Картка Rozetka

Відгуки покупців про Автомобільний інвертор Greencell 12 V/230 V 500 W (INV03DE)

Код:  361483473
Оцінка користувачів 2/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Жахливий інвертор. Вся техніка від нього сильно гудить і нагрівається. Можливо це через модифіковану синусоїду, але розетка ніде не вказала в характеристиках, що тут модифікована синусоїда.

    • Михаил Б***

      Гудит потому что из розетки инвертора выходит две фазы одну из которых нужно посадить на ноль
      У меня такой же и нет проблем ниче не гудит

    • Владимир К***

      Фільтр потрібно ставити на вихід. Дроссель і конденсатори щоб отримати синус на виході. Це допоможе. І частоту бажано перевірити, може бути шо попало. Це лишні затрати і морока.

    • Олена

      В описі товару вказано, що товар має модифіковану синусоїдальну хвилю.

  • Андрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Заряджає ноутбук, працює холодильник LG GA-B509CLZM
    Модифікована синусоїдальна хвиля, при заряджанні ноутбука від цього інвертора, викликає в блоці живлення якесь дивне потріскування. Так само як і в холодильнику. При роботі від звичайної мережі, де чиста синусоїда такого потріскування нечути. Жалкую, що вибрав інвертор з модифікованою синусоїдою.
    Може хто підказати як впливає Модифікована синусоїда на живучість БП ноутбука та електроніку холодильника??

    Переваги:
    500 W
    Недоліки:
    Ціна перекупів. Модифікована синусоїдальна хвиля
    • Юсипович А***

      Ноутбуку нічого не загрожує,а от холодильник чи котел раджу не вмикати через інвертор !

    • Андрій С***

      Юсипович Андрій, дякую за пораду!

  • Максим Л***
    Продавець: Rozetka

    Неймовірний інвертор! Брав такий самий, але серію 500W Pro, що йде з автомобільними клемами. Нічого не тріщить, не шумить при роботі. Запускав з ним холодильник, телевізор з приставкою T2, м’ясорубку на 1300W, заряджав ноутбук (130W) та інші пристрої (по черзі, це все звичайно).

    Особливо сподобалась те, як виконана його збірка - Made in Poland у всій красі. Суцільний шмат алюмінію, якій не потребує постійного охолодження, бо банально не може нагрітися. По своїй збірці нагадує техніку Apple..

    За весь час користування, він так й не включив кулер для активного холодження, бо постійно було достатньо пасивного, внаслідок чого - менше тратиться ресурс акумулятора.

    Також за допомогою мультиметра, виявилось що він не перетворює на 220V постійно, а лише коли є така потреба. Наприклад, я увімкнув подовжувач та побачив напругу в 196V, увімкнувши потів роутер - напруга піднялася до 215V.

    Також варто зазначити підхід до аварійних моментів. Наприклад, коли останній з моїх свинцево-кислотних акумуляторів був майже повністю розряджений - цей інвертор не здавався, пищав наче ДБЖ, але працював та заряджав павербанки. Далі перестав генерувати 220 для розетки, та подавав струм лише на порт USB, але все одно зміг дотягнути та підзарядити павербанк.

    Однозначно рекомендую до покупки!

    Переваги:
    Made in Poland, тихий, гарно зроблений
    Недоліки:
    Дорогий, але в Європі за чисту синусоїду треба ще заплатити на 100€ більше
    • Сергій К***

      Ви стверджуєте, що від інвертора потужністю 500ватт у вас працює м'ясорубка, яка потребує 1300ватт???

  • Олександр Б***
    Продавець: Rozetka

    при заряджанні пристроїв виникає жахливе потріскування, що з часом може вивести їх з ладу

    Переваги:
    немає