Картка Rozetka

Відгуки покупців про Зарядний пристрій Foxsur FBC1207E 7A 140Ah 12v Yellow

Код:  505428259
Оцінка користувачів 3.43/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Владислав Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Апарат так собі, зарядне слабеньке, заряджає ,да! Нормальний за 12часів батарея була повністю заряджена,14В, FULL, 100%показувати, а ємність вибачте 1.19. Треба ним пекти, суток двоє напевно, а може і більше. Поставив провірене своє дідівське зарядне, там ємність буде через 12часів 1,25. Не хай валяється в гаражі. Китайська іграшка. А розписують в характеристиках красиво.

  • Віталій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює дуже гучно. 7 ампер на зарядку не видає. Лише 5.8 ампер максимум. Ціна велика. Зарядка фірми RZTK краща і девшевша в 2 рази.

  • ЮРІЙ В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Не працює один сегмент електронного табло. Як наслідок не зрозуміло чи то "У9" чи "99" або "U" чи то "0"
    В принципі пристрій виконанний добре, але на жаль Розетка підсунула пристрій з браком. Що зараз робити уявлення не маю.

    Переваги:
    Компактний, багатофункціональний
    Недоліки:
    Виріб з браком
    • Представник постачальника

      Вітаємо! На великому таблі відображаються тільки цифри. Згодні, що це трохи брак, але якщо вам терміново требе користуватитсь зарядним - це не впливає на роботу. При можливості, можете повернути або обміняти.

  • Владислав Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Шо сказать! ,вольтаж жене добре до 15В, струм подає від 6А і збавляє до 0.5А, вроді би норм ,а вимірюєш ємність ,то показує 1.2. Треба добу заряджати щоб було 1.25-1.27. Є і старе надійне зарядне, то там треба його знімати, з клем і ставити на стіл.Новим зарядним накинув на клеми ,і пішов з гаража в хату ,не хай працює. Прийшов показує FULL. AGM акумулятор рік стояв в гаражі 22В ,но був в хлам розряджений,то витянув на 12В , тепер буде при блекауті, на 12 В лампочка світить.

    Переваги:
    Переваги нового не знімаю з авто, бистріше заряджає, за 5-6часів
    Недоліки:
    При зарядці новим пристроєм електроліт не бульчить, типа бульбашки виходять рівномірно. А старим при зарядці 1.5А то електроліт темніє .
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Забра сьогодні, подобаеця як працюе.

    Переваги:
    Фінкціонал, вигляд, ціна.
    Недоліки:
    Вудсутня інстукція українською і це постіно не тільки мова про цей товар.
  • Борис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбав вчора в Розетці, бо щось акумулятор з початком холодів став підсідати. Тож вирішив провести відновлення. Приніс батарею додому, підключив, процес пішов. Але за кілька годин почув дуже сильний сморід горілого в квартирі - виявилося, що це зарядка. Виглядає так, що чомусь вийшов з ладу вентилятор і ця штука почала перегріватися і плавитися - завтра піду здавати назад. Дуже шкода ((
    А так гарний, червоний, із зрозумілим табло і все таке. Шкода, що не робочий. Сподіваюсь, що брак, а не стандарт.

    Переваги:
    Не встиг відчути
    Недоліки:
    Згорів при першому ж виконанні
    • Представник постачальника

      Вітаємо! Шкода, що у вас сталась така ситуація. Щиро приносимо вибачення та рекомендуємо звернутись в точку видачі для обміну товару.

  • Антон П***
    Відгук від покупця. Продавець: Цельсій

    Норм зарядка, показывает вольтаж, ампераж, и процент зарядки АКБ. Показания спорные, но за такие деньги вполне покатит... Есть охлаждение, слышно вентелятор работает. Покупкой доволен.

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Цельсій

      Дякую п.Антон за покупку та гарний відгук. Звертайтеся, будемо раді.