- Артем О***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
В принципі не люблю чохли на кермо. Принаймні за цей можу сказати, що надівся якраз, на дотик приємний.
- Валентина Ж***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Куплений
- Руслана П***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Якісний
- Недоліки:
- Важко одягати , треба розігріти феном
- Людмила Р***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Гарний чехол, за ці кошти супер. Швидка доставка. Дякую
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Нема
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: AUAU
Швидко відправили. Чудово виглядає. Дуже зручний і красивий
- Тетяна Д***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Будьте уважними при огляді товару, нажаль, при встановленні виявився брак, нащо продавець не відповідає
- Тетяна Д***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Чохол на свої кошти виглядає супер, єдине що дуже багато ниток стирчить.
- Володимир М***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Хороший чохол,на пежо партнер 2000 підійшов
- Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Отлично, именно то что ожидал
- Переваги:
- Приятный и мягкий наощупь чехол
- Недоліки:
- Проблемно устанавливается, но зато хорошо держится
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Товар відповідає опису,матеріал приємний на дотик,запаху немає,все підійшло
- Сергей И***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Остался доволен покупкой, товар даже превысил ожидания, доставка быстро
- Переваги:
- Выглядит достойно
- Недоліки:
- Без недостатков
- Денис Я***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
підійшов нормальний
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Немає
- Олексій Г***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Приїхав швидко. Підійшов ідеально. На дотик тепленький. Покупкою задоволений.
- Алексей Ч***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Шикарно смотриться, украшает салон, тактильно ощущается супер.
- Переваги:
- Цена, качество, внешний вид
- Недоліки:
- Нет
- Леонід Я***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Підійшов,як там і був
- Сковорода А***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Швидко доставили , розмір підійшов , на дотик приємний, кращий чим був , раніше якийсь дешевий стояв теж розмір М
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- -
- Сергій Г***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
На сайте указывают что размер 37-39 , размер на самом чехле 38 на 8.2 о чем продавец даже не знал, а так кожа мягкая
- Вікторія А***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Я дуже задоволена покупкою чохла для керма. Гарна якість, приємний на дотик матеріал, добре сидить і не ковзає. Кермо зручніше тримати, виглядає стильно. Рекомендую!
- Сергій А***Відгук від покупця. Продавець: AUAU
Має гарний вигляд. На дотик м'який. На кермо 37,5 см, Форд Фокус 2 , 2010 рік, сів добре. Кермо в об'ємі майже не збільшилось( не товстий).
