- Надя С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Аромат: Жувальна гумка
Запах приятный
- Зореслав Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Аромат: Парфуми
Взагалі не тримається аромат
- Наталия Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Аромат: Чорний лід
Все витекло в упаковку, спочатку думали що роздушенийале пластик цілий, виявилось що незакручений .....
- Переваги:
- Пахне вся квартира...
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Роман П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Аромат: Жувальна гумка
Запах просто ужас
- Кирилл Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Аромат: Жувальна гумка
Аромат приємний але не стійкий
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Аромат: Парфуми
Була відкрита пляшка, майже нічого не залишилося
- Переваги:
- Приємний запах
- Татьяна Н***Відгук від покупця. Продавець: APEYRON. Аромат: Шоколад
Очень довольна. Рекомен
- Олег В***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Приємний запах мила чи шампуні, короче піде:).
- Переваги:
- Ціна, а взагалі брав до суми 200 я на підписці безкоштовна доставка.
- Недоліки:
- Нема.
- Продавець Shop_TVK_CV
Гарно Вам дякуємо
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Чудово!
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякую за Відгук!
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Чудово!
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякую за Відгук!
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Чудово!
- Переваги:
- Гарно освіжає.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякую за Відгук!
- Дмитро К***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Норм
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякуєм ВАМ за вибір нашого магазину.Завжди раді надати ВАМ, швидку доставку і якісний товар!
- Анатолій П***Відгук від покупця. Продавець: Shop_TVK_CV
Дуже гарний і якісний ароматизатор , рекомендую
- Переваги:
- Якість , зарах добре тримається в авто
- Недоліки:
- Не знайшов
- Продавець Shop_TVK_CV
Дякую за відгук!
- Евгений Б***Продавець: Shop_TVK_CV
Товар приїхав в жахливому стані, освіжувач протік, це ж не вода,вся рідина на руках, на одязі до сих пір не відмив, запах дуже їдкий але приємний, довелося викинути у смітник біля пошти, ЦЕ ЖАХ
- Переваги:
- Приємний запах
- Недоліки:
- Упаковка товара
