Картка Rozetka

Відгуки покупців про Моторна олива Maximum Premium 10W40 SL/CF 4 л (СТ-00143733)

Код:  400091502
Оцінка користувачів 4.2/5
на основі 41 відгук
  • 5 зiрок
    23 оцінок
  • 4 зiрок
    9 оцінок
  • 3 зiрок
    4 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Василь В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Те що треба

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не виявив
  • Сергій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Добра олива для генераторів

    Переваги:
    Ціна
  • Василь Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 4

    Залив у Таврию, нормально, їзде, рекомендую товар і продавця.

  • Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 1

    Брав 1л. Ціна топ. В 21099 на долив ,бо масло їсть

  • Валентин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Решил поэксперементировать и залил это масло. До этого все время лил Мобил Ультра. Масло меняю 2 раза в год; весной когда уже потеплеет и осенью перед морозами. Менял 19 ноября, 23 декабря слил и залил обратно Мобил. Проехал на нем 1000км, потекли все сальники. Сальники распредвала и передний сальник коленвала, причем потекли конкретно. Под крышкой заливной горловины много эмульсии. Гидрики не цокотели ни дымло не угорало как пишут некоторые. На вид слитое масло нормальное, немного потемнело. Оставил для гены. На Мобиле такого не было вообще.

    Переваги:
    Нет
    • Юрий

      причем тут масло к вашим проблемам ?учитывая что вы меняете масло по сезону а не от километража который проехал авто то не мудрено что так вышло с вами)

    • алексей Х***

      Привіт, емульсія появляеться еслі змішать різні масла або вода попала!

  • Нікіта С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 1

    На москвичі все нормально, давляк

    Недоліки:
    Це шо, все нормально
  • Ігор Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 4

    Купляв тоже на sens висновок горить на слідущу заміну залив taxaco havoline тоже брав на розетці вже на ньому відїздив 3000 і нарікань нема

  • Сергей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Масло сильно горит и дымит.

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Горит и дымит
  • Евген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Молодці що не гилять ціну як ЕЛЬФ чи Крон ОЙЛ 1100-1233 ,,, ціна казка за 5 літрів ,для чого платити більше якщо заливаете в дешеве авто Ланос чи Таврія чи Ваз класика в якого двигун родом з кінця 60х років чи Москвич .Лью в корчвагена гольф2 і все гуд))))

    Переваги:
    ціна спонукала до покупки
    • Александр

      Все правильно,заливав Лікві Молі в 20199 брала масло ,заливаю Максимум то бере але не дуже ,а ціна в 3 рази менша

  • Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Ціна нормальна за 10W40 SL 5літрів. Наприклад Ельф такого ж класу SL коштуе 1100 гр а Крон 1200 за 5 літрів ,Для чого переплачувати за бренд

    • Александр А***

      Ага,только это российские масло,произведено из российского сырья

    • Денис К***

      З чого ви взяли що воно російське?

  • Макс
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Первый раз залил, пока норм, посмотрим будет ли угарать.

    Переваги:
    Пока не понятно
    Недоліки:
    При покупке в точке выдаче просят плюс за какой то перевод.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Виктор П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Залив в помпу високого тиску, поки працює.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Роман М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 4

    Масло офигенное, беру себе и друзьям.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Олег Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 4

    Ну как я оставлю отзыв? Я же только купил.

    Переваги:
    Красивая канистра
    Недоліки:
    Не выявлено
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір!

  • Виктор Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Нормальна олива. Користуюсь постійно

    Переваги:
    Зроблений непогано
    Недоліки:
    Поки не виявлено
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Олексій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Моторна олива як моторна олива. Заливаємо в генератор, скутер, бензопилку. Все працює добре.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Поки що нічого не "полетіло" ))
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Максим Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Расход масла вырос в 2-3 раза , дешовое масло не стоит брать

  • Віталій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Відповідає усім параметрам

    Переваги:
    Якість,ціна.
    Недоліки:
    Немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    за свої кошти нормальне мастило.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Матейчик Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Нормальна олива. Швидко якісно.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Ульянов В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Працює

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Поки немає
  • Володимир П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Прийшло вчасно, масло досить не погане, далі буде видно як воно себе поведе.

    Переваги:
    Ціна, літраж.
    Недоліки:
    Не виявлено.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Мирослав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Купував для мотоблоку та мотоциклу Lifan sr220 4V, мопеду та генератора
    Мотоблок на цьому маслі відродився, а мотоцикл і справді краще працює ніж на Yuko 10w40.
    Передачі чітко перемикаються, масло не вспінюється. І це при тому, що фільтр масляний не замінював. Наступного разу зроблю заміну масла разом з фільтром.
    Рекомендую для покупки. За час експлуатації ще порівняю з Yuko)

    Переваги:
    Ціна, якість.
    Недоліки:
    Не виявив поки що.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Вадим Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Масло не плохое...

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Георгий В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 1

    Прекрамное масло!!!
    Качество !!!

    Переваги:
    Работает как надо!!!
    Недоліки:
    Нет
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Владимир С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 4

    Норма

  • Дмитро Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Залив експлуатація покже

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня! Дякуємо за ваш вибір та коментар

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Подобається. Суб'єктивно, краще ніж юко. Десь на рівні мобіл.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар

  • Роман М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Горит

    Переваги:
    Нет
    • Олександр Н***

      Куда горить, зачем горит..как горит???? На каком авто применяется????

    • Александр

      Где горит? В печке на отработке?

  • Петро Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Дякую все добре.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Виктор Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 4

    Непогана олива.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Базыль А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Якісна олива.за 1000км не взяло ні гр. на відміну від розкручених і розпіарених марок.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Ігор Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 4

    Масло приїхало запаковане, з пломбою все чотінько, один нюанс коли забити в Google викине аналог роснефті тобто моя думка зробили новий бренд з реєстрацією в Німеччині в обхід санкцій

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Країна походження не вірна
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Не зовсім зрозумів як звязали ці мастила, але Maximum не має відношеня ні до роснефті, ні до росії.

    • Олег

      Пр-во Азербайджан, завод Aminol. Под протекторатом немецкого концерна AL-CO
      Аминол, ТомОил, Максимум и ЕвроТек - с одного завода под разные рынки.
      Прежде чем пришивать Роснефть куда либо изучите происхождение. Роснефть кроме минеральных масел самостоятельно ничего не производит. Вся продукция РН, начиная с 10w китайского концерна Sinopec.

  • Анна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Дякую, прийшло все вчасно гарно запаковане.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • матвеенко а***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    гарне масло

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Олег М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 10W-40. Місткість: 5

    Нормальне масло

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!