- Олександр Б***Відгук від покупця. Продавець: Himblisky. Місткість: 5
Товар соответствует описанию
- Продавець Himblisky
Дякуємо за відгук та покупки в нашому магазині, будемо раді наступним вашим зверненням
- Роман С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Товар не відповідний, бракувало 200 г до повного, запах бадяги, етикетка шок, мав з минулого року цей омивач зовсім інший запах і колір.
Не рекомендую, розливайка якась(((- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Описав
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Замерзла при -8
- Переваги:
- Не має
- Недоліки:
- Замерзає при -8
- Євген К***
Я розбавив на 4 літри. Загалом вийшло 5 літрів. При - 12⁰ і намірів замерзнути немає.
- Представник постачальника
ВІтаю,Олег,
якщо розбавляти згідно інструкції, то це не можливо т.я усі омивачі проходять тест на максимальних температурних умовах, і витримує. - Представник постачальника
Євген, дякую, що поділилися своїми враженнями)
- Любомир К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Хороший омивач.
- Сергій В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Використовую цей концентрат другий сезон поспіль.
При розведенні у співвідношенні 1:3 температура замерзання, за показами рефрактометра, становить, як і заявлено, мінус 10 градусів (за умоми що в основі етилен, а якщо ж ізопропанол - мінус 12 градусів).
Аромат легкий і ненав'язливий, що більш притаманно незамерзаючим рідина на основі метанолу.
Виробнику варто було б вказати основу концентрату, а не просто "спиртовмісна рідина".- Переваги:
- Ціна, аромат, морозостійкість
- Недоліки:
- Не вказано яка основа концентрату
- Дмитрий Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Смешал 1к1 с летней омывайкой, они походу не смешались и бак замёрз, не рекомендую смешивать, разве что использовать чистым, но тогда какой в ней смысл, если мороза -80 у нас нет
- Переваги:
- Цена, запах
- Недоліки:
- Если смешивать с летней омывайкой, то замерзает даже при -1
- Бакіцький А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Змішав 1 до 1 і він замерз при мінус 3 градуси
- БогданВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Отличный концентрат, смешивал с дистиллированной водой и потом с помощью рефрактометра проверил что заявленные цифры верны. Всю зиму отъездил на этой омывайки, и даже на лето немного осталось, качество хорошее и смывает хорошо. Кстати хорошо чистит форсунки омывателя, до этого форсунки слабо и по разному распыляли, спустя пол года использования, стали распылять практически идеально, при том что использовал только эту омывайку.
- Переваги:
- Хорошее качество и доступная цена
- Недоліки:
- Отсутствуют
- Олександр Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Нормальний омивач скла, майже без запаху.
- Анатолий К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Нормальна , розбавив 1 к 3 м в мінус 12 не замерзла і на те добре, більших морозів не було.
- Недоліки:
- При тому що розбавлена водою, всеодно дуже воняе спиртом коли миеш скло
- Роман Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Після того як розвів приємний аромат не спиртовий закусувати не треба
- Юрій С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Товар получив,все чудово
- Ігор Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Ціна, якість.
- Переваги:
- Майже без запаху
- Недоліки:
- Відсутні.
- Олег Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Добрий концентрат омивача,рекомендую
- Переваги:
- Не замерзає
- СемёнВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Непоганий концентрат, по акції можна брати
- АлексВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Развёл в пропорции 3л ( летний омыватель) к 2л ( так званый "концетрат) , на пустой бачок стеклоомывателя, при -4° в бачке не перемерзает , форсунки промерзают полностью ( даже после длительного промывания)
- Переваги:
- Еет
- Недоліки:
- Если не разбавить то наверное можно до -6°
- Алекс
Забыл написать: сегодня днем при 0 или -1° , через форсунки расспыляет , но на лобовом стекле ( на не прогретой машине) замерзает, берётся корочкой льда ..... при -1°
- Виктор К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Користуюсь другу зиму , запах нейтральний , змиває якісно , рекомендую .
- Переваги:
- Ціна-якість .
- Недоліки:
- Немає .
- Юрий С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
При -2 1:2 замерзла
- Переваги:
- Нема
- Ігор К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
За свою ціну топ. Змішаю із 12% 5літрів цього бренду і буде дешево і не смердючка. На цілу зиму.
- Переваги:
- Економія. Приємний алкоголь.
- Недоліки:
- Не можна вживати в середину організму водія.
- Представник постачальника
Доброго дня. Дякуємо за відгук
- Борисенко К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
-22 витримує, не кристалізується і не замерзає.
- Переваги:
- Ціна
- Карножицкий В***
В Україні +10 ще, звідки -22?
- Артём Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1
Работает при -20
- Борис П***Продавець: Rozetka. Місткість: 5
Куплено офіційний оригінальний . Не відповідає нічому з заявленого , перевірено приладом замість мінус 80 залито - 20 , до того ж дуже смердючий
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Все
- ДмитрийПродавець: Rozetka. Місткість: 1
Уже и фото исправили. Написали правильно название)
