Картка Rozetka

Відгуки покупців про Акумулятор Extreme 6CT-65 А/год АзЕ (EXT650)

Код:  391622001
Оцінка користувачів 4.69/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    11 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Прийшов в упаковці непошкоджений, на клемах 13,6 V, вчасно без затримки

    Переваги:
    Свіженький, ціна-якість, напруга 13,6 V
    Недоліки:
    Немає
  • Дмитро Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Майже 2 роки, нарікань немає

  • Аскольд С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудовий вибір

  • Виктор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Вполне нормальный АКБ. За год не разу не подводил. Пару дней назад снял с авто поставил на зарядку перед зимой до полного, так как пробеги по 7 км с утра и 7 км вечером. Явно не успевал зарядиться нормально. Жидкость вся на месте, прозрачная.

    Недоліки:
    Не нашёл. Обычный нормальный среднестатистический акб
  • Сергей В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший аккумулятор

  • МИХАИЛ
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Пришел заряжен 12,52 ( я замерял прям в Розетке своим тестером)
    По дате он пришел 8 месяц 2023.
    Тут же поставил на MAZDA
    Завелась на так резво*** как заводилась 6 лет с Турком MUTLU. ( Причем 510 А)
    Вот и думай..........
    Взял бы турка снова --- но нет поставок ...

    Переваги:
    Такое*
    Недоліки:
    7-8*
    Для клеим прорезать надо в ручке отверстия.. колхозить ножовкой или чем...
    Не продуманно.
  • Олег Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доброго дня Вчора забрав (11.01.24) Заряд був 12.46В Дата виготовлення 23.08.23р. (Дякую Денису за разшифровку) Підзарядив до 13.37В. Тільки поставив. На дворі -12С. Машина завелась з пів оборота. Спочатку заводив на старому акумуляторі, даже двігун не провернувся. Хоча я його заряжав вчора цілий день. Поставив на MAZDA 323 bj 2002р 1.6.
    Поки все. Будемо сподіватися, що все буде гаразд.

    Переваги:
    Ціна . брав по акції 2196грн.
    Недоліки:
    Поки не знаю
  • Дмитрий Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Перед покупкою хвилювався щодо якості товару через відносно невисоку ціну.
    Купував для забезпечення живлення котельні та деяких електроприладів.

    Перше враження при отриманні товару - вау! Дійсно якісно виглядає. Розетці окрема подяка за спеціальну упаковку для аккумуляторів - товар доставлений найкращому вигляді.

    Всередині упаковки паспорт/інструкція, де зазначено, що виробництво Веста. Доречі, теж здивувало прии виборі, що аккум Веста на 60А коштував на 200-300 грн дороже, ніж цей, що з більшою ємністю та пусковим током.

    Далі проводив деякі тести вже в роботі. Аккумулятор постачається заряджений, тому відразу був готовий до використання. Але все таки інвертор почав його трохи дозаряджати.
    Під навантаженням (два насоси, освітлення, роутер та модем і ще деякі пристрої) тримає заряд досить добре. Не висаджував його в нуль, тому не можу сказати де там край, але згідно показників інвертора втрачав заряд дуже повільно.

    Купував як тимчасову альтернативу дорогому літій-феррум-фосфатному аккумулятору, але враження поки тільки позитивні.

    Цікаво подивитись на роботу "на дистанції". Тому додам звіт після сезону)

    Переваги:
    Гарня якість виконання, гарне та безпечне пакування
    Недоліки:
    На разі не виявлено, враження лише позитивні
    • Олексій

      Підкажіть, будь ласка, як враження від акамулятора за цей час?

  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    По поводу противоречивой инфы в описании касательно полярности: по факту ПЛЮС СПРАВА, т.е. полярность всё-таки обратная. Приятно удивило качество пластика, удобная ручка (внешний вид не хуже, чем у Варты, которая нормально прослужила всего 2 года: упала ёмкость, но ещё работает. Возможно, сам виноват, допустил разряд до 11.6В. Но осадок остался, поэтому решил попробовать отечественный). Аккум пришел запаянным в полиэтилен, явно новый. Свежий: выпущен 4 месяца назад. Пришел заряженным - 12.55В. Дозарядил импульсным зарядником до полного: ток брал 4 часа, т.е. ёмкость достаточная. Сейчас 13.1В. Пока доволен, как слон, так как вышел мне по акции в 1.6 раза дешевле Варты! А тут 65Ач, ещё и пусковой выше. Ещё не ставил в авто, но думаю, проблем не будет.
    P.S. Это аккум фирмы Westa, поэтому дата производства расшифровывается так. Например, 3260 923223. Первая цифра 3 – номер производственной линии; вторая цифра 2 – номер линии; 3,4 цифры – ёмкость в Ач, в нашем случае 60Ач (если емкость 100, то будет 00); пятая цифра – последняя цифра года; шестая (бывает 1 или 2) - полугодие ; седьмая цифра – номер месяца в полугодии (от 1 до 6); восьмая и девятая – день/число месяца; десятая – номер бригады. Итого, имеем батарею 60ач, залитую 2019/09/22 (9 – год, 2,3 – второе полугодие и третий месяц, 22 число).
    У моего аккума 5065 322222, т.е. 22.08.2023 г.в.

    Переваги:
    Цена!/качество, внешний вид, заводская упаковка, свежий, гарантия 24м.
    Недоліки:
    Пока не выявил, время покажет.
    • Денис

      Два года прошло, полет нормальный. Использую его частенько при блэкаутах в паре с инвертором.

  • Юрій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Виробник від вести,забрав провірив був зарчден на 12,4,поставив прогнав на не великому амперажі,стояв на зарядці 3години

    Переваги:
    Нова модель,гарантія 24місяці
    Недоліки:
    Поки не виявлено,ще не встановив
  • Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Товар гарної якості, подальша експлуатація покаже всі плюси та мінуси. Встановив на авто шкода Октавія тур 1.6bfq.

    Переваги:
    Заявлений гарний пусковий струм (650)
    Недоліки:
    Час покаже
  • Станислав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Цена бомба поставил на машину маслает Мама не горюй розетки Большое спасибо хороший товар Как долго не знаю дали гарантию 2 года

    Недоліки:
    -
  • Олександр Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хорошая цена , и качество

    Переваги:
    Советую ,хороший
    Недоліки:
    Нет
  • Володимир Ш***
    Продавець: Rozetka

    ОК!!!