Картка Rozetka

Відгуки покупців про Автолампи Philips P21/5W LongLife EcoVision (12499LLECOB2)

Код:  54182046
Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 20 відгуків
  • 5 зiрок
    15 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Виталий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    ярко светят

    Переваги:
    Все
    Недоліки:
    Нет
  • Олександр М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    "Розетка" совсем испортилась. Магазин без объяснения причин перенес доставку на 2 дня позже, в очень неудобный для меня момент. А когда я потратил время и приехал забирать, то обнаружил испорченную упаковку.
    Ответ менеджера: "Вы можете отказаться". И все, ни скидок, ни компенсаций

    Недоліки:
    Испорченная упаковка, ужасное отношение к клиентам
  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Світять вже довго

    Переваги:
    Якість
    Недоліки:
    Нема
  • Виталий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороша лампа, проблем немає

    Переваги:
    +
    Недоліки:
    -
  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    На Peugeot 308 sw працюють чудово, навіть яскравіше світять ніж були у мене

    Переваги:
    Якість
  • Иваненко И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все норм

  • Иваненко И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Поки роблять

  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарні якісні лампи

    Переваги:
    Довговічні, якісні, не темніють
    Недоліки:
    немає
  • Юрий О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Фіат 500е. Все стало як рідне.

    Переваги:
    Ціна - якість.
    Недоліки:
    Поки не виявив
  • Олександр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарні лампочки. В ДХО світять гарно. В темну пору підсвічують не погано.

    • Олександр Б***

      Розчарувався. Не пропрацювали і рік. Одна лампочка перестала горіти через 7 місяців, сподівався щоб хоча рік пропрацює, бо лазити і міняти не зовсім зручно.

  • Валерий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Продавець хочаб виложив фото контактів, я думав вони одноконтактні, а вони двухконтатні...
    Тепер комуть прийдеться їх подарити

    • Rjcnzynby

      Як може двонитиєва лампа бути одноконтактною?!

    • Андрій П***

      а в назві 21/5W вас нічого не здивувало? Скільки Вт на одному контакті ви очікували 21 чи 5 ?

  • Евгений М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Поставив, працює

  • Руслан Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купував лампи головного світла від цього виробника, світять вже більше 2-х років. Тому коли перегоріла лампа стоп-сигналу, вибір пав на ці. Блістер упаковка продумана, якщо одна лишити про запас, то між запчастинами упаковка збереже лампу від пошкоджень. Зручно, що в комплекті одразу 2 лампи, якщо перегоріла одна - міняю одразу дві на всякий випадок.

    Переваги:
    Надійний виробник, зручна упаковка, 2 шт. в компекті.
    Недоліки:
    Не виявлені
  • Іван С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    На вид зроблені якісно , буде видно як довго будуть працювати

  • Александр Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Светят, надеюсь долго.

    Переваги:
    +
    Недоліки:
    -
  • Микола Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    хороші лампи від надійного виробника

    Переваги:
    відомий виробник, яскраво світять
  • Андрей Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    На официальном сайте указано 460 Лм, но никак не 35.

    • Макс

      Все правильно у Розетки указано посилання Вы, видимо, ошиблись с кодом товара...

  • Алена К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ставлю 5 звезд, когда выше ожиданий, если Вас устроит мой ответ.

  • Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ярко светят

    Переваги:
    Яркие,качественные
    Недоліки:
    -
    • Левченко Д***

      Подскажите, светят белым или желтым?

  • Алена К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Автолампи купували, бо довіряємо компанії Philips , дуже відомий та якісний бренд. Потішила ціна. Горять добре та виконують свою функцію.Світить м"яким білим світлом. В упаковці дві штуки. Залишились задоволеними як завжди з Philips .

    Переваги:
    цена
    Недоліки:
    нет
    • Тимур К***

      Чего поставили 4 звезды если все устраивает? Лампы хороши на 5 звезд?

    • Левченко Д***

      Светят белым или желтым светом?