- НиколайВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Вроде неплохой, но km1177 луше.
посилання- Переваги:
- Неплохо чистит
- Недоліки:
- Запах
- Представник постачальника
Доброго дня. Дякуємо за відгук
- Александр Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
За свои деньги, чистит довольно неплохо.
- Переваги:
- Недорогой
- Представник постачальника
Доброго дня. Дякуємо за відгук
- ВладиславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Надаль, абсолютно безтолкова річ
- Переваги:
- Приємно пахне
- Недоліки:
- Просто ароматизована водичка, не відяищає нічого
- Представник постачальника
Доброго дня. Дякуємо за відгук
- сергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Спустя пару месяцев могу сказать с уверенностью. Оно того не стоит. Мою с специальной щеткой. Если не успеть быстро смыть, то грязь как будто законсервирована. Эффект как от обычной пены на мойке
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Отсутствие эффекта
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Очень удивлён.Но средство вымывает пыль от колодок очень очень хорошо,я прямо удивился. Авто чёрного цвета,очень часто мою машину на самообслужке и не вытираю авто,диски серого цвета и химия справилась на ура.
- Переваги:
- Рекомендую!
- Недоліки:
- Нет
- Артур П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Средство супер! Просто бомба. Мне не с чем сравнивать но такого эффекта я не ожидал.
- Недоліки:
- Не заметил
- Представник постачальника
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
- Тарас Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Засіб настільки нічого не миє, що в мене таке враження що це проста вода, реакції з забрудненям взагалі ніякої ,перед тим користувався засобом к2 тільки напшикав і зразу стікав бруд ,не рекомендую гроші просто на вітер .
- Переваги:
- Немає їдкого запаху
- Недоліки:
- Не миє взагалі
- Антон П***
Какой именно К2 пользовались?
- Віталій М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пил від колодок відмиває, але з ним гарно справляється і звичайний шумпунь для першої фази від керхер
бітум та металеві вкраплення не відмиває, в цілому засіб з своєю задачею справляється, але без вау ефекту- Переваги:
- Ціна
- Олександр І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Сподобався, на відміну від К2 не вонючий, можна спокійно бризкати без распіратора, від того такий противний запах, що неможливо забути)) Відмінно відчищає бруд з дисків. Рекомендую однозначно! На мийці ви заплатите в 20 разів дороще, а цього вистачить на 20 мийок, а може і більше. Дуже схожий на Manol
- Переваги:
- Відмиває навіть самий жорсткий бруд від дисків.
- Недоліки:
- Доставили з протічкою балону, сам гусак не дуже надійний але це більше не недостаток, а сам корпус рідини
- Представник постачальника
Дякуємо за ваш відгук.
- Андрій Б***
спробуйте від плак чорніння шин синього кольору.я задоволений дуже
- Представник постачальника
Доброго дня. посилання
- Сергей Б***Продавець: Rozetka
Хорошо отмылись пятна от масла,грязи и ржавая колодочная пыль. Флакона хватило со всех сторон отмыть 8 титановых дисков и еще немного средства осталось.
Для очистки большинства было достаточно распылить очиститель и минут через 15 смыть Керхером.
Только в сложных местах где въелось много ржавой пыли пришлось тереть мочалкой а потом уже Керхером.- Переваги:
- Хорошо отмыл титановые лиски. Хватило на два комплекта дисков.
