Виглядає шикарно, функціональна і головне прекрасно стала в авто.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування.