- Виталий Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Нормальное хорошее масло, использую в opel astra h 1.6 бензин. Покупаю уже не первый раз.
- Переваги:
- Нормальная адекватная цена в среднем диапазоне
- Андрій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Зиливаю в ауди дизель 2.5
- Вячеслав С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Гарне масло.Вже міняв тричі.Заміна кожні 10тис.
- Переваги:
- Ціна,якість.
- Андрей Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Нормально
- Іван К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Хороша якість. Після заміни розхід газу впав з 11 до 10л на Школа Октавія комбо. Раніше я такого не спостерігав. Користувався раніше тотал кварц- 6р. (правда останню заміну прострочив на 3т. км.).
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Не відмічено
- Михайло Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Використовую вперше, щойно залили в старенький турбодизель. На вигляд гусина нормальна, тара простенька без зайвих наліпок. Двигун працює рівно.
Як буде виконувати свою функцію час покаже.- Переваги:
- Гарна ціна
- Недоліки:
- Поки не виявили
- Сергій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Нормальна олива. Особливо зважаючи на ЦІНУ! Я міняю оливу два рази на рік, від заміни до заміни не більше 5 тис. км. На зиму зазвичай щось краще заливаю.
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- За ціну кока-коли справжня олива, які тут недоліки!
- Николаев В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Масло как масло
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Невиявив
- ВікторВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Супер масло!
- Переваги:
- Не підробка
- Недоліки:
- Нема
- Сергей Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Неплохое масло
- Переваги:
- Цена
- ВавандосС Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Для спринтера 2005 года что надо
- Степанов О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Купил 8 шт масло 5 w40
То что рекомендует завод Пежо Боксер, упаковка скромная ,но мы же ее выбрасываем,а сам продукт отличный,проехал 5 т не съело ни грамма ,хотя меня убеждали мотористы что буду подливать по литру каждые 3 т
По всему видно что продукт очень и очень хороший.Товар по цене тоже очень,и красочные дорогие капроновые упаковки с ценой по 1500 и более пусть успокаивают мажоров,а мне для работы,
Хотя не исключаю что это новый продукт и пока на авторитет работают пока и высокое качество
С УВ Олег- Переваги:
- И в работе и тактильно высокое качество
- Недоліки:
- Очень скромная упаковка,хотя она не имеет значения никакого
- Олег О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Довольно не плозое
- Переваги:
- Не плохое
- Недоліки:
- Нет
- Олександр С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Не погане масло можна брати
- Виктор Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Масло викинуті гроші в смітник. Краще доплатити і взяти щось краще
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Нема
- евгений
Розкажіть будь ласка про Вашу покупку ,чому воно не влаштувало ато сам хотів би купити а відгуків мало
- Александр А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Масло норм,не дорогой гидрокрекинг
- Переваги:
- Не дорого
- Недоліки:
- Нету
- Ігор Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Заливали сьогодні в Dacia Logan mcv нормально хаває, мотор аж тихше робить
- Переваги:
- Ціна
- Олег М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Шикарне масло за свої кошти. Для Мено Реган годиться.
- Переваги:
- Масло
- Недоліки:
- Не підходить для КПП :D
- Бабич О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
толвар отримав вчасно, але ще не використовував. Тож напищшу згодом. Щодо роботи Розетки - як завжди НА ВИСОТІ!!!
- ВикторВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
порадувала ціна, якість нормальна за таку ціну)
- Переваги:
- ціна, якість
- Недоліки:
- немає
- Александр Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Сроки доставки не соответствуют информации на сайте
- Переваги:
- Хорошее
- Недоліки:
- Кроме доставки, недостатков нет
- Андрій О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Нормальне масло. Навіть перестали стукотіти гідрікі. Проїду 8тис - подивлюсь як воно миє
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Не знайшов
Представник постачальникаДоброго дня,
Дякуємо за ваш вибір та коментар!- Олег
Моющие свойства у него слабые. Щелочное - 8
Для дизеля Не подходит.
Бензин 5 тыщ, гбо - 6-7
- Петльований С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 4
Хороший варіант
- Переваги:
- Ціна/якість
- Недоліки:
- Немає
Представник постачальникаДоброго дня!
Дякуємо за ваш вибір та коментар!
- Ярослав Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Поки все добре це масло беру в перше нарікань немає.
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Не виявлено
Представник постачальникаДоброго дня!
Дякуємо за ваш вибір та коментар!
- Сергей Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Вот что прислали, канистра не такая как на фото.
Представник постачальникаДобрий день!
Був ребрендинг, зараз на складі є обидва види упаковки. Та що на фото у картці товару – нова, попередній варіант упаковки – той, що ви отримали. Вміст упаковки(каністри) однаковий. Можем зробити обмін, а надалі будем відправляти мастило у новій упаковці, щоб уникнути неоднозначної реакції у наших покупців.
Дякуємо за ваш вибір та коментар!
- Олександр С***Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Не виконана
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- ОлегПродавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Покупал не здесь, но . .
Хорошее масло за адекватный ценник- Переваги:
- Нет подделок. Сие суббренд азеро-немецкого завода Aminol-AlCo.
Хорошая степень очистки, масло прозрачное.
За 2000 км на разных режимах капля в каплю т.е. угара нет, пока во всяком. - Недоліки:
- Густовато. Из опыта - его реальная вязкость - 10/50.
В -17 запуск без проблем. Хорошее масло на лето под ГБО.
- Александр
Чому для ГБО?
- Олег
Под ГБО используюся более густые масла. По качану, если ШО
- Ніджат Д***Продавець: Rozetka. Клас в'язкості SAE: 5W-40. Місткість: 5
Отличное масло
- Переваги:
- Качество
- Недоліки:
- Нет
