- СтасВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Вже випробував. Сподобалось.
- Переваги:
- Ціна -якість
- Недоліки:
- нема
- Андрій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все чудово
- Переваги:
- Класний товар!!!
- Недоліки:
- Немає
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Супер
- МИХАЙЛО С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Супер!!!
- Віктор Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Двигун праює.
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Олива сподобалася, не димить двигун працює нормально.
- Михаил М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже якісна.
- Иван П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Добавляю в 180 штиля, 5200 гудлака и в днипро м- кс54, и чесно как по мне не отличается от штилёвского оно ни чем, да там бренд, да там фирме сто лет, но тут нормальное недорогое масло,которое ничем не уступает, рекомендую
- Переваги:
- Хорошое двухтактное масло, лучший аналог штилю и хуске
- Недоліки:
- Нет
- Андрей У***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все відповідає опису
- СергейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Оригінал. Якісна олива.Мало диму, змішується добре, двигун працює чудово. Пропорція оливи до бензину на банці не вказано тому на мотокосу Фореста лив 30мл оливи на 1л.бензину.
- Переваги:
- Якість масла.Ціна.Доставка на rozetka.
- Недоліки:
- Спалив 400мл оливи недоліків не виявлено.
- Кристина О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хорошее масло второй раз покупаю
- олег к***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
яка пропорція масла до бензину на банці невказано.
- Сергей К***
Пропорцію вказує в інструкції виробника техніки а не масла.
- Николай М***
40 грамм масла на 1 литр
- Андрей Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Масло отличное, использую для мотокосы и бензопилы штиль
- Переваги:
- Цена-качество
- Недоліки:
- Нет
- Максим Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хорошее бездымное масло
- Переваги:
- Хорошее бездымное масло
- Недоліки:
- нет
- Иван П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не штиль но тоже можно и в 180 и в китайцев, ничем не хуже elf-а, сравнивал, но тот дороже на сотку, вообщем рекомендую
- Переваги:
- 2т,полусинтетика
- Недоліки:
- Нет
- Виталий В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Зробив замовлення від 29.07.22. Прийшло повідомлення про отримання товару, але на пункті видачі товару не було. Сказали зробити перезамовлення зараз ціна піднялась.
- Недоліки:
- не отримав товар не актуальна ціна
- Михаил Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Масло качественное ! Использую к мотокосе Stihl
- Переваги:
- Качество
- Недоліки:
- Цена
- ЮрийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пока не пробовал, но думаю все будет хорошо.
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Масло хорошої якості!!! Я лив 30мл. на 1л. Після використання 1л. масла зняв циліндр, на поршні нагару взагалі немає, циліндр в ідеальному стані. При згоранні немає неприємного запаху.
- Сергей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
- RomanВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якісне. Немає неприємного запаху і при використанні також. При спалюванні не димить, як деякі інші. Мотокоса майже 10 років на ньому відпрацювала, доки не зламалася штанга :)
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Ціна, але якісне не може бути дешевим
- ДмитрийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличное масло
- Анна Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
ошибка на сайте - это масло полусинтетическое, а не минеральное - исправьте
- Переваги:
- масло отличного качества
- Недоліки:
- ошибка на сайте - это масло полусинтетическое, а не минеральное - исправьте
Эксперт RozetkaДобрый день, Анна! Приносим свои извинения за причиненные неудобства. С подробной инструкцией по получению гарантийного талона Вы можете ознакомиться по ссылке .
