Картка Rozetka

Відгуки покупців про Моторна олива Maximum Super 5W40 SN/CF 4 л (СТ-00149678)

Код:  400091298
Оцінка користувачів 4.72/5
на основі 28 відгуків
  • 5 зiрок
    20 оцінок
  • 4 зiрок
    4 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Виталий Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Нормальное хорошее масло, использую в opel astra h 1.6 бензин. Покупаю уже не первый раз.

    Переваги:
    Нормальная адекватная цена в среднем диапазоне
  • Андрій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Зиливаю в ауди дизель 2.5

  • Вячеслав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Гарне масло.Вже міняв тричі.Заміна кожні 10тис.

    Переваги:
    Ціна,якість.
  • Андрей Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Нормально

  • Іван К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Хороша якість. Після заміни розхід газу впав з 11 до 10л на Школа Октавія комбо. Раніше я такого не спостерігав. Користувався раніше тотал кварц- 6р. (правда останню заміну прострочив на 3т. км.).

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не відмічено
  • Михайло Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Використовую вперше, щойно залили в старенький турбодизель. На вигляд гусина нормальна, тара простенька без зайвих наліпок. Двигун працює рівно.
    Як буде виконувати свою функцію час покаже.

    Переваги:
    Гарна ціна
    Недоліки:
    Поки не виявили
  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Нормальна олива. Особливо зважаючи на ЦІНУ! Я міняю оливу два рази на рік, від заміни до заміни не більше 5 тис. км. На зиму зазвичай щось краще заливаю.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    За ціну кока-коли справжня олива, які тут недоліки!
  • Николаев В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Масло как масло

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Невиявив
  • Віктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Супер масло!

    Переваги:
    Не підробка
    Недоліки:
    Нема
  • Сергей Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Неплохое масло

    Переваги:
    Цена
  • ВавандосС Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Для спринтера 2005 года что надо

  • Степанов О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Купил 8 шт масло 5 w40
    То что рекомендует завод Пежо Боксер, упаковка скромная ,но мы же ее выбрасываем,а сам продукт отличный,проехал 5 т не съело ни грамма ,хотя меня убеждали мотористы что буду подливать по литру каждые 3 т
    По всему видно что продукт очень и очень хороший.Товар по цене тоже очень,и красочные дорогие капроновые упаковки с ценой по 1500 и более пусть успокаивают мажоров,а мне для работы,
    Хотя не исключаю что это новый продукт и пока на авторитет работают пока и высокое качество
    С УВ Олег

    Переваги:
    И в работе и тактильно высокое качество
    Недоліки:
    Очень скромная упаковка,хотя она не имеет значения никакого
  • Олег О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Довольно не плозое

    Переваги:
    Не плохое
    Недоліки:
    Нет
  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Не погане масло можна брати

  • Виктор Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Масло викинуті гроші в смітник. Краще доплатити і взяти щось краще

    Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Нема
    • евгений

      Розкажіть будь ласка про Вашу покупку ,чому воно не влаштувало ато сам хотів би купити а відгуків мало

  • Александр А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Масло норм,не дорогой гидрокрекинг

    Переваги:
    Не дорого
    Недоліки:
    Нету
  • Ігор Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Заливали сьогодні в Dacia Logan mcv нормально хаває, мотор аж тихше робить

    Переваги:
    Ціна
  • Олег М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Шикарне масло за свої кошти. Для Мено Реган годиться.

    Переваги:
    Масло
    Недоліки:
    Не підходить для КПП :D
  • Бабич О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    толвар отримав вчасно, але ще не використовував. Тож напищшу згодом. Щодо роботи Розетки - як завжди НА ВИСОТІ!!!

  • Виктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    порадувала ціна, якість нормальна за таку ціну)

    Переваги:
    ціна, якість
    Недоліки:
    немає
  • Александр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Сроки доставки не соответствуют информации на сайте

    Переваги:
    Хорошее
    Недоліки:
    Кроме доставки, недостатков нет
  • Андрій О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Нормальне масло. Навіть перестали стукотіти гідрікі. Проїду 8тис - подивлюсь як воно миє

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не знайшов
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня,
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

    • Олег

      Моющие свойства у него слабые. Щелочное - 8
      Для дизеля Не подходит.
      Бензин 5 тыщ, гбо - 6-7

  • Петльований С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4

    Хороший варіант

    Переваги:
    Ціна/якість
    Недоліки:
    Немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Ярослав Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Поки все добре це масло беру в перше нарікань немає.

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Сергей Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Вот что прислали, канистра не такая как на фото.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день!
      Був ребрендинг, зараз на складі є обидва види упаковки. Та що на фото у картці товару – нова, попередній варіант упаковки – той, що ви отримали. Вміст упаковки(каністри) однаковий. Можем зробити обмін, а надалі будем відправляти мастило у новій упаковці, щоб уникнути неоднозначної реакції у наших покупців.
      Дякуємо за ваш вибір та коментар!

  • Олександр С***
    Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Не виконана

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Олег
    Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Покупал не здесь, но . .
    Хорошее масло за адекватный ценник

    Переваги:
    Нет подделок. Сие суббренд азеро-немецкого завода Aminol-AlCo.
    Хорошая степень очистки, масло прозрачное.
    За 2000 км на разных режимах капля в каплю т.е. угара нет, пока во всяком.
    Недоліки:
    Густовато. Из опыта - его реальная вязкость - 10/50.
    В -17 запуск без проблем. Хорошее масло на лето под ГБО.
    • Александр

      Чому для ГБО?

    • Олег

      Под ГБО используюся более густые масла. По качану, если ШО

  • Ніджат Д***
    Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5

    Отличное масло

    Переваги:
    Качество
    Недоліки:
    Нет